Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Hrozné pálení po chemickém peelingu

janik1530
janik1530
8. 5. 2009 · Poslední odpověď: 12. 5. 2009

Dobrý den,jsem po druhém chem.peelingu.bio medic.ošetření proběhlo odborně, na klinice dermatologie.i nyní jsem,jako poprvé ukrutně červená,už druhý den stále to pálí.prosím vás,jak si to mám dát dohromady se zkušenostmi ostatních, kteří říkají, že to nic nebylo, jen jemné štípání, které za chvíli přešlo,leckdo v diskuzích říká, že ani nezčervenal, já trpím docela dost,při mé bledosti mi obličej svítí červenou barvou jako semafor a ani usmát se nemohu bez nepříjemné stahující odezvy.jsem snad takový zbabělec,nebo si všichni dělají legraci, jako že je to fajn?přitom jsem to podstoupila pro hrubost pleti, s rozšířenými póry,na které nic nezabíralo, takže extra jemnou plet rozhodně nemám.je snad nějaký přípravek, který mi uleví?ale moje dr.mi řekla, že 24 h.na to nesmí nic.ted po 28 hod.jsem namazala kremem od la roche effaclar,no trošilinku se to zmírnilo.jímá mě děs,že mě to čeká ještě 2x.na druhé straně má plet byla jemná a barevně ucelenější už po 1. sloupání, to jo,těším se na zlepšení těch pórů,ale to zatím není ještě znát.ptám se-je se mnou něco špatně, že všichni si pochvalují, že to nic není, ale mě to děsně pálí? a dá se to něčím utlumit? máte pro mě nějakou dobrou zprávu?

Reklama

odpovědi (3)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
MYCLINIC prague
MYCLINIC prague
Žádné recenze
12. 5. 2009
Dobrý den,

každá pokožka reaguje na chemický peeling odlišně, záleží na stupni citlivosti kůže a síle aplikovaného chemického peelingu, někdy lze dosáhnout přesvědčivých výsledků postupným častějším ošetřováním pleti bez výraznějšího zarudnutí, někdy klienti vyžadují razantnější zákrok s okamžitým efektem. Dle vašeho popisu bude efekt peelingu zcela určitě k vaší spokojenosti, nicméně při dalším ošetření je ke zvážení nedávat 3 vrsty, ale pouze jednu či dvě a ihned po ošetření je možno použít zklidňující krémy. Nezapomeňte na fotoprotekci, která je v těchto dnech velmi důležitá k zamezení vzniku možných hyperpigmentací.

S pozdravem a přáním hezkého dne MYCLINIC prague,
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Laserové Centrum Anděl
Praha . 11. 5. 2009
Dobrý den,
doporučujeme návštěvu kožního lékaře nejlépe na klinice, kde Vám zákrok provedli a aplikujte na pleť krém s Panthenolem - Bepanthen plus.
S pozdravem Jana Šindelářová, Laserové centrum Anděl.
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
MUDr. Otakar Lucák
Praha . 8. 5. 2009
To co píší ostatní je zvyklý průběh. To co popisujete Vy zvyklé není. Příčin může být více, proto Vám nechci bez toho, že bych Vás osobně viděl ,radit něco konkrétního. Nejlepší by bylo, kdybyste co nejdříve navštívila kožního lékaře ( nejlépe toho, co zákrok prováděl ) a situaci řešit dle nálezu. Raději to moc neodkládat. Zdravím MUDr.Lucák
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Reklama

Najít další otázky

Podobné dotazy

Chemický peeling
1 odpověď, nejnovější odpověď: 8. 11. 2007
Chemický peeling
Žádné odpovědi
Chemický peeling
Žádné odpovědi
Chemický peeling
10 odpovědí, nejnovější odpověď: 4. 4. 2014
Chemický peeling
6 odpovědí, nejnovější odpověď: 3. 9. 2012
Chemický peeling
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 21. 1. 2008
Chemický peeling
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 15. 3. 2008
Chemický peeling
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 4. 4. 2014
Chemický peeling
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 27. 4. 2016
Chemický peeling
9 odpovědí, nejnovější odpověď: 30. 7. 2014

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi