Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Aplikace botoxu a onemocnění Covidem - existují nějaká rizika?

RadkaM1
9. 2. 2021 · Poslední odpověď: 12. 2. 2021

Dobrý den,chtěla bych jít po 3/4 roce na botox do čela a kolem očí jak jsem zvyklá, ale mám strach v této covidové době. Covid jsem ještě neprodělala a mám otázku, zda je v této době vhodná aplikace, nemůže být nějaké riziko ochrnutí nebo nějaké velké komplikace, kdyby náhodou člověk po aplikaci botoxu Covidem onemocněl? Budu moc ráda za každou radu, pan doktor, ke kterému mám jít, nevidí v této době problém botox aplikovat, ostatní mě od toho odrazují. Aplikuje se v této době i jinde botox nebo představuje opravdu velké riziko? Děkuji za každou radu

Reklama

odpovědi (2)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
Premium
Nejlepší odpověď
Dobrý den,
takováto situace nebyla ještě popsána a nebyl ani vydán pokyn, aby se tyto zákroky neprováděly. Kliniky to nabízejí dále a botox i ostatní výplně se běžně aplikují. Pokud by existovalo jasné riziko, nepochybně by se provádění těchto výkonů pozastavilo. Z tohoto hlediska bychom se nebáli na zákrok jít.

S pozdravem tým Medical Institute Care s.r.o.
Premium
Klinika YES VISAGE - klinika estetické medicíny a plastické chirurgie
2 adresy v Jihomoravský kraj, Praha (kraj)... . 12. 2. 2021
Dobrý den,
neexistuje žádná studie, že by to mohlo být rizikové. Aplikace se běžně provádějí, klidně můžete zákrok podstoupit.

S pozdravem
MUDr. Zuzana Macková
Klinika YES VISAGE
Reklama

Najít další otázky

Podobné dotazy

Botulotoxin
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 21. 5. 2019
Botulotoxin
9 odpovědí, nejnovější odpověď: 12. 6. 2023
Injekční výplně
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 1. 2. 2013
Botulotoxin
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 5. 11. 2019

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi