MUDr. Eva Nývltová

MUDr. Eva Nývltová

Žádné recenze
Ohodnotit
U Nemocnice 4, Svitavy, Pardubický kraj Zobrazit mapu
Obvykle odpoví do 43 hodin
MUDr. Eva Nývltová
MUDr. Eva Nývltová
Žádné recenze

Informace

  • 1052 návštěv profilu

MUDr. Eva Nývltová v současnosti působí jako vedoucí lékařka Centra estetické medicíny C.E.M., které se nachází ve Svitavách. V minulosti se tato lékařka věnovala chirurgii, a to jak v nemocnici, tak v soukromé ambulanci.

Tato zkušená lékařka je členkou Společnosti pro korektivní dermatologii a kosmetologii.

V minulosti se tato lékařka věnovala chirurgii, v současnosti se však věnuje estetické medicíně.

C.E.M. centrum estetické medicíny bylo otevřeno již v roce 2008. Toto špičkové laserové centrum, které se zaměřuje na estetickou medicínu, bylo založeno firmou INFINMED s.r.o. (dceřinou společností firmy INMED s.r.o.). Zařízení je charakteristické nejmodernějším technologickým vybavením, které pomáhá dosáhnout perfektních výsledků. V zařízení také působí zkušený tým profesionálů.

Nabídka služeb tohoto centra je zaměřená jak na modelaci postavy, tak na estetické zákroky v oblasti obličeje.

Modelace postavy

Centrum nabízí celé spektrum služeb, které vám vykouzlí postavu snů. Mezi ně lze zařadit kryolipolýzu, liposukci (nutno zmínit, že bezbolestnou!), lymfodrenáže, ale také zpevnění postavy či odstranění celulitidy. Zařízení ale provádí také trvalou depilaci či odstranění jizev a strií.

Služby zaměřené na oblast obličeje

Stejně široká je i škála zákroků zaměřená na oblast obličeje. Zařízení nabízí aplikaci dermálních výplní či botulotoxinu, lifting obličeje, dále také vyhlazení vrásek či mezoterapii.

Vyhlazení vrásek probíhá v tomto centru hned několika způsoby. Mezi ně lze zařadit aplikaci botulotoxinu či kyseliny hyaluronové. Aplikace těchto látek má poměrně dlouhodobý účinek – efekt může trvat až 1 rok. Ošetření je navíc nebolestivé a velmi rychlé. Také není nutná hospitalizace ani omezení běžných aktivit.

Botulotoxin je přírodní látka, která vede k uvolnění svalů a následnému vyhlazení vrásek nad nimi. Nejčastěji je botulotoxin aplikován do zevních koutků očí, čela a oblasti u kořene nosu.

Kyselina hyaluronová představuje tělu vlastní látku – to znamená, že se v lidské těle běžně vyskytuje. S přibývajícím věkem se však její množství snižuje, což vede k poklesu hydratace pokožky a následně k tvorbě vrásek.

První návštěva zdarma:

  • Ne

Obrázky (7)

Požádejte: MUDr. Eva Nývltová o bližší informace ohledně zákroku
a odstartujte svoji velkou změnu!

Zodpovězené dotazy (36)

Otok v místě po výplni při nachlazení
Odpověď odborníka · 15. 10. 2019
Na poslední konferenci o výplních zazněl názor, že v případě onemocnění může zareagovat výplň zřejmě v souvislosti s imunitou. Mělo by se ale jednat o dočasnou záležitost. MUDr Eva Nývltová C.E.M. -centrum estetické medicíny Svitavy
Očkování a aplikace Dysportu
Odpověď odborníka · 4. 10. 2019
Doporučuji počkat cca 14 dnů , tím získáte jistotu, že botulotoxin nebude ničím ovlivněný. MUDr Eva Nývltová C.E.M.-centrum estetické medicíny Svitavy
Zobrazit další zodpovězené otázky
Požádejte: MUDr. Eva Nývltová o bližší informace ohledně zákroku
a odstartujte svoji velkou změnu!