MUDr. Nikol Walicová

MUDr. Nikol Walicová

(11 Recenzí)·100% doporučuje
Ohodnotit
Na Vyhlídce 3902, Frýdek-Místek, Moravskoslezský kraj
MUDr. Nikol Walicová
MUDr. Nikol Walicová
(11 Recenzí)·100% doporučuje

Informace

MUDr. Nikol Walicová je specialistkou v oboru okulofaciální chirurgie a estetické medicíny, která v současnosti působí na klinice Niké Clinic. Vystudovala Lékařskou fakultu Univerzity Palackého v Olomouci a po promoci měla možnost získat cenné zkušenosti z oboru oftalmologie na očním oddělení Beskydského očního centra v nemocnici ve Frýdku-Místku a Třinci. V roce 2016 složila z oboru oftalmologie atestaci II.stupně. Okulofaciální chirurgii a estetické medicíně se věnuje od roku 2013 a od té doby získala v těchto oborech vysokou úroveň specializace. Je členkou České lékařské komory a České oftalmologické společnosti. Absolvovala velké množství kurzů v oblasti estetické medicíny a očního lékařství. Zahraniční zkušenosti získala na stáži na Univerzitě Manchester. MUDr. Nikol Walicová pravidelně přednáší a publikuje a v její ordinaci se domluvíte česky a anglicky.

Specializace a preferovaná oblast činnosti

MUDr. Nikol Walicová se specializuje na okulofaciální chirurgii a estetickou medicínu a vzhledem k tomu, že dosáhla v těchto oblastech vysoké specializace, přednáší pravidelně o svých výsledcích na celorepublikových seminářích. V rámci estetické medicíny nabízí klinika Niké svým klientům aplikaci botulotoxinu a kyseliny hyaluronové, dále mezoterapii, implantaci dermálních mezonití a 3D nití a plazmalifting. Poskytovaná ošetření jsou vždy spojená s předchozí konzultací s MUDr. Nikol Walicovou nebo s jejím kolegou. Tato šetření nejsou ani nijak časově náročná. Mezi další nabízené zákroky na klinice patří například Plasma Jett technika, CO2 rejuvenace, léčba akné laserem, odstranění jizev a strií laserem, či laserová operace očních víček.

Naše ordinace

MUDr. Nikol Walicová na klinice Niké spolupracuje s kolegou MUDr. Tomášem Utíkalem, který se plně věnuje oftalmologii, přičemž jeho specializací je též estetická chirurgie obličeje. Oba lékaři jsou erudovaní odborníci a poskytují svým pacientům nejvyšší standard péče.

Niké Clinic

Klinika Niké poskytuje služby v oblasti estetické medicíny a jejím hlavním cílem je dosahovat spokojenosti každého klienta, navíc dbá na individuální přístup ke každému z nich. Tým kliniky Niké se neustále vzdělává a školí tak, aby mohl nabízet péči té nejvyšší úrovně, která je bezpečná a šetrná. Jejich snahou je především poskytování viditelných, avšak přirozených výsledků.

Možnost videokonzultace:

  • Ne

Financování nebo platební prostředky:

  • Ne

Recenze (11)

5.0
11 Recenzí · 100 % doporučuje

Úžasná paní doktorka. Super práce.

Moc krásná prace paní doktorky Walicové, všem vřele doporučuji. Klinika na vysoké úrovni. Opravdová profesionálka.

Kyselina hyaluronová

Již několik let chodím k paní doktorce na aplikaci botoxu do čela, mračivky, okolo očí a na kyselinu hyaluronovou do rtů. Vždy aplikace byla profesionální a bezbolestná. Výsledek byl vždy perfektní, nikdy bych se nesvěřila do rukou nikoho jiného....Číst dál

Zobrazit další recenze
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.

Skutečné příběhy (7)

Zobrazit další příběhy
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.