Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Metacrill Brno

Maybe45564
21. 6. 2010 · Poslední odpověď: 23. 2. 2014

Dobrý den,chci podstoupit zvětšení rtů metacrillem v Brně,ale nevím která klinika používá tuto metodu,je vůbec v Brně klinika co pracuje s metacrillem?Praha je pro mě moc daleko:(

Reklama

odpovědí (7)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
RIVA-PROMEDIX, s.r.o.
RIVA-PROMEDIX, s.r.o.
Žádné recenze
22. 6. 2010
Nejlepší odpověď
Dobrý den, zvažte prosím aplikaci vstřebatelných materiálů. Permanentního materiálu budete jednou velmi litovat a mám to ze své praxe mnohokrát potvrzeno. Velmi riskujete nejen dlouhodobé problémy,ale i pokud bude průběh bezproblémový, pak problém ze stálosti vzhledu, kdy není možné reagovat na změny v průběhu stárnutí a rty jsou pak neadekvátní ke zbytku obličeje. Navíc k nevstřebatelnému materiálu Vám nikdo nepíchne jiný třeba vstřebatelný materiál, protože je to riskantní. Takže naprosto nedoporučuji. Rty nejsou tak nedůležité, aby s nimi bylo možné takto riskovat. S pozdravem Dr.Pachman, klinika Riva, Brno.
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Premium
Praha . 23. 2. 2014
Dobrý den,
co se týče zvětšení rtu vstřebatelným materiálem, naše pracoviště má také poměrně dobré výsledky s preparátem Revanesse. Je měkký, příjemný a výsledek vypadá přirozeně.

Krásné dny s krásnými rty přeje

MUDr. Milena Vojtíšková
Vážená slečno, ke mě jezdí pacienti z celé republiky i ze Slovenska, myslím, že Brno není za polárním kruhem :)
Jinak ale jste materiál ke zvětšení zvolila dobře. Zvětšení nikdy neprovádím do velikosti, která by někdy pacientce mohla vadit, i kdyby to chtěla. Je lépe v případě, že byste vyžadovala větší zvětšení po vytvoření konečného stavu, ještě jedna aplikace.

S pozdravem

MUDr. Jana Vybulková Zavadilová
První certifikované pracoviště v ČR specializované pro práci s Metacrillem
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Premium
Chrudim . 15. 7. 2010
Dobrý den, remake je podle mne ideální. Mám pacientky s efektem již téměř 1,5 roku. Podle firmy by měl vydržet až 3 roky. Nashledanou, dr. Remeš, Chrudim
MUDr. David Tomášek
Praha . 6. 7. 2010
Zkuste Remake je to 96% voodního gelu, má vydržet do 2 let. V Brně jej určitě někde aplikují. Zdraví Dr. Tomášek
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
RIVA-PROMEDIX, s.r.o.
RIVA-PROMEDIX, s.r.o.
Žádné recenze
5. 7. 2010
K augmentaci rtů používám jen preparáty obsahující hyaluronovou kyselinu s dobou trvání efektu k cca 1 roku, delší trvání takto bezpečné preparáty z hyaluronové kyseliny bohužel prozatím nemají. Jiné materiály jsem prozatím neměl odvahu vyzkoušet a nevidím důvod, proč bych měl být já tím, kdo si testuje na svých klientech. Takže u mne hyaluronová kyselina v mých oblíbených preparátech Juvéderm Ultra 3 nebo Esthélis Basic:) Mějte se hezky. PP, Riva
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Aspen Aesthetic Clinics, Klinika Praha
Aspen Aesthetic Clinics, Klinika Praha
Žádné recenze
21. 6. 2010
Dobry den,
radi vam nabidneme nase sluzby ale permanentni vypln do rtu neni moc vhodna a stastna metoda. (vsude jindy ano)
radi bychom Vam nabidli napriklad zvetseni rtu, tez trvale ale vlastnim tukem i v nasi nove pobocce v brne
napiste
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Reklama

Najít další otázky

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi