Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Rizika liposukce

Uzivatel
17. 3. 2007 · Poslední odpověď: 10. 4. 2007

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, jestli je liposukce hodně bolestivý zákrok,uvažuji o podstoupení,ale nevím jaká rizika tento zákrok obnáší a chtěla bych vědět, jestli se po určitém čase tuk nezačne v problémových partiích opět hromadit? Jsem 170cm vysoká a vážím 79kg, do pasu jsem konfekční velikosti č.42-44,ale mám velké boky a stehna, všechny kalhoty jsou mi velké v pase a těsné na bocích a nohou. dost sportuji, ale tam, kde potřebuji, se to nedaří, prostě jsem postavou po mámě a babičce! Je mi 35roků a potřebovala bych zvýšit sebevědomí,pomůžete mi, na koho se mám obrátit? ILONA

Reklama

odpovědí (9)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
MUDr. Otakar Lucák
Praha . 10. 4. 2007
Vážená paní Ilono. Aniž byste hned musela přímo na konzultaci, veškeré odpovědi na Vaše dotazy najdete. Je-li pro Vás dostupná Ostrava, rádi se Vám budeme věnovat. S pozdravem MUDr.Lucák,Ostrava
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
MUDr. Oskar Foldyna - První liposukční klinika
MUDr. Oskar Foldyna - První liposukční klinika
Žádné recenze
21. 3. 2007
Paní Ilono, v naší klinice máme hodně spokojených klientek Vaší kategorie. Provádíme tum.lip.ambulantně a jsme schopni odstranit i velké množství tuku. Bolesti se neobávejte, pokud vydržíte nějakou modřinu. Tum.liposukce je mnohem šetrnější než razantní v CA.
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Premium
MUDr. Libor Polák
3 adresy v Jihomoravský kraj, Moravskoslezský kraj... . 20. 3. 2007
Dobrý den.Na našem pracovišti provádíme tumescentní liposukci bez potřeby narkozy a hospitalizace.Podle reference pacientek bolestivost je mírná.V případě,že Vám bude vyhovovat jedno z mých působišť v Brně,anebo na severní Moravě,rád Vás uvítám na konzultaci.S pozdravem,MUDr.Libor Polák
Klinika GHC Praha
Praha . 19. 3. 2007
Dobrý den, ráda bych Vás pozvala na vstupní konzultaci s Doc. Duškovou Markétou, cena je 300,- kč. Pro objednání nás kontaktujte. S pozdravem za GHC kliniku Věra Šobrová.
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Klinika plastické chirurgie PEM
Klinika plastické chirurgie PEM
Žádné recenze
19. 3. 2007
Dobry den pano Ilono. Liposukci rozhodne neshodite na vaze. Naopak docasne stoupne. Liposukce postavu pouze modeluje. Prijdte na nezavaznou konzultaci a plasicky chirurg Vam vse podrobne vysvetli. Hezky den. PEM
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Premium
3 adresy v Jihomoravský kraj, Praha (kraj), Ústecký kraj... . 18. 3. 2007
Při Vámi udávaných mírách a váze se domnívám, že tuk máte pravděpodobně i v jiných partiích, jinými slovy, že máte určitou nadváhu, kterou by bylo vhodno redukovat před eventuálním zákrokem. Krátce řečeno: liposukce není metodou ke snížení váhy. Liposukcí zmenšíte sice v určité oblasti počty tukových buněk, které se dále nemnoží, nicméně mohou zvětšit svůj objem, pokud nebudete dodržovat dietní opatření - sportovat samo o sobě nestačí. Určitě se jďete poradit nejen s plastickým chirurgem, ale i s dietologem. Zdraví Dr. Šmuk
bolestí se neobávejte, nicméně pozor na výběr chirurga a pracoviště- ve vašem případě se jedná o tzv. steatopygii, kde je většinou nutno provést plášťovou liposukci a to je technicky náročné, hezký den doc Dušková
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Premium
Chrudim . 17. 3. 2007
Dobrý den, děkuji za dotaz. máte-li obavy z klasické liposukce, můžeme Vám v SANUSu nabídnout i neinvazivní ultrazvukovou liposukci, která se provádí ambulantně, je nebolestivá a nemusíte po ní dodržovat žádný zvláštní režim. Máte - li zájem rád Vás potkám v SANUSu v Hr.Králové na konsultaci. Nashledanou, MUDr.
Hradec Králové . 17. 3. 2007
Dobrý den, liposukce se v žádném případě obávat nemusíte. Je to jeden z nejčastěji prováděných zákroků v plastické chirurgii. Vlastní výkon je prováděn v různých typech anestezie a musí být vždy nebolestivý. Operované plochy jsou po zákroku citlivé, ale ne extrémně bolestivé. Navíc lze případné bolesti dobře tlumit. Přis právné indikaci a provedení je velmi bezpečný výkon s malou pravděpodobností komplikací. Srdečně zdravím.
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.

Související dotazy

Kam na liposukci lipodému?

ovesova
ovesova
9. 9. 2019 · Poslední odpověď: 12. 9. 2019

Zdravím,

Kde v ČR se specializují na liposukci lipedemu? Jsem rozhodnuta pro zákrok jen najít tu správnou kliniku do Německa se mi nechce děkuji

odpovědi (3)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
Premium
Klinika YES VISAGE - klinika estetické medicíny a plastické chirurgie
2 adresy v Jihomoravský kraj, Praha (kraj)... . 12. 9. 2019
Dobrý den,
důležitá je osobní konzultace s lékařem. Na nezávaznou osobní konzultaci se můžete objednat i k nám na Kliniku YES VISAGE

S pozdravem
MUDr. Tomáš Paduch

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi