Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Pseudogynekomastie: Co mě čeká dál?

Petr386216
Petr386216
8. 7. 2016 · Poslední odpověď: 10. 7. 2016

Dobrý den, dneska jsem byl na sonu, kde mi zjistili viz. foto. Chci se zeptat, co mě tedy čeká, když je to pseudogynekomastie a cenové orientace + zda vypoukle bradavky budou jak u norm. chlapa :) abych nepodstoupil jen liposukci a bradavky zůstali vypoukle. Předem děkuji za odpověď.

Reklama

odpovědi (4)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
MUDr. David Tomášek
Praha . 10. 7. 2016
Jsou li klenuté bradavky tak se domnívám, že určitá forma gynekomastie to bude. Vyjádření diagnostika nikam nesměřuje. Měl se vyjádřit jasněji, alespoň dle mého názoru. Tuková vrstva pod žlázou zvláště souvislá nedělá klenuté bradavky. Jsou dvě možnosti: Jděte na endokrinologii, ať se Vám jasně vyjádří, nebo dramaticky shoďte váhu. Uvědomuji si, že je to složité, ale je to jediná možnost, jak se vyhnout možná zbytečné operaci.
Zdraví MUDr. Tomášek, plastický chirurg,


Vyjadřujte se, prosím, ke kvalitě našich odpovědí…
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Premium
2 adresy v Praha (kraj), Ústecký kraj... . 9. 7. 2016
Dobry den, ano Vas stav je resitelny liposukci, typ liposukce zavisi na klinickem nalezu /vlastne jak prsa vypadaji/. Doporucuji resit laserovou liposukci Slim Lipo.
S pozdravem Dr.Horyna Pavel
Premium
Dobrý den, jednoznačně nejlepší na tento problém je provedení laserové tumescentní liposukce, na klinice provádím tento zákrok velice často a jiný zákrok bych určitě nedoporučil. Nabízíme dva typy laseru: LipoDefine anebo SlimLipo. Vhodnější pro Vás bych Vám nabídl až po osobní kozultaci na naší brněnské klinice.

MUDr. Petr PACHMAN
Vedoucí lékař Medicom Clinic Brno+Jihlava
Dobry den
Muže byt odstraněna ambulantně metodou slimlipo
Je nutná konzultace nejblíž k vam Brno nebo Ostrava klinika Yes Visage
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.

Související dotazy

Gynekomastie a redukce bradavek

Hrachovec
Hrachovec
30. 12. 2019 · Poslední odpověď: 1. 1. 2020

Zdravím, již od puberty mě trápí zvětšené bradavky a před pár lety se objevila i gynekomastie. Rád bych se zeptal, zda se v rámci operace dají bradavky zmenšit a jak moc to bude viditelné. Zároveň mi doporučte kvalitní kliniku v jihočeském kraji. Nedávno jsem byl na konzultaci v Sanatoriu Chotoviny a měl jsem dost rozporuplné pocity. Děkuji

odpověď (1)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
MUDr. David Tomášek
Praha . 1. 1. 2020
Dvorce sice tak veliké nejsou, ale po operaci gynekomastie zůstávají jako výsledek jizvy, které jsou více, či méně vnímnutelné. V jihočeském kraji je primářem na klinice v Českých Budějovicích primář Mařík.
Zdraví MUDr. Tomášek, plastický chirurg,
Vyjadřujte se, prosím, ke kvalitě našich odpovědí…
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Reklama

Najít další otázky

Podobné dotazy

Odstranění kožních výrůstků
1 odpověď, nejnovější odpověď: 21. 7. 2007
Gynekomastie
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 24. 5. 2021
Labioplastika
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 7. 12. 2016
Křečové žíly
1 odpověď, nejnovější odpověď: 12. 2. 2017
Operace očních víček
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 27. 9. 2017
Abdominoplastika
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 12. 9. 2017
Změna pohlaví
Žádné odpovědi
Estetické operace přednoží
Žádné odpovědi
Otoplastika
8 odpovědí, nejnovější odpověď: 25. 9. 2012
Injekční výplně
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 10. 4. 2024

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi