Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Radiofrekvenční ablace -Brno

Marketa42958
30. 3. 2010 · Poslední odpověď: 19. 7. 2012

Dobrý den, je mi 25 let a mám velké křečové žíly od chodidla po koleno na přední staně nohy. Dělají se mi tam úplné boule. Chtěla bych se zeptat, jestli se někde v Brně provádí radiofrekvenční ablace a jestli je to pro mě vhodné. Ještě by mě zajímalo, jestli se mi to třeba po porodu nemůže vratit. Děti ještě nemám a těhotná taky nejsem. Delší dobu nosím stahovací ponožku, ale vůbec mi to nepomáhá. Děkuji Vám za odpověď.

Reklama

odpovědí (7)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
MUDr. Marek Šlais
Praha . 19. 7. 2012
Dobrý den, radiofrekvenční ablace křečových žil je již poměrně často prováděný způsob léčby křečových žil, tedy jistě i v Karlovarském kraji. Při jejím správném a ve světě doporučeném provedení pacient nemá prakticky žádné operační rány, žádné stehy, zejména nebývá nutné provádět řez v třísle. Vlastní operace totiž probíhá po celou dobu pod kontrolou ultrazvuku, kdy vidíme "pod povrch" a nemusíme provádět klasické operační rány. Bohužel poměrně málo pracovišt tuto metodu tímto způsobem provádí, často je radiofrekvenční sonda použita jen jako zajímavá součást klasické chirurgické operace křečových žil.
Proto bych vám doporučil neomezovat se lokalitou, ale spíše zvolit pracoviště s dobrou referencí a výsledky, případně jich porovnat více. Byly zde již výše zmíněny dvě vynikající pracoviště v Brně. Nabízím k porovnání Cévní chirurgii Nemocnice Na Homolce, kde se dá bez problémů objednat k bezplatnému vyšetření a kde jsou se správným provedením radiofrekvenční metody poměrně letité zkušenosti.
S pozdravem
MUDr.Marek Šlais
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
MUDr. Jaroslava Marková
MUDr. Jaroslava Marková
Žádné recenze
5. 8. 2010
Dobrý den, domnívám se, že na laserovou operaci vám nepřispějí, ale přispějí na tu klasickou část operace.
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
MUDr. Jaroslava Marková
MUDr. Jaroslava Marková
Žádné recenze
3. 8. 2010
Vážená Jindřiško, vzhledemk rozsáhlému nálezu se mi návrh na reoperaci jeví jako opodstatněný. Operace varixů provádí většina chirurgických pracovišť v nemocnicích a klasická operace je hrazena ze zdravotního pojištění.
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
ART&VEN - žilní chirurgie
ART&VEN - žilní chirurgie
1. 4. 2010
Brno
Nemocnice u sv. Anny
MUDr. Veverková Lenka Ph.D
I.chirurgická klinika

S pozdravem M. Henzl
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
VASCUMED s.r.o.
Brno . 31. 3. 2010
Dobrý den,
RFA provádí v Brně na II.chirurgické klinice FN u sv.Anny také dr.Vlachovský,
S pozdravem
tým Centra žilní chirurgie Brno - VASCUMED s.r.o.
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Klinika jednodenní chirurgie, Žilní a chirurgická praxe
Klinika jednodenní chirurgie, Žilní a chirurgická praxe
Žádné recenze
30. 3. 2010
Vážená Markéto.
Zda je pro Vás vhodná radiofrekvenční ablace Vám na naší Žilní klinice sdělíme po klinickém a ultrazvukové duplexním vyšetření.
Asi Vás zklamu, ale nacházíme se v Praze proti Národnímu Muzeu a to již od roku 1994.
Ne pro všechny křečové žíly se hodí právě jedna metoda ve Vašem případě požadovaná radifrekvence, obdobně jako klasická operace nezvládne většinu křečových žil.

Po kvalitně odvedené operaci by se křečové žíly neměly vracet ani po porodu ze stejného místa původu.
V případě, že budete mít správnou zdravotní punčochu, kde záleží na stupni komprese a délce,
měla by Vám výrazně pomáhat po všech stránkách.
Operaci však nahradit nedovede.

zdraví Vás

prim. MUDr. Ota Schütz
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
ART&VEN - žilní chirurgie
ART&VEN - žilní chirurgie
30. 3. 2010
Dobrý den, přímo v Brně provádí RFA Doc. Veverková.Naše pracoviště provádí RFA jako ambulantní výkon. Zda je možné provést RFA jde řící až po klinickém a UZ vyšetření. Ke křečovým žilám jsou genetické dispozice a můžou se po určitém čase objevit znovu v různě velké míře. S pozdravem. Dr. Henzl
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Reklama

Najít další otázky

Podobné dotazy

Křečové žíly
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 31. 5. 2017
Křečové žíly
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 31. 5. 2017
Křečové žíly
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 31. 5. 2017
Křečové žíly
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 31. 5. 2017
Injekční výplně
7 odpovědí, nejnovější odpověď: 23. 2. 2014
Rekonstrukce prsu
1 odpověď, nejnovější odpověď: 21. 2. 2007
Modelace prsou
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 10. 5. 2007
Rhinoplastika
1 odpověď, nejnovější odpověď: 27. 3. 2021
Rhinoplastika
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 22. 1. 2021
Rekonstrukce prsu
8 odpovědí, nejnovější odpověď: 29. 3. 2009

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi