Laserová epilace podpaží a intimní zóna po 5 ošetřeních

Miš_

Ahoj, mám za sebou 5 ošetření - podpaží a intimní zónu. Na zákroku jsem byla na mediestetik, docela spontánně. Už jsem o tom dlouho uvažovala, ale nějak jsem se nemohla rozhoupat, loni jsem kolem léta viděla u nich akci -70 % a bylo rozhodnuto. Jendak příznivá cena, jednak velká důvěra v jejich služby. Po prvním ošetření jsem byla nadšená výsledkem a překvapená, že to tak bolelo. Ta cena je bez slevy,ale přes léto mívají tu akci a to mě pak stálo necelé 4.000 korun.

Když mi paní dokrorka Neparidze nabídla anestetickou mastičku, chtěla jsem ji, nevím, jak moc je to učinné, ale mě to bolelo teda hrozně....ale ....ta kůže jemná jako miminko, bez nutnosti se holit, vyrazit do sauny s tím, že nemusím přemýšlet "jsem nebo nejsem ready" - super. To prostě za tu chvíli v křeči stojí.

V Mediestetik jsme byla 4 x. 1 x jsem byla na jiné klinice, kde mi moc vyhovoval laser - protože měl chladící trubici a tak to bolelo mnohem méně. Ale zase nebyly tak pečlivý, jako v Mediestetik, takže jsem se vrátila. Všechna 4 ošetření s paní doktorkou Neparidze.

Btw. to že se mi z recepce připomenou den předem kvůli ošetření, je super!

Zobrazit příspěvky4 Skrýt příspěvky4
Lucie

Ahoj Michaelo, díky za tuhle zkušenost, protože o zákroku také vážně uvažuji...doporučuješ do toho jít? Máš už hotovo nebo ještě musíš na další ošetření? Neudělala jsi si nějaké srovnávací foto? těším se na odpověď Lucka

Zobrazit odpovědi 3
Miš_

Jasně že doporučuji!

Juá jsem nadšaná, na bolest zapomeneš hned. Je to perfektní. hotovo asi ještě nemám. Ale už myslím, že mě čeká jen "odladění" detailů:).

Srovnávací foto nemám - ale řeknu to takhle v podpaží jsou měla opravdu tmavé a pevné chloupky, teď tam není nic, a hlavně je tam úplně jemná kůže. co se mi hroznš nelíbí je pigmentace, která se tam umí s věkem objevit, to tam taky vůbec nemám...tak snad to vydrží.

Budeš určitě spokojená, jen je nutno počítat s tím, že je to více ošetření.

Reakce na Miš_
Lucie

No tak dám vědět, jak postupuji :) teď mě čeká první sezení v pátek

Reakce na Miš_
Maruska

Míšo, musím před Vámi smeknout, ten laser bez chlazení to musí být hrozná bolest, to si vůbec neumím představit :D, i když je pravda, že i u sebe jsem myslela, že na to kašlu a stejně to podstoupím znovu o))). A už máte hotovo?

Dobrý den, velmi děkujeme za vaše…

Mediestetik, skupina klinik

Dobrý den, velmi děkujeme za vaše hodnocení i recenzi.

Pokud byste byla tak hodná a napsala nám na vesely@mediest.cz, rádi bychom se domluvili na použití pro naše webové stránky.

S pozdravem Jan, klinika Mediestetik

Recenze lékaře

Celkové hodnocení
Chování, jednání a přístup lékaře
Odpověděl na mé dotazy
Čas strávený se mnou
Pooperační péče
Ochota a příjemnost personálu
Čekací doba

Související recenze a zkušenosti

Radka 11.7.2016
Spokojený/á

Na klinice Mediestetik jsem byla na epilaci podpaží. S výsledkem jsem byla velmi spokojena a ošetření bylo bezbolestné, ráda kliniku navštívím znovu.

1 Like   4 Komentářů  
Doktor ve Vašem okolí