Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Nějaké novinky? Podělte se s naší komunitou o svůj pokrok

17. 7. 2018 · Aktualizováno: 20. 9. 2023

Gynekomastie s liposukcí

Stojí to za to

O lékaři

Hodnocení:
Gynekomastie s liposukcí
Opravdu chcete odstranit tento obrázek?

Je to už měsíc od operace gynekomastie s liposukcí a ten pocit nejde popsat slovy .. 7 let trápení,nechutí,cvičením které nikdy nepomohlo,celkovým stresem a plno zkažených dovolených je u konce konečně si můžu vzít tričko bez potisku na tělo a narovnat se a žít život jako normalní chlap! A to jen díky paní doktorce a bezva týmu ❤️ Neskutečně jsem se bál celkové anestezie ale bylo to super a proto děkuju paní Fialové za její znalosti které mě velice uklidnili Výsledek ? Ten je bomba připadám si jak v novém těle! A pokud máš stejný problém nestracej čas a jdi do toho nic lepšího pro psychyku v životě neuděláš a ta radost za to stojí, bolest přejde a ty budeš jen vzpomínat ! Stopa po jizvě není žádná Začalo to malou bulkou v bradavkach 1x1cm a po 7 letech odstraněno z těla 7x6 cm tuto by v životě nezmizelo jen by to nabíralo na velikosti .. Moc děkuji za zlaté ruce paní doktorky lepšího člověka v oboru nenajdete!

2

Komentáře (2)

Aloisi, moc by mě zajímaly fotky...mohl byste poslat, prosím? A jaká byla cena operace?
Opravdu chcete odstranit tento obrázek?
Odpovědět
ahoj, mas nejake foto??
Opravdu chcete odstranit tento obrázek?
Odpovědět
Opravdu chcete odstranit tento obrázek?

Zaujal Vás tento příběh? Podělte se s námi o ten svůj!

Reklama
Gynekomastie u MUDr. Kamily Šormové
Paní doktorka Šormova je opravdu profesional na svem miste. Podstoupil jsem operaci gynekomastie a jsem velice spokojeny. Jizvicky nejsou skoro vubec videt a vysledek uzasny. Anestezie, pooperacni pece, komunikace .. vsechno TOP.

Veškeré informace na této stránce pocházejí od uživatelů portálu, nikoli od lékařů nebo specialistů.

Obsah zveřejněný na portálu Estheticon.cz nemůže v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.