MUDr. Barbora Veselá

MUDr. Barbora Veselá

(11 Recenzí) ·100% doporučuje
Ohodnotit
Náměstí svobody 15, Brno, Jihomoravský kraj Zobrazit mapu
Obvykle odpoví do 58 hodin
Evidenční číslo v ČLK 5159742187
MUDr. Barbora Veselá
MUDr. Barbora Veselá
(11 Recenzí) ·100% doporučuje

Informace

  • 3353 návštěv profilu

MUDr. Barbora Veselá vystudovala všeobecné lékařství na Lékařské fakultě Masarykovy univerzity v Brně, na které promovala v roce 2013. Je členkou České lékařské komory, České lékařské společnosti Jana Evangelisty Purkyně, České akademie dermatovenerologie a International Dermoscopy Society.

Paní doktorka nastoupila na Dermatovenerologickou kliniku Fakultní nemocnice Brno, kde získala své první zkušenosti. Zaměřovala se především na vyšetření pigmentových névů - dermatonkologii, digitální dermatoskopii, kožní dermatochirurgii, odstranění znamének, zhoubných a nezhoubných kožních nádorů. Získala atestaci z dermatovenerologie. Další zkušenosti získala na ambulanci estetické dermatologie a na dermatovenerologických a soukromých klinikách.

MUDr. Barbora Veselá se pravidelně účastní kongresů a workshopů u nás, ale i v zahraničí, a to především v oblasti korektivní dermatologie a dermatovenerologie (zabývá se studiem a léčbou kožních chorob). Věnuje se také publikační činnosti. Píše pro odborné časopisy články týkající se dermatologie a dermatonkologie (diagnostika a léčba kožních onemocnění).

Je odbornicí na estetickou, korektivní a anti-aging medicínu. Je také kvalifikovanou lékařkou dermatologie. Provádí laserové zákroky, mezoterapii (metoda využívající se k redukci vrásek), chemický peeling, plazmaterapii (omlazení krevní plazmou, tato miniinvazivní metoda se využívá pro zpomalení stárnutí pokožky), injekční dermální výplně.

V současnosti paní doktorku najdete na Klinice YES VISAGE, kde působí jako lékařka dermatologie. Jedná se o největší kliniku estetické medicíny a plastické chirurgie u nás a na Slovensku. Své pobočky má v Praze, Ostravě, Brně a také Bratislavě.

Klinika nabízí zákroky pro ženy i muže v oblasti estetické, korektivní a laserové dermatologie, neinvazivní estetické medicíny, preventivní medicíny a plný rozsah plasticko-chirurgických zákroků. Postará se o vás profesionální tým odborníků, který každému klientovi nabízí individuální přístup a nadstandardní péči.

Recenze (11)

5.0
průměrné hodnocení
100 % doporučuje

Som veľmi spokojná s konzultáciami a zákrokmi u pani doktorky Veselej. Má profesionálny a veľmi príjemný prístup k svojim klientom , vysvetlí výhody ale i nevýhody (pokial sú ) u zákrokov ktoré vykonáva . Boli mi robené niektoré zákroky laserom a vý...Číst dál

MUDr. Barbora Veselá
MUDr. Barbora Veselá · 6. 3. 2023

Dobrý den,
děkuji za vaši krásnou recenzi, moc si to vážím. 🙏

Skvela prace , bezbolestne a dlouhy ucinek

Byla jsem na mezoterapii a jsem maximálně spokojená s výsledkem. Vrásky se krásně zjemnily a pleť je více hydratovaná. Doktorka byla moc milá, ochotná. Vše mi vysvětlila. Určitě se ráda vrátím. Děkuji.

K paní doktorce chodím na injekční výplně. Jsem u ní spokojená.

Zobrazit další recenze
Požádejte: MUDr. Barbora Veselá o bližší informace ohledně zákroku
a odstartujte svoji velkou změnu!

Obrázky (3)

Požádejte: MUDr. Barbora Veselá o bližší informace ohledně zákroku
a odstartujte svoji velkou změnu!

Zodpovězené dotazy (13)

Dysport a lék na bolest hlavy
Odpověď odborníka · 15. 2. 2022
Dobey den, druhy den po aplikaci muže bolet hlava, hlavně pokud byl aplikován do oblasti čela. Analgetika by neměli ovlivnit účinek botoxu či dysportu. S pozdravem, Veselá
Omlazení 4d laserem Fotona
Odpověď odborníka · 23. 11. 2021
Dobrý den, zlepšování nabíhá postupně pomalu tak za 4-8tydnů po ošetření, určitě ale doporučuji schéma 3 ošetření, aby byl výsledek mnohonásobné lepší. S pozdravem, Veselá
Plasma nebo Prophilo?
Odpověď odborníka · 8. 11. 2021

Dobrý den, největší rozdíl je v množství a složení kys.hyaluronové profhilo pleť více vypne a je spíš na hlubší vrásky, plasma s kys.hyaluronovou zas více pleť rozzáří a udělá fresh look. Pokud vás trápí hlavně čelo tak tam by jsem také nejdříve...

Číst dál
Zobrazit další zodpovězené otázky
Požádejte: MUDr. Barbora Veselá o bližší informace ohledně zákroku
a odstartujte svoji velkou změnu!