MUDr. Jana Lenzová

MUDr. Jana Lenzová

Žádné recenze
Ohodnotit
Masarykova 900, Karviná, Moravskoslezský kraj Zobrazit mapu
Odpovídá za více než 72 hodin
MUDr. Jana Lenzová
MUDr. Jana Lenzová
Žádné recenze

Informace

  • 810 návštěv profilu

MUDr. Jana Lenzová je specialistkou v oboru dermatologie. Zabývá se především diagnózou a léčbou kožních onemocnění a poskytuje některé služby spadající pod obor estetické dermatologie. Paní doktorka Lenzová je profesionálkou ve svém oboru zajišťující tu nejkvalitnější péči svým pacientům v oblasti dermatologie, venerologie a estetické dermatologie.

Specializace a preferovaná oblast činnosti

V rámci své dermatologické praxe paní doktorka nabízi různé metody léčby, mezi něž patří například kryoterapie k odstranění bradavic či menších kožních nádorů, elektrokauterizace k odstranění kožních výrůstků, a to nejen z důvodů estetických, ale i zdravotních. Nabízí též kosmetické poradenství pro problematickou pleť, ať už při problémech s mastnou, suchou či červenající se pokožkou. MUDr. Jana Lenzová poskytuje svým pacientům komplexní péči v oblasti léčby akné, kdy zhodnotí celkový stav a navrhne vhodný způsob léčby. V neposlední řadě paní doktorka nabízí možnost odborného vyšetření a kontroly znamének a poradenství týkající se ochrany kůže před UV zářením.

Naše ordinace

Paní doktorka Jana Lenzová v současné době působí na dvou místech v Ostravě – na kožní ambulanci ve Vítkovické nemocnici a také v ordinaci na náměstí Václava Vacka. Na kožní ambulanci ve Vítkovické nemocnici se pravidelně střídá s MUDr. Editou Caletkovou. Obě paní dermatoložky podporuje v jejich každodenní práci s pacienty sestra Jana Valová.

Kožní ambulance ve Vítkovické nemocnici

Vítkovická nemocnice se nachází v ulici Zalužanského v části Ostrava – Vítkovice. Kožní ambulance je nově přemístěna do přízemí budovy H2 nemocnice. Paní doktorka Lenzová ordinuje na kožní ambulaci Vítkovické nemocnice každé úterý mezi 7:30 a 16:00. Paní doktorka Caletková je zde svým pacientům k dispozici každou středu od 7:00 do 15:30. Objednání pacientů je možné telefonicky i mimo ordinační dobu, a to ve všední dny mezi 7:00 a 15:00.

Vítkovická nemocnice poskytuje nejen základní, ale i odbornou péči svým návštěvníkům. Nachází se zde Iktové centrum, Centrum péče o zažívací trakt, Vaskulární centrum, Centrum péče o zažívací trakt, Vaskulární centrum, Centrum péče o matku a dítě, Chirurgické oddělení a Mammologické centrum. Mezi hlavní hodnoty nemocnice patří dobro pacienta a seberealizace jejích zaměstnanců.

První návštěva zdarma:

  • Ne

Zákroky

Estetická medicína

Kosmetická ošetření

Požádejte: MUDr. Jana Lenzová o bližší informace ohledně zákroku
a odstartujte svoji velkou změnu!