2

MUDr. Ing. Martin Ouzký

(5.0) 100 % doporučuje
Ohodnotit
Šrobárova 50, Praha, Praha (kraj)
Zobrazit mapu
Obvykle odpoví do 6 hodin
Pracovní doba: Konzultace každý čtvrtek v dopol. hodinách bez nutnosti předchozího objednání.
MUDr. Ing. Martin Ouzký
(5.0) 100 % doporučuje

Recenze (21)

5.0
průměrné hodnocení
100 % doporučuje
Napsat recenzi
Pan doktor prováděl zákrok mému 3 týdenímu synovi a byli jsme moc spokojení, jak s péčí, provedeným zákrokem tak i péčí po zákroku. Pan doktor je velice empatický, šikovný, ochotný, vřelý a profesionální. Moc děkujeme.
Pan doktor Ouzký dělal mé osmileté dcerce plastiku ušních boltců. Operace proběhla v lokální anestézii. Přístup pana doktora Ouzkého byl skvělý. Dcera, která se pochopitelně bála, se díky jeho perfektní komunikaci zbavila stresu, dobře spolupracovala, těšila se na převazy... Operace se zdařila, navzdory epidemiologickým opatřením jsme mohli chodit na převazy a kontroly, při kterých se pan doktor Ouzký dcerce pečlivě věnoval. Určitě péči pana doktora velmi doporučuji.
Jsem po operaci karpalního tunelu a jsem naprosto spokojená. Skvělý přístup, skvělá péče a skvělý pan doktor. Mohu všem jen doporučit.
S panem doktorem Ouzkým jsem byla moc spokojena. Odstranil mi malý kožní útvar na spodním očním víčku, který rychle rostl a byl vyhodnocen jako potencionálně zhoubný. Jizva se krásně zahojila a není vůbec viditelná. Děkuji.
Požádejte: MUDr. Ing. Martin Ouzký o bližší informace ohledně zákroku
a odstartujte svoji velkou změnu!

Skutečné příběhy (3)

Odstranění malého zhoubného kožního útvaru
Odstranění kožních výrůstků

Pan doktor mi odstranil malý zhoubný útvar, který se mi udělal na kůži pod pravým okem a velice rychle se zvětšoval. Pana doktora mohu vřele doporučit, choval se velmi profesionálně, vše mi předem vysvětlil...

číst dál

Obrázky (2)

Požádejte: MUDr. Ing. Martin Ouzký o bližší informace ohledně zákroku
a odstartujte svoji velkou změnu!
MUDr. Ing. Martin Ouzký
(5.0) 21 recenze
- Ohodnotit