MUDr. Zbyněk Bittner

MUDr. Zbyněk Bittner

Žádné recenze
Ohodnotit
Vajgarská 1141, Praha, Praha (kraj)
MUDr. Zbyněk Bittner
MUDr. Zbyněk Bittner
Žádné recenze

Informace

MUDr. Zbyněk Bittner se ve své praxi věnuje estetické medicíně. Vystudoval Lékařskou fakultu v Hradci Králové (ta je součástí Univerzity Karlovy v Praze), obor všeobecné lékařství, na které promoval v roce 2007. V oblasti estetické medicíny se neustále vzdělává a prohlubuje své zkušenosti, aby svým pacientům mohl poskytnout ty nejlepší služby. Absolvoval řadu odborných kurzů a školení. Během konzultace s vámi probere veškeré možnosti. Pan doktor dbá na to, aby byl výsledek co nejpřirozenější a aby byli jeho pacienti co nejvíce spokojeni. Na svém kontě má desítky pozitivních recenzí a mnoho spokojených klientů. Veškeré zákroky provádí s největší pečlivostí a péčí, abyste se vždy cítili příjemně. Základem je individuální a ne příliš formální přístup. Pan doktor má mnohaletou lékařskou praxi. Kromě oblasti estetické medicíny působí také jako lékař záchranné služby. V současné době lékař působí na klinice TOP ESTHETIC a v ordinaci na Praze 9 a v Kutné Hoře (RenEsthé).

Specializace a preferovaná oblast činnosti

MUDr. Zbyněk Bittner se specializuje na poskytování služeb estetické medicíny, především těch, které pomáhají ke zmírnění známek stárnutí. Ve své ordinaci nabízí ošetření retinolovým peelingem pro zjemnění vrásek a zlepšení akné, dále bezjehličkovou radiofrekvenci k vyhlazení pokožky a stimulaci tvorby kolagenu, aplikaci botulotoxin u a dermálních výplní, ošetření injekční mezoterapií, ošetření Profhilo pro hydrataci pokožky a stimulaci kolagenu a elastinu, v neposlední řadě pak injekční lipolýzu a mikrojehličkovou radiofrekvenci.

Naše ordinace

MUDr. Zbyněk Bittner v současné době působí jako lékař estetického centra kliniky TOP ESTHETIC a dále provozuje vlastní ordinaci estetické medicíny v Praze a v Kutné Hoře. Mezi jeho kolegy na klinice TOP ESTHETIC patří:

  • MUDr. Petra Krejčířová - specialistka na plastiku víček
  • Jaroslava Dudková - asistentka estetického centra
  • Andra Kollátorová - kosmetička

TOP ESTHETIC

Klinika TOP ESTHETIC se specializuje na oční optiku, léčbu sítnice, operaci šedého zákalu, refrakční operaci pro odstranění brýlí, komplexní oční péči a také na plastické a estetické zákroky. Ty jsou prováděny ambulantně a v lokální anestezii. Mezi nejčastější zákroky patří operace horních a dolních víček, výplně vrásek a jizev pomocí kyseliny hyaluronové, mezoterapie, odstranění vrásek pomocí botoxu, chemický peeling, lifting obličeje, odstranění bradavic a výrůstků, sklerotizace nebo například odstranění nadměrného pocení. Na klinice vám také provedou odborné dermatologické vyšetření a dermatolog vám zkontroluje mateřská znaménka.

Estetická centra kliniky TOP ESTHETIC najdete v Praze a Mladé Boleslavi. Na klinice působí špičkový tým renomovaných odborníků ve svém oboru.

Možnost videokonzultace:

  • Ne

Financování nebo platební prostředky:

  • Ne

První návštěva zdarma:

  • Ne

Obrázky (1)

Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.