Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Abdominoplatika s kylou

JirinaThielens
27. 12. 2021 · Poslední odpověď: 2. 1. 2022

Dobry den, po dvou porodech - oba cisarske rezy - jsem mela pupecni kylu a diastazu primych brisnich svalu. Pupecni kylu sem mela operativne opravenou pred 3 roky, ovsem disk, kterym byla kyla spravena, se vysunuje ven diky diastaze brisnich svalu. Diastaza je okolo 3 az 4 prstu. Cvicenim se brisni svaly nestahuji a bricho zustava vypoukle, coz pusobi discomfort a esteticky nevypada hezky. Je mi 38, mám 50 kg, celkove fit. Chtela bych se zeptat, jestli jdou oba problemy vyresit chirurgicky v jedne operaci, jak dlouho je pooperacni lecba a kolik operace stoji pokud je hrazena plne osobou. Momentalne ziji v Anglii, ale pochazim z Brna, hledam kliniku ja jizni Morave. Dekuji Jirina Thielens

Reklama

odpovědi (3)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
Premium
2 adresy v Praha (kraj) . 2. 1. 2022
Dobrý den,
operace břišní kýly je možné podstoupit na chirurgii. Lze vyřešit oblast břišní kýly a eventuálně i rozestup břišních svalů, to ale za cenu jizvy,
ale okolí, tedy vyklenutí břišní stěny jako takové je závislé na povolení břišních svalů, které závisí i na vás, správné držení břišního lisu lze zlepšit cvičením a správným držením těla, to žádná operace nevyřeší.
S pozdravem
Dr. Helena Singerová
Dobrý den ; mate fotky ?
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Vážená paní,
doručuji Vám obrátit se na nějaké chirurgické pracoviště. Problematika recidivující kýly a velké diastasy patří spíše tam.
Držím Vám palce, prim. Dr. V. Víšek, CAN Clinic.
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi