MUDr. Ing. Martin Ouzký

MUDr. Ing. Martin Ouzký

(61 Recenzí)·100% doporučuje
Ohodnotit
Na Bělidle 20, Praha, Praha (kraj)
MUDr. Ing. Martin Ouzký
MUDr. Ing. Martin Ouzký
(61 Recenzí)·100% doporučuje

Informace

MUDr. Ing. Martin Ouzký se věnuje plastické chirurgii v celé její šíři. Specializuje se na chirurgii ruky včetně poúrazových stavů, estetické výkony v oblasti obličeje a prsou a chirurgii kožních nádorových onemocnění.

Vzdělání a praxe

MUDr. Ing. Martin Ouzký je plastický chirurg působící na Klinice plastické chirurgie Fakultní nemocnice Královské Vinohrady v Praze pod vedením prof. MUDr. Andreje Sukopa a doc. MUDr. Aleše Nejedlého. Klinika plastické chirurgie FNKV je největším fakultním pracovištěm plastické chirurgie v ČR.

MUDr. Ing. Martin Ouzký absolvoval 2. lékařskou fakultu Univerzity Karlovy v Praze. Již od roku 2013 se věnuje mikrochirurgii, rekonstrukční chirurgii a chirurgii ruky, nejprve jako člen týmu Neurochirurgické kliniky Fakultní nemocnice Královské Vinohrady a poté jako člen týmu plastické chirurgie a chirurgie ruky v rámci I. chirurgické kliniky Všeobecné fakultní nemocnice v Praze.

Působil jako odborný asistent na 1. lékařské fakultě Univerzity Karlovy a v rámci stejné pozice nyní vzdělává budoucí lékaře i na 3. lékařské fakultě UK v Praze.

  • Spolu se studenty 2. lékařské fakulty absolvoval chirurgickou stáž v Ghaně. 
  • V roce 2015 absolvoval mikrochirurgickou stáž věnující se mimo jiné technikám rekonstrukce obličeje v Saint Barnabas Medical Centre ve státě New Jersey (USA) jako první lékař - rezident z ČR, který k pobytu obdržel plné stipendium
  • V roce 2017 absolvoval neurochirugickou stáž v Miláně (Itálii), ke které obdržel plné stipendium nadačního fondu Konta Bariéry podporující mladé talentované lékaře

Kontinuálně se vzdělává v oborech plastické a estetické chirurgie a chirurgie ruky, je absolventem FESSH Academy 2020 pod vedením prof. Maurizia Calcagniho (University of Zurich). 

Je autorem a spoluautorem odborných publikací, z nichž některé byly oceněny titulem Nejlepší monografie roku.

Mezi hlavní mentory MUDr. Ing. Martina Ouzkého patří prof. MUDr. Andrej Sukop, Ph.D. (Klinika plastické chirurgie FNKV, klinika Laser Plastic) a MUDr. Miroslav Krejča, Ph.D. (Klinika plastické chirugie Nemocnice Na Bulovce, klinika Asklepion).

Jazykové dovednosti

angličtina, francouzština

Konzultace

Ke konzultaci je možné se dostavit každý čtvrtek v dopoledních hodinách na Kliniku plastické chirurgie Fakultní nemocnice Královské Vinohrady, Šrobárova 50, Praha 10. Na konzultaci není nutné se dopředu objednávat. 

Možnost videokonzultace:

  • Ne

Poskytujeme služby v jazycích :

  • Čeština
  • English
  • Français

Financování nebo platební prostředky:

  • Ne

Recenze (61)

5.0
61 Recenzí · 100 % doporučuje
Rekonstrukce prsu

Chtěla bych moc poděkovat touto cestou za profesionální a lidský přístup celému personálu Plastické chirurgie FNKV a za skvěle odvedenou práci panu doktorovi Martinovi Ouzkému.... velké díky No prostě, má zlaté ručičky a doporučuji ho všem ženám, kte...Číst dál

Modelace prsou

Pan doktor mi zmenšil a vymodeloval prsa. S výsledkem jsem moc spokojená. Vše proběhlo bez komplikací. Pana doktora mohu jen doporučit, příjemný, ochotný, vše vysvětlí.

Syndrom karpálního tunelu

Krásný dobrý den všem, kteří ještě váhají nechat si odoperovat karpální tunel. Já sama jsem se odhodlávala bezmála 20 let. Dostala jsem doporučení na pana doktora a byla to výhra jak letos na mistrovství v ledním hokeji. Ruku mám bez obtíží a brnění...Číst dál

Operace horních víček

Doktor byl velmi příjemný a profesionální. Nic mně nebolelo a jsem velmi spokojená s výsledkem jeho práce.

Zobrazit další recenze
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.

Skutečné příběhy (10)

Zobrazit další příběhy

Obrázky (2)

Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.