Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Jak odstranit světlé chloupky v obličeji u dětí?

pina79
3. 10. 2008 · Poslední odpověď: 8. 7. 2013

Dobrý den,možná vám přijde můj dotaz hloupý ale trápí mě to a proto vás žádám o odpověd.Zdědila jsem po své matce světlé chloupky v obličeji.Od 20 let chodím ke kosmetičce na depilaci.Nyní mám dvě dcery 4roky a 10 měsíců a obě to zdědily po mě.U té čtyřlete už si toho všímají i ostatní.Ač jsou chloupky světlé chtěla bych se zeptat zda to jde nějak odstranit.Chtěla bych jí ušetřit hloupých poznámek některých dospělích.Děkuji

Reklama

odpovědi (2)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
Premium
Dobrý den,
odstranění světlých chloupků je velmi složité a ve většině případů světlé chloupky Fotoepilací odstranit nejdou. Důvodem je nepřítomnost pigmentu. Avšak zkuste mne prosím kontaktovat pro bezplatnou konzultaci na tel.
France Laure Cosmétiques
France Laure Cosmétiques
Žádné recenze
5. 10. 2008
Dobrý den!
Plně váš problém chápu a můžu Vám s plnou vážností zdělit, že v našem salonu máme přístroj z Francie, který je prvním přístrojem na světe, kterým se odstraňují trvale všechny, tj. světlé i šedivé chloupky! Jedná se o IPL přístroj Ariane a společnost Eurofeedback je u tohoto přístroje držitelem 17 světových patentů. V případě, že by jste měla zájem o provedení výkonu, kontaktujte nás na výše uvedeném kontaktu!

S pozdravem,
MUDr. Michal Sičák

P.S. Bližší informace o přístroji naleznete na.
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Reklama

Najít další otázky

Podobné dotazy

Laserová epilace
1 odpověď, nejnovější odpověď: 22. 11. 2019
Odstranění znamének
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 4. 10. 2012
Odstranění znamének
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 25. 1. 2011
Chemický peeling
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 31. 3. 2020

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi