Odborníci v okolí

Více

Odborníci v okolí

Více

MUDr. Lenka Keclíková

MEDICENTRUM - ambulance estetické dermatologie, dermatovenerologie a lymfatckých masáží
BRONZE BADGE

Napište nám

Recenze

Podělte se o svou zkušenost

Ošetřoval Vás MUDr. Lenka Keclíková a máte osobní zkušenost se zákrokem v této ordinaci? Vložte recenzi, pomozte ostatním se rozhodnout.


Profil - MUDr. Lenka Keclíková

Uvítání

MUDr. Lenka Keclíková v současnosti působí ve vlastním centru (Medicentrum MUDr. Lenka Keclíková). Vystudovala Lékařskou fakultu Univerzity Palackého v Olomouci, kde promovala již v roce 1991. Jedná se tedy o lékařku s mnohaletými zkušenostmi v oboru. Vlastní certifikát k výkonu soukromé praxe v oboru dermatovenerologie.

Specializace a preferovaná oblast činnosti

Tato zkušená lékařka se specializuje na obor dermatovenerologie (obor zabývající se studiem a léčbou kožních a pohlavních chorob).

Naše ordinace

Medicentrum MUDr. Lenka Keclíková se skládá celkem ze 3 ambulancí – ty jsou zaměřeny na dermatovenerologii, manuální a přístrojové lymfodrenáže a estetickou dermatologii.

Dermatovenerologická ambulance

Tato ambulance se zaměřuje na diagnostiku a léčbu kožních nemocí, nabízí však mnohem širší portfolio služeb. Probíhá zde vyšetření mateřských znamének za pomoci digitálního dermatoskopu, drobné kožní chirurgické zákroky, léčba bércových vředů či odstraňování rozšířených kožních cévek či nádorků za pomoci elektrokoagulace a sklerotizace.

Ambulance manuálních a přístrojových lymfodrenáží

Jak samotný název napovídá, tato ambulance se zaměřuje primárně na léčbu lymfedému. I v této ambulanci působí speciálně atestovaný zdravotnický personál.

Ambulance estetické dermatologie

Toužíte po vylepšení vzhledu? Trápí vás vrásky a rádi byste získali mladistvý vzhled? Nebo sníte o plnějších rtech? Sny se mohou snadno proměnit v realitu díky naší ambulanci estetické dermatologie.

Nabízíme široké spektrum zákroků. Součástí naší nabídky je například vyhlazování vrásek, výplň jizviček po akné, omlazení pleti či aplikace botoxu. Jednou z velmi efektivních metod je také FTC Therapie – mezonitě. Toto ošetření dokáže vyhladit počínající vrásky (především v horní partii obličeje), dále však také například vrásky kolem očí, nosoretní valy a vrásky na dekoltu. Terapie je prováděna certifikovaným lékařem. Délka efektu je individuální, může přetrvávat až 2 roky.

Do Medicentra se snadno dostanete i za pomoci veřejné dopravy – nedaleko budovy se nachází tramvajová zastávka s názvem Krajský úřad. Pokud patříte mezi řidiče, jistě vás potěší fakt, že parkování je možné přímo před vchodem do budovy či na nedalekém parkovišti u Krajského úřadu.

Naše fotografie

Zobrazit více Zobrazit méně

Zákroky

Info Ceny od* Ceny do*
Chemický peeling
   Glykolový peeling
Injekční výplně Od 2 500 Kč
   Skinbooster – Vital Injector Od 12 000 Kč
   Výplně na bázi kyseliny hyaluronové Od 4 500 Kč
Korekce jizev korekce kys. hyaluronovou Od 4 500 Kč
Léčba hyperhidrozy (nadměrného pocení)
   Odstranění nadměrného pocení (hyperhidrozy) botulotoxinem
Mezoterapie (revitalizace obličeje, krku, dekoltu, rukou) Injekční mezoterapie 1... Od 1 500 Kč
Mikrojehličkování, Microneedling (Skinroller - Dermaroller)
Odstranění jizev po akné
Odstranění pigmentových skvrn
Odstranění vrásek pomocí botulotoxinu Od 2 500 Kč Do 5 000 Kč

Zobrazit více Zobrazit méně

Upozornění

  • Ceny jsou pouze orientační.
  • Ceny zákroků nemusí obsahovat anestezii, speciální prádlo, konzultaci apod.

Napište nám

Adresy

Adresa
28. října 123
70200 Ostrava
Moravská Ostrava
Česká republika