Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Injekční lipolíza podbradku - velký otok

Marie413690
Marie413690
13. 10. 2016 · Poslední odpověď: 17. 10. 2016

Dobry den, byla jsem na injekcni lipolyze podbradku jiz pred 8 dny. Jiz predtim jsem tam skoro nic nemela, ale na zaklade jedne poznamky urciteho znameho jsem se na ni okamzite objednala. Ted jsem nestastna, protoze mam doted druhou bradu 3x vetsi nez pred injekci. Nevim, co s tim. Do ordinace jsem volala a pani mi rekla ze to tak muze byt jeste tyden, ale kdyz ctu vsude diskuze o tom, ze to max 4.den zmizi, nevim, co si mam o tom myslet. Jsem docela zoufala. Muze mi nekdo poradit, co delat, kdyby to nezmizelo? Diky.

Reklama

odpovědi (4)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
Premium
Dobrý den, Marie,

určitě je po injekční lipolýze otok možný, Ten může trvat klidně 7 dní, potom začne postupně mizet. Pokud by však přetrvával, neváhejte se obrátit na svého ošetřujícího lékaře, který zvolí další postup.
Pokud máte k otoku také další příznaky, jako je teplota apod., navštivte lékaře okamžitě.

Přeji pěkný zbytek dne
MUDr. Petra Samková
Premium
Kladno . 15. 10. 2016
dobrý den,

zachovejte klid. Pokud nemáte další příznaky jako je teplota, bolestivost, zarudnutí - známky zánětu, pak se otok vstřebá (jsou-li přítomny běžte ihned za lékařem). Skutečně zkuste vydržet ještě týden a poté případně jděte za vaší lékařkou.
MUDr. Eva Nývltová
Žádné recenze
Svitavy . 14. 10. 2016
Zkuste se objednat na biostimulační laser, ideálně v kombinaci s modrým světlem, pokud by byla přítomná i zánětlivá složka ( "teplý otok") .opakované ošetření tímto laserem by mohlo vstřebání otoku významně urychlit. MUDr Eva Nývltová
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Praha . 14. 10. 2016
Dobrý den,

Záleží na použitém preparátu a aplikovaném množství. Z Vašeho dotazu mi není zcela jasné, zda šlo o první aplikaci anebo o opakovanou aplikaci u stejné lékařky, předpokládám, že to bylo již opakovaně, když píšete, že jste tam "už skoro nic neměla". Pokud tedy opakovaně a při dřívějších ošetřeních tamtéž jste otok měla vždy mnohem menší, je to zvláštní a bylo by dobré, aby Vás paní doktorka viděla osobně a posoudila, zda například nedošlo k místní zánětlivé reakci a zda není na místě krátkodobá terapie antibiotiky. (Důležité jsou také Vaše subjektivní pocity - bolest partie, citlivost na tlak, zda je "horká".)
Pokud šlo o první aplikaci u Vás, můžete reagovat citlivěji než většina ostatních, otok by se měl každopádně samovolně již postupně zmenšovat, s tím, že postupně zmizí zcela.
Zcela vyloučit nelze ani náhodnou alergickou reakci spojenou ještě s něčím jiným (nějaké ovoce, ořechy, léky), ale to je asi spíše méně pravděpodobné.
Kontrolu u paní doktorky byste ale jistě mít měla.

Příjemný den,
MUDr. Nina Koutná, dermatolog
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi