Zeptejte se lékaře Vyřešte své pochybností!

Propadlé tváře

magdalenaw · Vytvořeno: 2. 11. 2008 · Aktualizováno: 5. 11. 2008

Dobrý den,

mám 35 let a domnívám se,že s pletí problém nemám,absolutně u mně nedochází zatím k tvorbě vrásek,snažím se používat nejkvalitnější kosmetiku. Co mě trápí, je vzhled obličeje. Jakmile zhubnu byť jen kilo či dvě, kůže jakoby zcela ztratila objem, je strašně povislá, mám propadlé tváře, působím hubeně, unaveně a starší, než doopravdy jsem. Může být řešením mého problému nějaký implantát? Podle mne potřebuju doplnit objem, aby se kůže zase vypnula...Děkuji.

2 odpovědi

Všechny odpovědi na tuto otázku jsou od skutečných lékařů
 • MEDICOM Clinic

  MEDICOM Clinic

  5. 11. 2008 ·

  438 odpovědí

  Vážená paní,
  Váš problém nelze vyřešit několika řádky. Je potřeba, abyste se dostavila k nezávaznému konzultačnímu vyšetření, při kterém vše do detailu prodiskutujeme a případně rozhodneme o optimálním operačním řešení. Z obecného pohledu se do mimicky velmi aktivních oblastí obličeje implantáty nedávají, spíše se problém řeší vnitřními posuny vlastních tkání. Prosím, objednejte se k té konzultaci, uvidíme, jaký bude závěr.
  S pozdravem,
  prim. MUDr. Vlastimil Víšek, CSc., plastický chirurg. Tel.: 224 056 207

 • Aspen Aesthetic Clinics, Klinika Praha

  Aspen Aesthetic Clinics, Klinika Praha

  2. 11. 2008 ·

  224 odpovědí

  urcite muze, poslete foto neb prijdte
  office @aspenaestheticclinics.com

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.