Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Diastáza, kýla, VZP, Jižní Čechy

lida791692
lida791692
31. 3. 2019 · Poslední odpověď: 1. 4. 2019

Dobrý den, je mi 38 a po druhém porodu mi zůstala diastáza (rozestup na 4 prsty, nevím jak to napsat), navíc se mi objevila kýla... ta bulka nad pupkem. Občas mne to dost bolí. Cvičím střed těla ale dle fotky marně. Samozřejmě, že mi vadí povolená kůže, ale horší je ten rozestup a kýla. Da se to nechat operovat na VZP? Třeba s doplatkem. Nejlépe v Jihočeském kraji (Budějovice, Tábor...). Část si mohu uhradit, ale 25 tisíc a výš už je pro mne jako samoživitelku docela "pálka". Za informace jak postupovat děkuji. L.

Reklama

odpověď (1)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
Nejlepší odpověď
Dobrý den , rozestup přímých svalů břišních , které dělají problémy, vám vyspraví kterákoli chirurgie , kde se dělá břišní chirurgie .
Něco jiného je estetická úprava břicha -- odstranění nabytečné kůže , vyrobení esteticky krásného rovného břicha . Toto je plastická , kosmetická chirurgie a zde je cena dle jednotlivých lékařů různá .
zdravím , schmoranzová
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi