MUDr. Lenka Keclíková

MUDr. Lenka Keclíková

Žádné recenze
Ohodnotit
28. října 123, Ostrava, Moravskoslezský kraj
MUDr. Lenka Keclíková
MUDr. Lenka Keclíková
Žádné recenze

Informace

MUDr. Lenka Keclíková v současnosti působí ve vlastním centru (Medicentrum MUDr. Lenka Keclíková). Vystudovala Lékařskou fakultu Univerzity Palackého v Olomouci, kde promovala již v roce 1991. Jedná se tedy o lékařku s mnohaletými zkušenostmi v oboru. Vlastní certifikát k výkonu soukromé praxe v oboru dermatovenerologie.

Tato zkušená lékařka se specializuje na obor dermatovenerologie (obor zabývající se studiem a léčbou kožních a pohlavních chorob).

Medicentrum MUDr. Lenka Keclíková se skládá celkem ze 3 ambulancí – ty jsou zaměřeny na dermatovenerologii, manuální a přístrojové lymfodrenáže a estetickou dermatologii.

Dermatovenerologická ambulance

Tato ambulance se zaměřuje na diagnostiku a léčbu kožních nemocí, nabízí však mnohem širší portfolio služeb. Probíhá zde vyšetření mateřských znamének za pomoci digitálního dermatoskopu, drobné kožní chirurgické zákroky, léčba bércových vředů či odstraňování rozšířených kožních cévek či nádorků za pomoci elektrokoagulace a sklerotizace.

Ambulance manuálních a přístrojových lymfodrenáží

Jak samotný název napovídá, tato ambulance se zaměřuje primárně na léčbu lymfedému. I v této ambulanci působí speciálně atestovaný zdravotnický personál.

Ambulance estetické dermatologie

Toužíte po vylepšení vzhledu? Trápí vás vrásky a rádi byste získali mladistvý vzhled? Nebo sníte o plnějších rtech? Sny se mohou snadno proměnit v realitu díky naší ambulanci estetické dermatologie.

Nabízíme široké spektrum zákroků. Součástí naší nabídky je například vyhlazování vrásek, výplň jizviček po akné, omlazení pleti či aplikace botoxu. Jednou z velmi efektivních metod je také FTC Therapie – mezonitě. Toto ošetření dokáže vyhladit počínající vrásky (především v horní partii obličeje), dále však také například vrásky kolem očí, nosoretní valy a vrásky na dekoltu. Terapie je prováděna certifikovaným lékařem. Délka efektu je individuální, může přetrvávat až 2 roky.

Do Medicentra se snadno dostanete i za pomoci veřejné dopravy – nedaleko budovy se nachází tramvajová zastávka s názvem Krajský úřad. Pokud patříte mezi řidiče, jistě vás potěší fakt, že parkování je možné přímo před vchodem do budovy či na nedalekém parkovišti u Krajského úřadu.

Možnost videokonzultace:

  • Ne

Financování nebo platební prostředky:

  • Ne

Hlavní zákroky

Obrázky (1)

Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.