2

MUDr. Ing. Martin Ouzký

(5.0) 100 % doporučuje
Ohodnotit
Šrobárova 50, Praha, Praha (kraj)
Zobrazit mapu
Obvykle odpoví do 55 hodin
Pracovní doba: Konzultace každý čtvrtek v dopol. hodinách bez nutnosti předchozího objednání.

Recenze (16)

5.0
průměrné hodnocení
100 % doporučuje
Napsat recenzi
V lednu/únoru 2021 jsem šla do FNKV si nechat odstranit znaménka a byla jsem přidělena právě k panu Dr. Ouzkému, za což jsem byla pak opravdu vděčná! Velmi lidský přístup, vše mi bylo vysvětleno a ta precizní práce je opravdu na 5* i když šlo “pouze” o znaménka. Dvě z nich jsem měla toiž na obličeji a to pak opravdu oceníte krásnou čistou práci. Za mě určitě doporučuji!
Měla jsem na tváři nehezké znaménko, které se začalo zvětšovat. Rozhodla jsem se jej odstranit a byla mi doporučena plastická chirurgie nemocnice KV. Úplnou náhodou jsem se dostala k Ing.MUDr.Ouzkému a větší štěstí jsem mít nemohla. Perfektně odvedená práce,sympatický a příjemný přístup k pacientovi a celkově i celého operačního týmu. Myslím, že je pan doktor pro své povolání ten pravý. Byla jsem tak spokojená, že jsem k němu doporučila dceru s jizvou po císařském řezu,která se na jiném pracovišti vůbec nepovedla. I dcera byla po návštěvě a konzultaci nadšená. Takových lékařů více!!! Vůbec nemějte z ničeho obavy a klidně se svěřte do rukou Ing.MUDr. Ouzkého a jeho týmu. Budete velmi spokojeni.
Pan doktor je neskutečně empatický a naprostý profesionál ve svém oboru. Podstoupily jsme u něho zákrok s dcerou, kdy si roztrhla ušní lalůček. Pan doktor si dal tu práci a lalůček zašil tak, že po ráně není ani památka. S dcerou to zvládl s naprostou lehkostí a téměř bezbolestně, dokonce se těšila na kontrolu. Naše zkušenosti jsou jen ty nejlepší.
Mudr. Ouzký má úžasný přístup k pacientům. Po zákroku zůstala krásná jizvička.... dokonale zašitá ranka po odstranění kožního útvaru. Mohu jen doporučit.
Požádejte: MUDr. Ing. Martin Ouzký o bližší informace ohledně zákroku
a odstartujte svoji velkou změnu!

Skutečné příběhy (2)

Obrázky (2)

Požádejte: MUDr. Ing. Martin Ouzký o bližší informace ohledně zákroku
a odstartujte svoji velkou změnu!
MUDr. Ing. Martin Ouzký
(5.0) 16 recenze
- Ohodnotit