MUDr. Barbora Veselá

(12 Recenzí)·100% doporučuje
Ohodnotit
Náměstí svobody 15, Brno, Jihomoravský kraj
Evidenční číslo v ČLK 5159742187
MUDr. Barbora Veselá
(12 Recenzí)·100% doporučuje

Informace

MUDr. Barbora Veselá vystudovala všeobecné lékařství na Lékařské fakultě Masarykovy univerzity v Brně, na které promovala v roce 2013. Je členkou České lékařské komory, České lékařské společnosti Jana Evangelisty Purkyně, České akademie dermatovenerologie a International Dermoscopy Society.

Paní doktorka nastoupila na Dermatovenerologickou kliniku Fakultní nemocnice Brno, kde získala své první zkušenosti. Zaměřovala se především na vyšetření pigmentových névů - dermatonkologii, digitální dermatoskopii, kožní dermatochirurgii, odstranění znamének, zhoubných a nezhoubných kožních nádorů. Získala atestaci z dermatovenerologie. Další zkušenosti získala na ambulanci estetické dermatologie a na dermatovenerologických a soukromých klinikách.

MUDr. Barbora Veselá se pravidelně účastní kongresů a workshopů u nás, ale i v zahraničí, a to především v oblasti korektivní dermatologie a dermatovenerologie (zabývá se studiem a léčbou kožních chorob). Věnuje se také publikační činnosti. Píše pro odborné časopisy články týkající se dermatologie a dermatonkologie (diagnostika a léčba kožních onemocnění).

Je odbornicí na estetickou, korektivní a anti-aging medicínu. Je také kvalifikovanou lékařkou dermatologie. Provádí laserové zákroky, mezoterapii (metoda využívající se k redukci vrásek), chemický peeling, plazmaterapii (omlazení krevní plazmou, tato miniinvazivní metoda se využívá pro zpomalení stárnutí pokožky), injekční dermální výplně.

V současnosti paní doktorku najdete na Klinice YES VISAGE, kde působí jako lékařka dermatologie. Jedná se o největší kliniku estetické medicíny a plastické chirurgie u nás a na Slovensku. Své pobočky má v Praze, Ostravě, Brně a také Bratislavě.

Klinika nabízí zákroky pro ženy i muže v oblasti estetické, korektivní a laserové dermatologie, neinvazivní estetické medicíny, preventivní medicíny a plný rozsah plasticko-chirurgických zákroků. Postará se o vás profesionální tým odborníků, který každému klientovi nabízí individuální přístup a nadstandardní péči.

Možnost videokonzultace:

  • Ne

Financování nebo platební prostředky:

  • Ne

Recenze (12)

5.0
12 Recenzí · 100 % doporučuje
Kyselina hyaluronová

Paní doktorka Veselá je úžasná! Sympatická, milá a hlavně šikovná. K paní doktorce chodím na výplně kyselinou hyaluronovou, pravidelně na botox a pomohla mi i s akné. Vždy jsem maximálně spokojená, určitě doporučuji a paní doktorce moc děkuji!🩷

Kyselina hyaluronová

S konzultacemi a zákroky u pana doktora Vesely jsem velmi spokojená. Má profesionální a velmi příjemný přístup ke klientům, vysvětluje výhody a nevýhody (pokud nějaké má) zákroků, které provádí. Absolvovala jsem několik laserových zákroků a výplně ky...Číst dál

MUDr. Barbora Veselá · 6. 3. 2023

Dobrý den,
děkuji za vaši krásnou recenzi, moc si to vážím. 🙏

Skvela prace , bezbolestne a dlouhy ucinek

Zobrazit další recenze
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.

Obrázky (3)

Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.

Zodpovězené dotazy

Dysport a lék na bolest hlavy
Odpověď odborníka · 15. 2. 2022
Dobey den, druhy den po aplikaci muže bolet hlava, hlavně pokud byl aplikován do oblasti čela. Analgetika by neměli ovlivnit účinek botoxu či dysportu. S pozdravem, Veselá
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.