Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Odstranění spodních žeber, zúžení pasu

Martine
Martine
24. 5. 2015 · Poslední odpověď: 31. 5. 2015

Dobrý den, jsem transexuálka a prostě mám neskutečné deprese ze své postavy. Chci ji maximálně feminizovat. V tom kontextu jsem se chtěla zeptat, zdali je v ČR lékař, který provádí odstranění žeber, abych měla užší pas. Moje postava jinak vypadá jako u tlusté ženské (i když jsem hubenější než většina holek) a to jen proto že mám silnou kostru.... To je pak u mladé holky na zblití a fakt se s tím nedá žít. Děkuji

Reklama

odpovědi (4)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
Praha . 24. 5. 2015
Nejlepší odpověď
Dobrý den, souhlasím s kolegou Víškem, takovýto zákrok z důvodů zúžení pasu aby to nebylo k ... zblití... myslím nebude proveden nikde, nejen v České republice. dr. Víšek je erudovaný plastický chirurg, kterého je možné navštívit osobně i jsou na něj reference na internetu, na rozdíl od anonymního lékaře Petra Dany,který má uvedenou pouze praxi ve Španělsku. dr.Paděra
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Praha . 31. 5. 2015
To opravdu nevím, ale pokud naleznete pracoviště, které Vám tento zákrok provede, jistě Vás seznámí s operačním postupem i riziky z toho plynoucími a můžete jej podstoupit. dr.Paděra
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Dr.med. Peter Dana
Dr.med. Peter Dana
Žádné recenze
24. 5. 2015
Dobry den,
domnivam se, ze nejspise naleznete dobrou odbornou kliniku bud v Braziliji, nebo v Asiji v Thaisku. Jiste Vas odborne poradi a urcite Vas problem budou brat vazne a nebudou doporucovat psychickou lecbu.

Dr. Petr Dana

Marbella
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Vážená slečno, obávám se, že v ČR nenaleznete pracoviště, které by Vámi požadovaný zákrok provádělo. Spíše bych Vám doporučil Vážit si jinak svého dobrého zdraví, vypořádat se s problémem na úrovni psychiky.
Držím Vám palce, prim. Dr. V. Víšek, CSc., plastický chirurg.
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi