MUDr. Jaroslav Moravec
MUDr. Jaroslav Moravec

MUDr. Jaroslav Moravec Premium

Žádné recenze
Ohodnotit
Bělehradská 1042/14, Karlovy Vary, Karlovarský kraj Zobrazit mapu
Obvykle odpoví do 7 hodin
Evidenční číslo v ČLK 1137309168
MUDr. Jaroslav Moravec
MUDr. Jaroslav Moravec Premium
Žádné recenze

Informace

  • Zobrazit telefonní číslo Nezapomeňte zmínit, že máte kontakt od Estheticon.cz
  • Navštívit web
  • 1707 návštěv profilu

MUDr. Jaroslav Moravec

MUDr. Jaroslav Moravec je vysoce kvalifikovaný plastický chirurg a v současnosti kvalifikovaný garant kliniky GermanMed Clinic. Má více než sedmnáctiletou úspěšnou chirurgickou praxi. Je držitelem licence České lékařské komory v oboru plastické chirurgie a také certifikace pro aplikaci výplňových materiálů Restylane a Advanced Course on Plastic Surgery Body. Má dvě atestace – v oboru všeobecné chirurgie a plastické chirurgie. Během své praxe vedl více než 1000 operací. Je členem České lékařské společnosti J. E. Purkyně v oblasti plastické a estetické chirurgie. V lékařské praxi prosazuje moderní postupy a používá špičkové technologie. Věnuje se například faceliftu obličeje, SMAS liftingu (efektivní vypnutí obličeje a krku), modelaci prsou a dalším zákrokům.

MUDr. Jaroslav Moravec absolvoval v roce 1994 Lékařskou fakultu Univerzity Karlovy v Praze a nastoupil na Chirurgické oddělení Městské nemocnice v Neratovicích, kde byl členem operačního týmu do roku 1999. Během tohoto období se začal soustředit na plastickou chirurgii, a stal se tak plně atestovaným plastickým chirurgem.

Jako plastický chirurg začal nejprve působit na soukromé klinice Palas Athena v Praze, kde pracoval až do roku 2004. Za účelem rozšíření působnosti a rozsahu zákroků poté přešel do jednoho z nejlepších tuzemských chirurgických týmů plastické chirurgie v pražské nemocnici Na Bulovce. Během zdejšího působení absolvoval v roce 2009 stáže na klinikách plastické chirurgie ve Fakultní nemocnici Královské Vinohrady v Praze a ve Fakultní nemocnici u svaté Anny v Brně. V roce 2011 začal spolupracuovat se soukromou klinikou Perfect Clinic v Praze. Od roku 2012 působil na INTER CLINIC Praha Radotín, spol. r. o - klinika plastické chirurgie. Od roku 2014 pracuje MUDr. Jaroslav Moravec na klinice plastické chirurgie German Med Clinic s.r.o., která se nachází v Karlových Varech.

Získaná ocenění a certifikáty

  • Certifikát z aplikace výplní Restylane
  • licence na aplikování BOTOXU, Juvederm ULTRA a další

První návštěva zdarma:

  • Ano

Skutečné příběhy (1)

Nedoporučuji operaci na tomto pracovišti
Nedoporučuji operaci na tomto pracovišti. Pan doktor není odborník v oboru plastické chirurgie. Po nepodařené operaci musíte vyhledat odborníky, kteří se Vám snaží odstranit následky barbarství, které Vám způsobí na této klinice.

Obrázky (3)

Kliniky

German Med Clinic s.r.o.

German Med Clinic s.r.o.

Požádejte: MUDr. Jaroslav Moravec o bližší informace ohledně zákroku
a odstartujte svoji velkou změnu!