Zeptejte se lékaře Zbavte se pochybností!

Po jaké době od aplikace botoxu je možné aplikovat mezonitě

Michaela199130 · Pardubice · Vytvořeno: 17. 6. 2021 · Aktualizováno: 29. 6. 2021

Dobrý den, po aplikaci botoxu do čela mám mírně spadlé obočí. Je možné podstoupit zvednutí mezonitěmi nebo čekat až účinek pomine a pak to podstoupit najednou? Botoxu jako takového se vzdávat nechci.

4 odpovědi

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
 • CAN CLINIC

  CAN CLINIC

  29. 6. 2021 ·

  29 odpovědí

  Dobrý den,
  mezo nitě obočí nenadzvednou. Musely by se použít litinové nitě, s nimiž je možné nadzvednutí obočí ihned. Pokud však chcete počkat až účinek botoxu pomine, můžete tento proces urychlit například saunou. Následně můžete přijít opět na botox. Při správné aplikaci by čelo spadnout znovu nemělo.
  Krásný den přeje,
  CAN Clinic

 • IP Beauty

  IP Beauty

  22. 6. 2021 ·

  355 odpovědí

  Dobrý den, po 14 dnech již se další efekt botulotoxinu zastavuje, takže po 14 dnech můžete na nitě. S pozdravem MUDr. Radek Poláček

 • Dobrý den,
  ano, nitě by mohli být vhodné. Důležitá je osobní konzultace a vyšetření, na základě kterého se dokážeme přesněji vyjádřit a doporučit pro Vás vhodný postup.

  S pozdravem
  MUDr. Hana Skeřilová
  Klinika YES VISAGE

 • Dr Alberto Leguina-Ruzzi MD PhD

  Dr Alberto Leguina-Ruzzi MD PhD

  20. 6. 2021 ·

  103 odpovědí

  Dobrý den, ano, je možné zvedat obočí pomocí nití. Obvykle to provádím s vlákny Aptos nebo PDO. Poté můžete pomocí botoxu udržovat výsledky.
  dík

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.