MUDr. Gabriel Badida

(56 Recenzí) ·100% doporučuje
Ohodnotit
I. P. Pavlova 6, Olomouc, Olomoucký kraj Zobrazit mapu
Obvykle odpoví do 10 hodin
Evidenční číslo v ČLK 1161906188
MUDr. Gabriel Badida
(56 Recenzí) ·100% doporučuje

Informace

  • 4604 návštěv profilu

MUDr. Gabriel Badida dbá na to, aby pacientům poskytl ty nejlepší služby, a aby byli co nejvíce spokojeni s konečným výsledkem. Veškeré jeho zákroky jsou prováděny s největší péčí a pečlivostí.

MUDr. Gabriel Badida vystudoval Lékařskou fakultu Univerzity Palackého v Olomouci, na které promoval v roce 2015. Je členem České lékařské komory (ČLK).

Pan doktor působí jako plastický a rekonstrukční chirurg na Oddělení plastické a estetické chirurgie ve Fakultní nemocnici v Olomouci. Toto oddělení nabízí komplexní cílené a kontrolní vyšetření plastickým a estetickým chirurgem, rekonstrukčním mikrochirurgem a specialistou v oboru popáleninová medicína.

Oddělení plastické a estetické chirurgie provádí plastiku břišní stěny (odstranění nadbytečné kůže a tuku břicha), augmentaci prsů pomocí implantátů, chirurgickou korekci jizev, korektivní operaci víček, liposukci, zvětšení rtů s využitím vlastní tkáně nebo pomocí syntetických materiálů, operaci ušních boltců (otoplastiku), rekonstrukční operaci prsu, léčbu frakčním CO2 laserem (slouží ke korekci jizev, odstranění kožních výrůstků a pigmentových skvrn, léčbě strií, akné a pro omlazení kůže – rejuvenace).

Profesionální tým odborníků se zaměřuje také na replantaci (jedná se o operativní přišití úplně nebo téměř úplně amputované části těla), syndrom karpálního tunelu, mikrochirurgii (provádí operace pomocí operačních mikroskopů a speciálních drobných nástrojů, umožňuje tak provádět zákroky na nedostupných nebo velmi malých místech v těle), chirurgickou léčbu zhoubných kožních nádorů (bazaliomy a spinaliomy) nebo Dupuytrenovu kontrakturu (onemocnění ruky, které je charakteristické tvorbou uzlů a kontrahujících pruhů ve dlani a na prstech).

Fakultní nemocnice v Olomouci je největším zdravotnickým zařízením v Olomouckém kraji. Je také šestou největší nemocnicí v ČR. Nemocnice se nachází na ulici I. P. Pavlova 185/6.

Dosažená odbornost:

  • Atestace z plastické chrurgie 2022

Datum získání odborné způsobilosti:

  • 09.06.2022

Možnost konzultace v jazyku:

  • Čeština
  • Angličtina
  • Němčina

První návštěva zdarma:

  • Ne

Recenze (56)

5.0
průměrné hodnocení
100 % doporučuje

Příjemný, vstřícný a profesionální přístup.

Příjemný, milý a lidský lékař. S jeho zákrokem jsem naprosto spokojena. Odpověděl na vše, co mě zajímalo a vše mi vysvětlil. Hodnotím velmi kladně celý personál na A-Z Plastická chirurgie, Olomouc.

Dnes jsem se podruhé obrátila na pana doktora Gabriela Badidu. S výsledky předchozích i dnešních operací jsem velmi spokojena. Jako lékař jsem vysoce oceňovala odborné kvality mého kolegy. Navíc naše komunikace s ním a organizace práce na mě udělaly...Číst dál

Výborná práce, velmi dobrý výsledek, jsem spokojená. Ještě v procesu hojení, ale již teď výsledek perfektní. Pan doktor i sestřička velmi příjemní, vše mi bylo vysvětleno. Doporučuji :-)

Zobrazit další recenze
Požádejte: MUDr. Gabriel Badida o bližší informace ohledně zákroku
a odstartujte svoji velkou změnu!