MUDr. Andrea Cabrnochová

MUDr. Andrea Cabrnochová

Žádné recenze
Ohodnotit
Smetanova 764, Kolín, Středočeský kraj
MUDr. Andrea Cabrnochová
MUDr. Andrea Cabrnochová
Žádné recenze

Informace

MUDr. Andrea Cabrnochová je kožní lékařkou, která provozuje vlastní dermatologickou ordinaci. Ta nese název Dermakolin a nachází se v Kolíně.

Tato lékařka se věnuje oblasti dermatologie.

Tato kožní ordinace nabízí velkou řadu služeb, mezi které patří například laserové ošetření (IPL laser, biostimulační laser), injekční lipolýza, aplikace botulotoxinu, lymfodrenáž či chemický peeling.

Centrum Dermakolin se nachází v Kolíně. Poblíž budovy najdeme hned několik parkovišť, řidiči tedy nemusejí mít obavy z parkování. Zároveň je však třeba zmínit, že poměrně nedaleko se nachází i autobusová zastávka (Kolín, Banka), snadno se tedy do centra Dermakolin dopravíte i za pomoci MHD.

Kavitace VaCavite Prestige

Jedná se o bezbolestnou ultrazvukovou liposukci, která využívá pokročilou technologii. Kromě odstranění nežádoucího tuku dochází během zákroku i k odstranění celulitidy. Efekt je viditelný již po 1. ošetření, pro maximální efekt však doporučujeme ošetření opakovat. Musíme však upozornit, že zákrok není vhodný například pro těhotné ženy, či pro lidi s onemocněním srdce, epilepsií, rakovinou či onemocněním kůže.

IPL laser

Použití tohoto laseru je vhodné pro řešení různých typů kožních obtíží. Dokáže například odstranit nežádoucí pigmentaci, vyhladit vrásky, zlepšit vzhled jizev po akné, dále také odstraní nežádoucí chloupky z různých oblastí těla a prosvětlí pokožku.

Ošetření je navíc časově nenáročné a téměř bezbolestné. Není vyžadována dlouhá rekonvalescence, téměř ihned po zákroku se tak můžete vrátit k běžným denním činnostem.

Aplikace výplní kyseliny hyaluronové

Řeč je o velmi oblíbené, moderní a zároveň cenově dostupné metodě, která dokáže velmi efektivně vyhladit vrásky. Kyselina hyaluronová je látka, která je tělu vlastní a běžně se nachází v jedné z kožních vrstev. Podílí se především na hydrataci kůže. Množství a kvalita této kyseliny však s přibývajícím věkem klesá a z toho důvodu dochází ke tvorbě vrásek. Dnes již však dokážeme kyselinu hyaluronovou aplikovat do kůže uměle. Efekt je patrný ihned po ošetření a přetrvává průměrně půl roku až rok.

Možnost videokonzultace:

  • Ne

Financování nebo platební prostředky:

  • Ne

První návštěva zdarma:

  • Ne
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.