Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Trvalost faceliftu a délka rekonvalescence

Uzivatel
11. 1. 2008 · Poslední odpověď: 14. 1. 2008

Dobrý den, je mi 45 let. Začínají se mi dělat tz.syslí tváře,mám trochu podbradek a hlavně povolený krk.Vrásek tolik ještě nemám, ale myslím, že face-lift mi by vůbec neuškodil. Je tato operace trvalá nebo se po letech musí opakovat? Jak dlouho trvá rekonvalescence (za jak dlouho může člověk do práce mezi lidi) a prosím o cenu tohoto zákroku. Jsem zdravá, upřednostňuji analgosedaci ane celkovou narkozu. Jsem z Prahy 8. Moc děkuji za odpovědi, Zdenka

Reklama

odpovědi (4)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
Premium
MUDr. Svatopluk Svoboda
2 adresy v Praha (kraj), Středočeský kraj... . 11. 1. 2008
Nejlepší odpověď
Vážená paní, je-li u Vás face-lift již skutečně indikován nelze bez Vašeho vyšetření říci, možné to ale je.Po případném zákroku počítejte se rekonvalescencí cca 2 - 3 týdny. Samozřejmě, že výsledek žádné kosmetické operace není navždy - ale to je individuální a seriozně není možné určit, bude-li tuto operaci nutno opakovat a po kolika letech.Další podrobnosti Vám ale mohu říci až po Vašem vyšetření, ale měla byste počítat s cenou cca 25 - 30 tisíc. Zdraví Dr Svoboda
Zdraví Dr Svoboda
Praha . 14. 1. 2008
Vážená paní.Na viditelný efekt face-liftu s výsledkem do příštího dne žel Bohu nevěřím .V některých nekomplikovaných případech doba rekonvalescence 3-4 týdny se může zdát dost dlouhá.Hodně záleží na typu operace.Doporučuji přečíst si článek "face-lift-moderní trendy"-třeby zde naleznete inspiraci.S pozdravem Dr. Vrbický
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
MUDr. David Tomášek
Praha . 14. 1. 2008
Faceliftem se posune věk o něco zpátky a pak si zase stárnete podle počtů svých radostí a strastí v životě, takže by bylo přehnané hovořit o tom jak dlouho to vydrží. Při bezkomplikovaném průběhu můžete po dvou týdnech pracovat, ne ovšem těžkou fysickou práci tu tak po 3-4 týdnech. Optimum nové operace obličeje je 10 let, lze ji provést už i po pěti letech a "kaskadérky" chodí i dřív. Analgosedace v kombinaci s lokální anestesií je běžná. Při konsultaci vnímejte způsob operace. Někdy se provádí jen kožní lift, někdy i lift SMAS (pouzdra svalů) při stejném řezu. Je to věc trvanlivosti efektu. Někdy vyšší ceny jsou právě z těchto důvodů. Ideální je investovat do konsultací na více pracovištích a vybrat si hlavně erudovaného plastického chirurga. Zdraví Dr. Tomášek
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Aspen Aesthetic Clinics, Klinika Praha
Aspen Aesthetic Clinics, Klinika Praha
Žádné recenze
12. 1. 2008
po nejnovejsim mini facelift
Happy Lift Ancorage
muzete jit do prace pristi den

Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.

Související dotazy

Rekonvalescence po faceliftingu

sisiko
4. 1. 2015 · Poslední odpověď: 9. 3. 2015

Dobrý den,
je mi 56 let a ráda bych absolvovala facelift obličeje a případně i korekci dolních i horních očních víček /to podle doporučení lékaře/. Je možné tyto operace udělat najednou ? Ráda bych též věděla jak probíhá rekonvalescence ? Pracuji s lidmi, proto bych měla být úplně bez viditelných problémů. Prosím o vyjádření pacientů i zde diskutujících lékařů. Jaká byla nejdelší lhůta u vašich pacientů do úplného vyhojení. Děkuji za odpověď!

odpovědí (9)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
prim. MUDr. Aleš Fibír, Ph.D.
Hradec Králové . 5. 1. 2015
Nejlepší odpověď
Dobrý den,
operace lze provést najednou, znamená to však delší rekonvalescenci, která se pohybuje kolem 3-4 týdnů v případě, že nenastane nějaká komplikace v pooperačním období. Určitě nečekejte, že po 2 týdnech nebudou na Vašem obličeji stopy po chirurgickém výkonu. Rekonvalescence může být samozřejmě i delší.
Zdravím
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Reklama

Najít další otázky

Podobné dotazy

Syndrom karpálního tunelu
1 odpověď, nejnovější odpověď: 15. 7. 2011
Labioplastika
1 odpověď, nejnovější odpověď: 9. 12. 2016
Facelift
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 30. 4. 2019
Zvětšení prsou
6 odpovědí, nejnovější odpověď: 2. 9. 2018
Liposukce
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 21. 7. 2014
Křečové žíly
6 odpovědí, nejnovější odpověď: 12. 1. 2018
Rhinoplastika
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 27. 2. 2013
Facelift
1 odpověď, nejnovější odpověď: 3. 10. 2023
Abdominoplastika
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 24. 10. 2015

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi