MUDr. Jana Lenzová

MUDr. Jana Lenzová

Žádné recenze
Ohodnotit
Masarykova 900, Karviná, Moravskoslezský kraj
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
MUDr. Jana Lenzová
MUDr. Jana Lenzová
Žádné recenze
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.

Informace

MUDr. Jana Lenzová je specialistkou v oboru dermatologie. Zabývá se především diagnózou a léčbou kožních onemocnění a poskytuje některé služby spadající pod obor estetické dermatologie. Paní doktorka Lenzová je profesionálkou ve svém oboru zajišťující tu nejkvalitnější péči svým pacientům v oblasti dermatologie, venerologie a estetické dermatologie.

Specializace a preferovaná oblast činnosti

V rámci své dermatologické praxe paní doktorka nabízi různé metody léčby, mezi něž patří například kryoterapie k odstranění bradavic či menších kožních nádorů, elektrokauterizace k odstranění kožních výrůstků, a to nejen z důvodů estetických, ale i zdravotních. Nabízí též kosmetické poradenství pro problematickou pleť, ať už při problémech s mastnou, suchou či červenající se pokožkou. MUDr. Jana Lenzová poskytuje svým pacientům komplexní péči v oblasti léčby akné, kdy zhodnotí celkový stav a navrhne vhodný způsob léčby. V neposlední řadě paní doktorka nabízí možnost odborného vyšetření a kontroly znamének a poradenství týkající se ochrany kůže před UV zářením.

Naše ordinace

Paní doktorka Jana Lenzová v současné době působí na dvou místech v Ostravě – na kožní ambulanci ve Vítkovické nemocnici a také v ordinaci na náměstí Václava Vacka. Na kožní ambulanci ve Vítkovické nemocnici se pravidelně střídá s MUDr. Editou Caletkovou. Obě paní dermatoložky podporuje v jejich každodenní práci s pacienty sestra Jana Valová.

Kožní ambulance ve Vítkovické nemocnici

Vítkovická nemocnice se nachází v ulici Zalužanského v části Ostrava – Vítkovice. Kožní ambulance je nově přemístěna do přízemí budovy H2 nemocnice. Paní doktorka Lenzová ordinuje na kožní ambulaci Vítkovické nemocnice každé úterý mezi 7:30 a 16:00. Paní doktorka Caletková je zde svým pacientům k dispozici každou středu od 7:00 do 15:30. Objednání pacientů je možné telefonicky i mimo ordinační dobu, a to ve všední dny mezi 7:00 a 15:00.

Vítkovická nemocnice poskytuje nejen základní, ale i odbornou péči svým návštěvníkům. Nachází se zde Iktové centrum, Centrum péče o zažívací trakt, Vaskulární centrum, Centrum péče o zažívací trakt, Vaskulární centrum, Centrum péče o matku a dítě, Chirurgické oddělení a Mammologické centrum. Mezi hlavní hodnoty nemocnice patří dobro pacienta a seberealizace jejích zaměstnanců.

První návštěva zdarma:

  • Ne

Hlavní zákroky

Estetická medicína

Kosmetická ošetření

Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.