Nějaké novinky? Podělte se s naší komunitou o svůj pokrok

17. 7. 2018 · Aktualizováno: 19. 10. 2018

Gynekomastie s liposukcí

Stojí to za to

O lékaři

Hodnocení:
Gynekomastie s liposukcí
Opravdu chcete odstranit tento obrázek?

Je to už měsíc od operace gynekomastie s liposukcí a ten pocit nejde popsat slovy .. 7 let trápení,nechutí,cvičením které nikdy nepomohlo,celkovým stresem a plno zkažených dovolených je u konce konečně si můžu vzít tričko bez potisku na tělo a narovnat se a žít život jako normalní chlap! A to jen díky paní doktorce a bezva týmu ❤️ Neskutečně jsem se bál celkové anestezie ale bylo to super a proto děkuju paní Fialové za její znalosti které mě velice uklidnili Výsledek ? Ten je bomba připadám si jak v novém těle! A pokud máš stejný problém nestracej čas a jdi do toho nic lepšího pro psychyku v životě neuděláš a ta radost za to stojí, bolest přejde a ty budeš jen vzpomínat ! Stopa po jizvě není žádná Začalo to malou bulkou v bradavkach 1x1cm a po 7 letech odstraněno z těla 7x6 cm tuto by v životě nezmizelo jen by to nabíralo na velikosti .. Moc děkuji za zlaté ruce paní doktorky lepšího člověka v oboru nenajdete!

2

Komentáře (2)

ahoj, mas nejake foto??
Opravdu chcete odstranit tento obrázek?
Odpovědět
Opravdu chcete odstranit tento obrázek?

Zaujal Vás tento příběh? Podělte se s námi o ten svůj!

Reklama
Zbytečný strach z narkózy

I když se jednalo o zákrok který jsem včera podstoupil, popravdě jsem měl strach z narkózy jako prase. Naštěstí už dnes sedím v práci a cítím se jako by se nic nedělo. Dodatečně chci poděkovat MUDr Issam Al Awa, kterému nikdy snad nepozlatí...

Číst dál

Veškeré informace na této stránce pocházejí od uživatelů portálu, nikoli od lékařů nebo specialistů.

Obsah zveřejněný na portálu Estheticon.cz nemůže v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.