MUDr. Lenka Klechová

MUDr. Lenka Klechová

Žádné recenze
Ohodnotit
Okružní, Bruntál, Moravskoslezský kraj
MUDr. Lenka Klechová
MUDr. Lenka Klechová
Žádné recenze

Informace

Naše hlavní pracoviště najdete v Bruntále. Najdete nás v Nádražní ulici u bruntálské nemocnice. V okolí je několik parkovišť a pěšky je to jen pár minut na autobusové i vlakové nádraží v Bruntále. Další ordinace se nachází v Krnově, v Žižkově ulici. V obou pracovištích je otevřeno od pondělí do pátku, konkrétní informace najdete na webu centra.

Další ordinace: Krnov, Žižkova 7, tel. 554 617 788

Vítejte na profilu MUDr. Lenky Klechové, zkušené dermatoložky, lymfoložky a odborné kožní lékařky, která působí v soukromém laserovém a kožním centru v Bruntále.

V rámci dermatologie se věnujeme vyšetřování a odstraňování znamének, odstraňování pih a kožních výrůstků, laserová ošetření, fototerapii a také ošetření dermokosmetikou.

Z estetické medicíny provádíme například diamantovou mikrodermabrazi, aplikaci výplní, například kyseliny hyaluronové, mezoterapii, chemický peeling, injekční lipolýzu.

V lymfologii provádíme lymfatickou drenáž, manuální i přístrojovou, lymfotaping, baňkování nebo nejrůznější druhy masáží.

Jako staniční sestra pracuje v ordinaci této kožní lékařky a dermatoložky Jana Mišurcová. Diplomovanou sestrou je Hana Krpcová. Celý náš tým se na vás těší.

MUDr. Lenka Klechová je odbornou kožní lékařkou s atestací prvního stupně v dermatologii. Pyšní se členstvím v mnoha odborných společnostech, například České dermatologické společnosti Jana Evangelisty Purkyně. Dále to jsou Česká akadamie dermatologie, Sdružení ambulantních dermatologů a Lymfologické společnosti.

Za svoji kariéru už obdržela spoustu certifikátů, například osvědčení pro aplikaci výplní nebo pro práci s lasery, například CO2, diodovým nebo IPL. Kromě toho získala certifikace pro provádění ručních lymfodrenáží a lymgotapingu nebo léčení obezity v lymfologii.

Nově provádíme například radiofrekvenci s využitím nanotechnologií a ke kosmetickým ošetřením používáme také veganskou kosmetiku.

K MUDr. Lence Klechové je potřeba se objednat předem, nejlépe telefonicky. V případě jakýchkoli dotazů můžete také využít náš kontaktní formulář nebo e-mail.

Možnost videokonzultace:

  • Ne

Financování nebo platební prostředky:

  • Ne
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.