Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Tvrdé černé chlupy

Uzivatel
9. 3. 2008 · Poslední odpověď: 10. 3. 2008

Dobrý den, velmi mně trápí moje ochlupení. Mám tvrdé černé chloupky(jako bych byla chlap)na dolních končetinách, především stehnech z obou stran, až k hýždím, a také od pupíku až dolů, ke genitálu. Připadám si jako zrůda, mám tak velký psychický blok, že mi to skoro zničilo intimní život. Léta se holím žiletkou,ale pak nohy píchají, jsem jako ježek. Občas použiji pinzetový epil.strojek. Ráda bych se zbavila chloupků navždy, nebo alespoň co nejvíce to půjde. Nevím, jaký přístroj zvolit. Na trhu je jich moc a penízků nemám mnoho.Co je nejúčinnější?Vím že se musí aplikace častokrát opakovat. Bojím se vyhozených desítek tisíc a pramalého efektu. Před 5 lety jsem byla na zlaté jehle, chloupky zůstaly všechny a k tomu jizvy v podbřišku. Moc děkuji za pomoc!

Reklama

odpovědí (5)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
Premium
České Budějovice . 10. 3. 2008
Nejlepší odpověď
Dobrý den, paní Lindo,
rozhodně bych Vám doporučila zkusit laserové ošetření pouze na menší lokalitě, teprve podle účinnosti se rozhodnout, zda budete do depilace rozsáhlých ploch investovat. Obecně platí, že čím tmavší a tvrdší chloupky jsou, tím je zákrok účinnější. Takže neztrácejte naději.
Eva Ondráčková
Klinika GHC Praha
Praha . 10. 3. 2008
Dobrý den, paní Lindo. Předem děkujeme za Váš dotaz. Na naší Klinice GHC provádíme depilaci moderním přístrojem Aesthera. Jedná se o rychlou, bezbolestnou a učinnou metodu. Před ošetřením je nutná konzultace s naší dermatoložkou, která s Vámi pohovoří o metodě a určí typ Vaší pokožky. Pro objednání volejte číslo naší recepce: ***************
S pozdravem za Kliniku GHC Praha Zuzana Škvorová
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Premium
Praha . 9. 3. 2008
Dobrý den,v prvé řadě si zajistěte endokrinologické a gynekologické vyšetření, aby se vyloučila hormonální příčina nadměrného ochlupení. Laserová depilace je určitě vhodná volba i když finančně náročnější. Doporučujeme zvolit laser na principu selektivní fototermolýzy jako je např.alexandritový,nebo diodový laser.
Aspen Aesthetic Clinics, Klinika Praha
Aspen Aesthetic Clinics, Klinika Praha
Žádné recenze
9. 3. 2008
Dobrý den, chloupky lze odstranit pomocí ipl nebo laserem. Vhodné je vyzkoušet účinnost na menších oblastech. Doporučuji se objednat na bezplatnou konzultaci v naší klinice. S pozdravem Pavel Janda tel.: **********
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
MUDr. Markéta Lorencová
Žádné recenze
Brno . 9. 3. 2008
Dobrý den,nejúčinnější metoda odstranění chloupků je laserem.
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Reklama

Najít další otázky

Podobné dotazy

Laserová epilace
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 27. 1. 2015
Laserová epilace
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 11. 9. 2007
Odstranění znamének
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 10. 10. 2007
Léčba bradavic
1 odpověď, nejnovější odpověď: 12. 6. 2014
Zvětšení prsou
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 11. 8. 2009
Abdominoplastika
6 odpovědí, nejnovější odpověď: 4. 12. 2012
Zvětšení prsou
1 odpověď, nejnovější odpověď: 5. 3. 2011
Laserová epilace
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 21. 5. 2020
Operace dolních víček
6 odpovědí, nejnovější odpověď: 11. 7. 2023
Chemický peeling
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 4. 4. 2014

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi