Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Odstranění vrásky - glabella při užívání imunosupresiv

Katka30
29. 7. 2021 · Poslední odpověď: 4. 8. 2021

Dobrý den, ráda bych se s Vámi poradila jaké mám možnosti. Jsem trvale na biologické léčbě (imunosupresiva), onemocnění v remisi. Trápí mě již fixovaná, statická vráska mezi obočím (glabella). Celkově bych ráda začala s omlazující péčí v rámci estetických zákroků. Chtěla bych to řešit, trápí mě to, avšak mám trochu obavy, že ode mě bude tendence dávat ruce pryč. Vyčetla jsem kontraindikaci u kys. hyaluronové - je to tak vždy? Je pro mě možný alespoň botox ?(i když ten již pro mě není zcela jistě úplným řešením) jsou zde pro mne případně i jiné alternativy? Vím, že ideální v takových případech jsou individuální konzultace a tuto formu jsem využila z důvodu více názorů, které by pro mě nebylo lehké jinak získat. Mnohokrát děkuji za odpověď.

Reklama

odpovědi (3)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
MUDr. Lenka Ottová
Šumperk . 4. 8. 2021
Dobrý den. Souhlasím s kolegy.
Ještě by bylo dobře obdržet souhlas na ošetření kyselinou hyaluronovou nebo botulotoxinem u svého doktora, který imunosupresiva předepsal.
s přáním pěkného dne, Ottlens
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Premium
Klinika YES VISAGE - klinika estetické medicíny a plastické chirurgie
2 adresy v Jihomoravský kraj, Praha (kraj)... . 2. 8. 2021
Dobrý den,
souhlasím s vyjádřením kolegyně.

S pozdravem
MUDr. Zuzana Macková
Klinika YES VISAGE
Ocino s.r.o.
Žádné recenze
Brno . 29. 7. 2021
Dobrý den, co se tyče kyseliny hyalurove, je důležité, jakým onemocněním trpíte, tedy vůči jaké tkáni v těle je vaše imunita namířena ( patologicky reaguje) . U botoxu je kontraindikaci myasthenia gravis a Eaton.-Lambertův syndrom a samozřejmě alergie botox. Pro bližší informaci ohledně estetického zákroku je tedy zasadni, jakým onemocněním trpíte ..
S pozdravem Jana Matušová
Ocino s.r.o.
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Reklama

Najít další otázky

Podobné dotazy

Lipofilling
1 odpověď, nejnovější odpověď: 20. 5. 2021

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi