MUDr. Gabriel Badida

(71 Recenzí)·100% doporučuje
Ohodnotit
I. P. Pavlova 6, Olomouc, Olomoucký kraj
Evidenční číslo v ČLK 1161906188
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
MUDr. Gabriel Badida
(71 Recenzí)·100% doporučuje
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.

Informace

MUDr. Gabriel Badida dbá na to, aby pacientům poskytl ty nejlepší služby, a aby byli co nejvíce spokojeni s konečným výsledkem. Veškeré jeho zákroky jsou prováděny s největší péčí a pečlivostí.

MUDr. Gabriel Badida vystudoval Lékařskou fakultu Univerzity Palackého v Olomouci, na které promoval v roce 2015. Je členem České lékařské komory (ČLK).

Pan doktor působí jako plastický a rekonstrukční chirurg na Oddělení plastické a estetické chirurgie ve Fakultní nemocnici v Olomouci. Toto oddělení nabízí komplexní cílené a kontrolní vyšetření plastickým a estetickým chirurgem, rekonstrukčním mikrochirurgem a specialistou v oboru popáleninová medicína.

Oddělení plastické a estetické chirurgie provádí plastiku břišní stěny (odstranění nadbytečné kůže a tuku břicha), augmentaci prsů pomocí implantátů, chirurgickou korekci jizev, korektivní operaci víček, liposukci, zvětšení rtů s využitím vlastní tkáně nebo pomocí syntetických materiálů, operaci ušních boltců (otoplastiku), rekonstrukční operaci prsu, léčbu frakčním CO2 laserem (slouží ke korekci jizev, odstranění kožních výrůstků a pigmentových skvrn, léčbě strií, akné a pro omlazení kůže – rejuvenace).

Profesionální tým odborníků se zaměřuje také na replantaci (jedná se o operativní přišití úplně nebo téměř úplně amputované části těla), syndrom karpálního tunelu, mikrochirurgii (provádí operace pomocí operačních mikroskopů a speciálních drobných nástrojů, umožňuje tak provádět zákroky na nedostupných nebo velmi malých místech v těle), chirurgickou léčbu zhoubných kožních nádorů (bazaliomy a spinaliomy) nebo Dupuytrenovu kontrakturu (onemocnění ruky, které je charakteristické tvorbou uzlů a kontrahujících pruhů ve dlani a na prstech).

Fakultní nemocnice v Olomouci je největším zdravotnickým zařízením v Olomouckém kraji. Je také šestou největší nemocnicí v ČR. Nemocnice se nachází na ulici I. P. Pavlova 185/6.

Dosažená odbornost:

  • Atestace z plastické chrurgie 2022

Datum získání odborné způsobilosti:

  • 09.06.2022

Možnost konzultace v jazyku:

  • Čeština
  • Angličtina
  • Němčina

První návštěva zdarma:

  • Ne

Recenze (71)

5.0
průměrné hodnocení
100 % doporučuje

Přístup pana doktora byl skvělý. Vždy vše vyřešeno k mé spokojenosti. Profesionální přesto lidský přístup. Vysvětleno co se bude dít, jak doma ošetřit. Paráda. Doporučuji.

Velká spokojenost se zákrokem i s přístupem lékaře a ostatního personálu.Vřele doporučuji.

Pan doktor je velice šikovný. S jeho prací jsem maximálně spokojená. Vše mi vysvětlil a připravil mne na zákrok. Po ošetření se vše krásně zahojilo a jizvička ani není viditelná. Doporučuji !!!

Zobrazit další recenze
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.