MUDr. Jaroslav Moravec

MUDr. Jaroslav Moravec

Žádné recenze
Ohodnotit
Bělehradská 14, Karlovy Vary, Karlovarský kraj Zobrazit mapu
Obvykle odpoví do 46 hodin
MUDr. Jaroslav Moravec
MUDr. Jaroslav Moravec
Žádné recenze

Informace

  • 1157 návštěv profilu
MUDr. Jaroslav Moravec

MUDr. Jaroslav Moravec je vysoce kvalifikovaný plastický chirurg a v současnosti kvalifikovaný garant kliniky GermanMed Clinic. Má více než sedmnáctiletou úspěšnou chirurgickou praxi. Je držitelem licence České lékařské komory v oboru plastické chirurgie a také certifikace pro aplikaci výplňových materiálů Restylane a Advanced Course on Plastic Surgery Body. Má dvě atestace – v oboru všeobecné chirurgie a plastické chirurgie. Během své praxe vedl více než 1000 operací. Je členem České lékařské společnosti J. E. Purkyně v oblasti plastické a estetické chirurgie. V lékařské praxi prosazuje moderní postupy a používá špičkové technologie. Věnuje se například faceliftu obličeje, SMAS liftingu (efektivní vypnutí obličeje a krku), modelaci prsou a dalším zákrokům.

MUDr. Jaroslav Moravec absolvoval v roce 1994 Lékařskou fakultu Univerzity Karlovy v Praze a nastoupil na Chirurgické oddělení Městské nemocnice v Neratovicích, kde byl členem operačního týmu do roku 1999. Během tohoto období se začal soustředit na plastickou chirurgii, a stal se tak plně atestovaným plastickým chirurgem.

Jako plastický chirurg začal nejprve působit na soukromé klinice Palas Athena v Praze, kde pracoval až do roku 2004. Za účelem rozšíření působnosti a rozsahu zákroků poté přešel do jednoho z nejlepších tuzemských chirurgických týmů plastické chirurgie v pražské nemocnici Na Bulovce. Během zdejšího působení absolvoval v roce 2009 stáže na klinikách plastické chirurgie ve Fakultní nemocnici Královské Vinohrady v Praze a ve Fakultní nemocnici u svaté Anny v Brně. V roce 2011 začal spolupracuovat se soukromou klinikou Perfect Clinic v Praze. Od roku 2012 působil na INTER CLINIC Praha Radotín, spol. r. o - klinika plastické chirurgie. Od roku 2014 pracuje MUDr. Jaroslav Moravec na klinice plastické chirurgie German Med Clinic s.r.o., která se nachází v Karlových Varech.

Získaná ocenění a certifikáty
  • Certifikát z aplikace výplní Restylane
  • licence na aplikování BOTOXU, Juvederm ULTRA a další

První návštěva zdarma:

  • Ano

Zákroky

Léčba křečových žil

Kosmetická ošetření

Obrázky (2)

Kliniky

German Med Clinic s.r.o.

German Med Clinic s.r.o.

Požádejte: MUDr. Jaroslav Moravec o bližší informace ohledně zákroku
a odstartujte svoji velkou změnu!