MUDr. Gabriel Badida

(42 Recenzí) ·100% doporučuje
Ohodnotit
I. P. Pavlova 6, Olomouc, Olomoucký kraj Zobrazit mapu
Obvykle odpoví do 5 hodin
Evidenční číslo v ČLK 1161906188
MUDr. Gabriel Badida
(42 Recenzí) ·100% doporučuje

Informace

  • 3491 návštěv profilu

MUDr. Gabriel Badida dbá na to, aby pacientům poskytl ty nejlepší služby, a aby byli co nejvíce spokojeni s konečným výsledkem. Veškeré jeho zákroky jsou prováděny s největší péčí a pečlivostí.

MUDr. Gabriel Badida vystudoval Lékařskou fakultu Univerzity Palackého v Olomouci, na které promoval v roce 2015. Je členem České lékařské komory (ČLK).

Pan doktor působí jako plastický a rekonstrukční chirurg na Oddělení plastické a estetické chirurgie ve Fakultní nemocnici v Olomouci. Toto oddělení nabízí komplexní cílené a kontrolní vyšetření plastickým a estetickým chirurgem, rekonstrukčním mikrochirurgem a specialistou v oboru popáleninová medicína.

Oddělení plastické a estetické chirurgie provádí plastiku břišní stěny (odstranění nadbytečné kůže a tuku břicha), augmentaci prsů pomocí implantátů, chirurgickou korekci jizev, korektivní operaci víček, liposukci, zvětšení rtů s využitím vlastní tkáně nebo pomocí syntetických materiálů, operaci ušních boltců (otoplastiku), rekonstrukční operaci prsu, léčbu frakčním CO2 laserem (slouží ke korekci jizev, odstranění kožních výrůstků a pigmentových skvrn, léčbě strií, akné a pro omlazení kůže – rejuvenace).

Profesionální tým odborníků se zaměřuje také na replantaci (jedná se o operativní přišití úplně nebo téměř úplně amputované části těla), syndrom karpálního tunelu, mikrochirurgii (provádí operace pomocí operačních mikroskopů a speciálních drobných nástrojů, umožňuje tak provádět zákroky na nedostupných nebo velmi malých místech v těle), chirurgickou léčbu zhoubných kožních nádorů (bazaliomy a spinaliomy) nebo Dupuytrenovu kontrakturu (onemocnění ruky, které je charakteristické tvorbou uzlů a kontrahujících pruhů ve dlani a na prstech).

Fakultní nemocnice v Olomouci je největším zdravotnickým zařízením v Olomouckém kraji. Je také šestou největší nemocnicí v ČR. Nemocnice se nachází na ulici I. P. Pavlova 185/6.

Dosažená odbornost:

  • Atestace z plastické chrurgie 2022

Datum získání odborné způsobilosti:

  • 09.06.2022

Možnost konzultace v jazyku:

  • Čeština
  • Angličtina
  • Němčina

První návštěva zdarma:

  • Ano

Recenze (42)

5.0
průměrné hodnocení
100 % doporučuje

Pan doktor mi pomohl se zbavit nevzhledných znamének na hlavě, břiše a na zádech. Vše se mi hezky hojí a věřím, že jizvy ani nebudou vidět. K tomu milý, vstřícný a profesionální přístup, takže naprostá spokojenost.

Pan doktor Badida je velmi milý sympatický profesionál s lidským přístupem. Je výborný doktor, který je vždy ochotný pomoci. Moc panu doktorovi děkuji a mohu ho všem vřele doporučit.

Příjemné a profesionální chování

Pan doktor Badida je velmi milý, sympatický a velmi pečlivý. Oceňuji jeho profesionální přístup a postoj k práci. Výsledky stojí za to, jde vidět, že svou práci miluje. Přístup k pacientům a samotná komunikace je výborná (v dnešní době nevídaná). Pan...Číst dál

Zobrazit další recenze
Požádejte: MUDr. Gabriel Badida o bližší informace ohledně zákroku
a odstartujte svoji velkou změnu!