MUDr. Ing. Martin Ouzký

MUDr. Ing. Martin Ouzký

(56 Recenzí)·100% doporučuje
Ohodnotit
Na Bělidle 20, Praha, Praha (kraj)
MUDr. Ing. Martin Ouzký
MUDr. Ing. Martin Ouzký
(56 Recenzí)·100% doporučuje

Informace

MUDr. Ing. Martin Ouzký se věnuje plastické chirurgii v celé její šíři. Specializuje se na chirurgii ruky včetně poúrazových stavů, estetické výkony v oblasti obličeje a prsou a chirurgii kožních nádorových onemocnění.

Vzdělání a praxe

MUDr. Ing. Martin Ouzký je plastický chirurg působící na Klinice plastické chirurgie Fakultní nemocnice Královské Vinohrady v Praze pod vedením prof. MUDr. Andreje Sukopa a doc. MUDr. Aleše Nejedlého. Klinika plastické chirurgie FNKV je největším fakultním pracovištěm plastické chirurgie v ČR.

MUDr. Ing. Martin Ouzký absolvoval 2. lékařskou fakultu Univerzity Karlovy v Praze. Již od roku 2013 se věnuje mikrochirurgii, rekonstrukční chirurgii a chirurgii ruky, nejprve jako člen týmu Neurochirurgické kliniky Fakultní nemocnice Královské Vinohrady a poté jako člen týmu plastické chirurgie a chirurgie ruky v rámci I. chirurgické kliniky Všeobecné fakultní nemocnice v Praze.

Působil jako odborný asistent na 1. lékařské fakultě Univerzity Karlovy a v rámci stejné pozice nyní vzdělává budoucí lékaře i na 3. lékařské fakultě UK v Praze.

 • Spolu se studenty 2. lékařské fakulty absolvoval chirurgickou stáž v Ghaně. 
 • V roce 2015 absolvoval mikrochirurgickou stáž věnující se mimo jiné technikám rekonstrukce obličeje v Saint Barnabas Medical Centre ve státě New Jersey (USA) jako první lékař - rezident z ČR, který k pobytu obdržel plné stipendium
 • V roce 2017 absolvoval neurochirugickou stáž v Miláně (Itálii), ke které obdržel plné stipendium nadačního fondu Konta Bariéry podporující mladé talentované lékaře

Kontinuálně se vzdělává v oborech plastické a estetické chirurgie a chirurgie ruky, je absolventem FESSH Academy 2020 pod vedením prof. Maurizia Calcagniho (University of Zurich). 

Je autorem a spoluautorem odborných publikací, z nichž některé byly oceněny titulem Nejlepší monografie roku.

Mezi hlavní mentory MUDr. Ing. Martina Ouzkého patří prof. MUDr. Andrej Sukop, Ph.D. (Klinika plastické chirurgie FNKV, klinika Laser Plastic) a MUDr. Miroslav Krejča, Ph.D. (Klinika plastické chirugie Nemocnice Na Bulovce, klinika Asklepion).

Jazykové dovednosti

angličtina, francouzština

Konzultace

Ke konzultaci je možné se dostavit každý čtvrtek v dopoledních hodinách na Kliniku plastické chirurgie Fakultní nemocnice Královské Vinohrady, Šrobárova 50, Praha 10. Na konzultaci není nutné se dopředu objednávat. 

Možnost videokonzultace:

 • Ne

Poskytujeme služby v jazycích :

 • Čeština
 • English
 • Français

Financování nebo platební prostředky:

 • Ne

Jedná se o soukromou kliniku/zařízení?

 • Ne

Pracoviště:

 • Nemocnice

Máme k dispozici pooperační pokoje:

 • Ano

Poradenství pacientovi poskytuje:

 • Specialista

Ordinační hodiny:

 • Konzultace každý čtvrtek v dopol. hodinách bez nutnosti předchozího objednání.

Recenze (56)

5.0
56 Recenzí · 100 % doporučuje
Mastektomie

Na pana Dr.Ouzkého, mám jen samou chválu. Ojedinělý lidský přístup a neskutečná šikovnost při i po, zákroku. Prsa jsem měla velmi poškozená po předešlých zákrocích, pan Dr.Ouzký mě odoperoval ( nejen, že me zbavil tímto zákrokem dalších komplikací, k...Číst dál

Zvětšení prsou

Dobrý den. Mohu jen doporučit pana doktora. Vše proběhlo v naprostém pořádku a výsledek je podle mého očekávání. Přála bych každé pacientce, tak milého a ochotného pana doktora.

Minilifting

Poznámka: typ zákroku jsem ve vaší nabídce nenašel, a tak jsem uvedl odstranění lipomu, ale ve skutečnosti se jednalo o odstranění basaliomu. Nejsem častým pacientem, naposledy jsem byl hospitalizován někdy před 40 lety, a tak jsem srovnával a byl...Číst dál

Zobrazit další recenze
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.

Obrázky (2)

Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.