Dobrý den,mám na stehnech celulitidu 3.stupně.V salonu jsem podstoupila odstranění celulitidy injekční lipolýzou(byla jsem 3 krát)a výsledek víceméně nulový. Poradíte mi prosím,jaký zákrok by byl pro mě nejvhodnější? Moc děkuji za Vaše odpovědi.
Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
Dobrý den,
výborné zkušenosti máme na naší klinice s přístrojem YES BodyCare. Účinně napravuje kůži důlkovaného „pomerančového“ vzhledu nechvalně známého jako celulitida. Technologie obnovuje prokrvení a okysličení celulitidou poškozených tkání.
S pozdravem
MUDr. Zuzana Kolací
Klinika YES VISAGE

Dobrý den, Kateřino
zcela nový neinvazivní přístroj BTL Unison, odstraňuje nejen všechny typy celulitidy, ale i příčiny.
Hezký den
Beauty studio Dana
Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.