Ocino s.r.o.

Ocino s.r.o.

Žádné recenze
Ohodnotit
Gajdošova 4392/7, Brno, Jihomoravský kraj
IČP nebo IČO 06699961
Ocino s.r.o.
Ocino s.r.o.
Žádné recenze

Informace

Jsme moderní oční ordinace v Brně Židenicích. Staráme se o zdraví i krásu očí. Za léta naší praxe jsme již pomohli stovkám pacientů, kteří od nás odcházejí s jasnějším zrakem i omlazeným vzhledem.

Ztotožňujeme se s citátem Sophie Loren: „Krása ženy spočívá v pohledu jejích očí." Domníváme se však, že u mužů to platí zrovna tak. Naše ordinace je místem, kde se ženy i muži cítí dobře a odkud odchází svěží a spokojení. Nespokojíme se s jiným, než spokojeným pacientem, a tak děláme vše proto, abychom uspokojili i ty nejnáročnější.

Poskytujeme zákroky, které podporují sebevědomí, dobrý pocit a ve výsledku i zdraví. Jejich postup s pacienty vždy důkladně konzultujeme a navrhujeme tak, aby jim přinesl největší benefity. Opíráme je o odbornost a zkušenost našich operatérek – atestovaných lékařek. Dbáme také na maximální kvalitu jak samotných úkonů, tak materiálů, jež používáme. Samozřejmostí je u nás následná péče a kontrola stavu. Neustále sledujeme oborové trendy a aplikujeme je do našich služeb. Ve výsledku jsou naše služby precizní, inovativní a pokrývající všechny potřeby pacientů.

Jsme malá, ale za to důvěryhodná ordinace. Samozřejmostí je důkladná konzultace s řadou doporučení. Jsme vždy na telefonu a nachystaní zodpovědět jakékoliv dotazy. Nabízíme transparentní ceny, které vždy najdete na našem webu (jsou konečné a obsahují i pozákrokovou péči). Zákroky provádí zkušené lékařky. Naše služby jsou komplexní a zaměřené na dosažení co nejvyššího zdraví a estetického výsledku. Dbáme na postupy a techniku zákroků, které jsou šetrné, bezpečné a pracujeme pouze s prvotřídními a atestovanými materiály.

OCINO je seriózní, dostupné, panuje u nás přátelská atmosféra a je spolehnutí na to, že jsme odborníci – zákroky zde provádějí lékařsky s dlouholetou praxí a prokazatelnými výsledky.

Náš přístup je individuální a přitom diskrétní a s důrazem na bezpečnost a šetrnost.

Neustále se vzděláváme, máme krásnou ordinaci a moderní operační sál. Jsme dobře situovaní, i co se týče dopravy. Zakládáme si také na odpovídajících cenách. Děláme zkrátka vše pro zdraví i krásu očí našich pacientů. 👁

Možnost videokonzultace:

  • Ne

Zkušenost:

  • 7 roků

Poskytujeme služby v jazycích :

  • Čeština
  • English

Financování nebo platební prostředky:

  • Ne

Přijímané způsoby platby:

  • V hotovosti
  • Platba kartou
  • Převodem
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.

Zodpovězené dotazy (7)

Výplň glabely (botox bez efektu)
Odpověď odborníka · 16. 2. 2022

Dobrý den, aplikace kyseliny hyaluronové do této oblasti je poměrně běžná a není třeba se ji obávát více než kdekoliv jinde, je - li aplikovana vyskolenym odborníkem. Platí v zásadě pravidlo, že na vrásky, které jsou viditelné i při zcela uvolněné...

Číst dál
Lyžařská helma po dysportu
Odpověď odborníka · 16. 2. 2022

Dobrý den, samo nasazení dobře padnoucí helmy neni problém. Ovšem faktem je, že změnami prokrvení dane oblasti vlivem větší fyzické zátěže, povětrnostních podmínek ci vystavení slunci na svahu pri lyžování by teoreticky mohlo být mírně ovlivněno...

Číst dál
Zobrazit další zodpovězené otázky
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.