MUDr. Gabriel Badida

(73 Recenzí)·100% doporučuje
Ohodnotit
I. P. Pavlova 6, Olomouc, Olomoucký kraj
Evidenční číslo v ČLK 1161906188
MUDr. Gabriel Badida
(73 Recenzí)·100% doporučuje

Informace

MUDr. Gabriel Badida dbá na to, aby pacientům poskytl ty nejlepší služby, a aby byli co nejvíce spokojeni s konečným výsledkem. Veškeré jeho zákroky jsou prováděny s největší péčí a pečlivostí.

MUDr. Gabriel Badida vystudoval Lékařskou fakultu Univerzity Palackého v Olomouci, na které promoval v roce 2015. Je členem České lékařské komory (ČLK).

Pan doktor působí jako plastický a rekonstrukční chirurg na Oddělení plastické a estetické chirurgie ve Fakultní nemocnici v Olomouci. Toto oddělení nabízí komplexní cílené a kontrolní vyšetření plastickým a estetickým chirurgem, rekonstrukčním mikrochirurgem a specialistou v oboru popáleninová medicína.

Oddělení plastické a estetické chirurgie provádí plastiku břišní stěny (odstranění nadbytečné kůže a tuku břicha), augmentaci prsů pomocí implantátů, chirurgickou korekci jizev, korektivní operaci víček, liposukci, zvětšení rtů s využitím vlastní tkáně nebo pomocí syntetických materiálů, operaci ušních boltců (otoplastiku), rekonstrukční operaci prsu, léčbu frakčním CO2 laserem (slouží ke korekci jizev, odstranění kožních výrůstků a pigmentových skvrn, léčbě strií, akné a pro omlazení kůže – rejuvenace).

Profesionální tým odborníků se zaměřuje také na replantaci (jedná se o operativní přišití úplně nebo téměř úplně amputované části těla), syndrom karpálního tunelu, mikrochirurgii (provádí operace pomocí operačních mikroskopů a speciálních drobných nástrojů, umožňuje tak provádět zákroky na nedostupných nebo velmi malých místech v těle), chirurgickou léčbu zhoubných kožních nádorů (bazaliomy a spinaliomy) nebo Dupuytrenovu kontrakturu (onemocnění ruky, které je charakteristické tvorbou uzlů a kontrahujících pruhů ve dlani a na prstech).

Fakultní nemocnice v Olomouci je největším zdravotnickým zařízením v Olomouckém kraji. Je také šestou největší nemocnicí v ČR. Nemocnice se nachází na ulici I. P. Pavlova 185/6.

Možnost videokonzultace:

  • Ne

Poskytujeme služby v jazycích :

  • Čeština
  • Deutsch
  • English

Financování nebo platební prostředky:

  • Ne

Recenze (73)

5.0
73 Recenzí · 100 % doporučuje
Operace horních víček

U pana doktora jsem podstoupila operaci očních víček a jsem nadmíru nadšená. Exceletní práce, krásné otevřené oči, které už netíží žádná přebytečná kůže. Zákrok byl zcela bez bolesti, pouze jsem cítila teplo v některých okamžicích. Neměla jsem ani žá...Číst dál

Operace horních víček

Děkuju panu doktorovi Badidovi za precizní a skvěle odvedenou práci. Podstoupila jsem operaci horních víček. Zákrok byl bezbolestný, jizvičky jsou krásné a hezky se hojí. Jsem opravdu nadšená. Pana doktora velmi doporučuji!

Odstranění znamének

Přístup pana doktora byl skvělý. Vždy vše vyřešeno k mé spokojenosti. Profesionální přesto lidský přístup. Vysvětleno co se bude dít, jak doma ošetřit. Paráda. Doporučuji.

Velká spokojenost se zákrokem i s přístupem lékaře a ostatního personálu.Vřele doporučuji.

Zobrazit další recenze
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.

Skutečné příběhy (1)

Operace horních víček

Operace jsem se ze začátku obávala, ale nakonec jsem mile překvapena s výsledkem, krátké hojení, přístup p. doktora Badidy moc příjemný, pravidelné kontroly. Není co vytknout, všechno proběhlo bez větších problémů. Určitě bych doporučila tento...

Číst dál
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.