Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Odstávání ucha po operaci

Uzivatel
7. 10. 2007 · Poslední odpověď: 25. 9. 2012

Dobry den,mam uz sundane obvazy a zjistil sem ze mi jedno ucho jeste odstava .. co me ted ceka,co mam delat ? je to docela viditelně odlisne od druheho ucha ..

Reklama

odpovědí (8)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
MUDr. David Tomášek
Praha . 25. 9. 2012
Mame všichni stejný názor - nemá význam toto řešit přez internet. Musí se to vidět "živé". Jděte se někam nechat vyšetřit.
Zdraví Dr. Tomášek
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Praha . 25. 9. 2012
Dobrý den paní Majo
Nejlepší způsob, jak vyřešit Váš problém je navštívit pracoviště plastické chirurgie. Lékař Vám po vyšetření navrhne optimální řešení. V případě zájmu Vám nabízím naše pracoviště v Liberci.Objednat se můžete telefonicky na recepci kliniky.
Mějte hezký den.
MUDr.Jaroslav Hirňák
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Premium
Plzeň . 24. 9. 2012
Po 10 letech opravdu podivné. Obraťte se na některé pracoviště plastické chirurgie, jak jsme již psala, nejlépe tam, kde byl zákrok proveden.Psaním se to nevyřeší... Šormová
prim. MUDr. Blanka Vraspírová
Ústí nad Labem . 24. 9. 2012
Dobry den, pokud jsou boltec po sundali obrazu odstavec, jedna se bud o enormní otok abono nekvalitní provedeny zákrok.takhle bez vašeho vyšetření těžko říci. Budete li chtít vědet více, zašlete fotky anebo se domluvte na osobni konzultaci. Zdravi Dr vraspirova
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Premium
Plzeň . 24. 9. 2012
Dobrý den, po 10 letech asi těžko praskají stehy, tam už žádné být nemohou... Pokud máte problém, bylo třeba zajít na některou plastickou chirurgii k posouzení, event.vyřešení takového problému. Rozhodně nemusí jít o "zkaženou operaci", také se může jednat o sníženou hojivost vašeho organismu....
Zdravím, Šormová
Čeká Vás pravděpodobně korekce jednoho boltce, jděte na kontrolu za svým operatérem, zdravím Trupar
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Klinika plastické chirurgie PEM
Klinika plastické chirurgie PEM
Žádné recenze
8. 10. 2007
Dobrý den. Kontaktujte svého operatéra. Hezký den, PEM
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Hradec Králové . 7. 10. 2007
Dobrý den, pokud není boltec odtlačován hematomem, který by se mohl vstřebat, pak se zřejmě nevyhnete reoperaci. Kontaktujte svého operatéra. Srdečně zdravím.
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.

Související dotazy

Zdeformované ucho po otoplastike

Anonymní
Lucia_
24. 4. 2012 · Poslední odpověď: 23. 4. 2013

Dobry deň, som tri týždne po tretej operácii ucha a asi 1cm od vrchu ucha z prednej strany mam priehlbinku asi 3 mm hlboku a 1cm široku. Už mi to tak zostane? Mohol mi to chirurg nejako pri operácii poškodiť? Ak mi to tak zostane da sa tam vložiť štep?

odpovědí (7)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
Dobrý den,
korekce deformit boltců po otoplastice bývají složité. Je samozřejmě potřebná konsultace a domluva, vhodné by byly i fotografie před proběhlou otoplastikou. Z fotografií se jeví, že bylo odstraněno příliš mnoho kůže ze zadní strany boltce, co je asi nejobtížnější rekonstruovat.
S pozdravem
M.Molitor
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.

Díra za uchem měsíc po přišití

Mishula100
Mishula100
11. 1. 2016 · Poslední odpověď: 14. 1. 2016

Mam měsíc po přišití uší. Měla jsem cely měsíc levé ucho nachylnější a vic mi během dne natekalo,ale včera se mi udělalo toto. Mam strach a nevim co to je. Je mozne že se mi rozpadl steh a ještě nebylo srostle? Nebo z brýli? Samozřejmě k operatorovi pujdu. Ale zajimalo by mě co mě čeka a nazory co to mužu mit.? Dekuji Tereza

odpovědi (2)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
MUDr. David Tomášek
Praha . 14. 1. 2016
Nejlepší odpověď
Sice by se to mělo přehojit, ale dopředu bych se s tím nenervoval, počkejte až co řekne operater...

Zdraví MUDr. Tomášek, plastický chirurg,
www.precizia.cz, davidtomasek@precizia.cz

Vyjadřujte se, prosím, ke kvalitě našich odpovědí…
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.

Modelace ucha po melanomu

Doly788743
Doly788743
20. 3. 2019 · Poslední odpověď: 28. 3. 2019

Dobrý den, lze pomocí plastiky nějak "domodelovat" ucho, přišla jsem skoro o 2/3ucha kvůli zhoubnému melanom. Děkuji

odpověď (1)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
prim. MUDr. Aleš Fibír, Ph.D.
Hradec Králové . 28. 3. 2019
Nejlepší odpověď
Dobrý den,
rekonstrukce boltce možná je, není však příliš jednoduchá. Většinou se jedná o sled několika navazujících operačních výkonů kdy se vytvoří skelet chybějícího boltce z chrupavky nebo ze syntetického materiálu, který se kryje vlastní tkání. Pokud máte zájem o rekonstrukci, doporučuji kontaktovat větší pracoviště plastické chirurgie, např. FNKV Praha nebo FNUSA Brno, můžete samozřejmě přijet na konzultaci k nám do FN Hradec Králové. Objednat se můžete na konzultaci telefonicky na 495833645. Vysvětlíme Vám co všechno rekonstrukce znamená a Vy se rozmyslíte, jestli do toho půjdete.
Zdravím A.F.
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Reklama

Najít další otázky

Podobné dotazy

Otoplastika
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 24. 5. 2018
Otoplastika
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 17. 4. 2012
Otoplastika
1 odpověď, nejnovější odpověď: 5. 1. 2018
Otoplastika
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 2. 3. 2021
Otoplastika
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 15. 2. 2023
Otoplastika
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 7. 7. 2015
Léčba akné
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 26. 6. 2014
Otoplastika
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 10. 7. 2019
Otoplastika
5 odpovědí, nejnovější odpověď: 30. 4. 2015
Facelift
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 16. 5. 2022

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi