VASCUMED s.r.o.

VASCUMED s.r.o.

(62 Recenzí) ·100% doporučuje
Ohodnotit
Vídeňská 1021/6, Brno, Jihomoravský kraj Zobrazit mapu
Obvykle odpoví do 48 hodin
VASCUMED s.r.o.
VASCUMED s.r.o.
(62 Recenzí) ·100% doporučuje

Informace

 • 1184 návštěv profilu

Jsme moderní zdravotnické pracoviště, které se zabývá problematikou křečových žil na dolních končetinách. Přímo se zaměřujeme na jejich diagnostiku, ambulantní léčbu a zejména pak léčbu endovenózní neboli nitrožilní. Nedílnou součástí našeho centra jsou vysoce erudovaní lékaři, kteří ve své praxi uplatňují principy moderní medicíny a žilní chirurgie.

Centrum se specializuje na ambulantní miniinvazívní operace křečových žil (nitrožilní operace pomocí laseru, radiofrekvence, žilního lepidla nebo mechanickochemické ablace), dále na flebektomii, tekutinovou i pěnovou sklerotizaci. Vzhledem k tomu, že jsou veškeré zákroky ambulantní a v místním znecitlivění, není nutná hospitalizace a klienti mohou ihned po zákroku odejít domů.

Proč k nám?
 • krátká doba rekonvalescence s malou nebo žádnou bolestivostí
 • výsledek je téměř bez jizev
 • bez nutnosti hospitalizace nebo celkové anestézie
 • maximální flexibilita a osobní přístup
 • úzká specializace na problematiku křečových žil
Léčebný postup

Začíná se konzultací a vstupním vyšetření, kdy se zjistí Váš současný zdravotní stav. Následuje pečlivé vyšetření povrchového a hlubokého žilní systému dolních končetin, a to klinickou cestou, poté i za využití barevného duplexního ultrazvuku. Posléze je klientovi doporučen vhodný léčebný postup léčby (většinou jde o kombinaci invazívní a konzervativní léčby). Jestliže je nutný operační zákrok, bude jeho princip dopodrobna vysvětlen, také budou objasněny případná rizika operace nebo pooperační péče.

Kmenové (velké) křečové žíly lze odstranit:

 • nitrožilní operací pomocí laseru nebo radiofrekvence
 • nitrožilní operací pomocí žilního lepidla nebo mechanicko-chemickou ablací
 • klasickou operací
 • pěnovou sklerotizací


Retikulární a drobné žíly v podkoží lze odstranit:

 • ambulantní flebektomií
 • tekutinovou nebo pěnovou sklerotizací


Mikrovarixy lze odstranit:

 • tekutinovou sklerotizací
 • transdermálním tzv. "cévním" laserem
Přednosti naší léčby

Naše společnost vlastní moderní ultrazvukové přístroje GE LOGIQ Book XP a GE LOGIQ e, které zcela splňují naše požadavky na využití při diagnostice a při miniinvazivních operacích křečových žil. Využíváme také nejmodernější laserový generátor Biolitec Leonardo o vlnové délce 1 940 nm. Zásadně používáme jednorázová kvalitní radiální laserová vlákna emitující záření ze 2 míst na špičce vlákna, jejichž použití je spojeno s minimálními vedlejšími účinky. Mezi naše další přístroje a zařízení patří radiofrekvenční generátor ClosureFast nejnovější generace. Při ošetření křečových žil pomocí žilního lepidla využíváme americký systém VenaSeal, při využití mechanicko-chemické ablace pak systém ClariVein.

První návštěva zdarma:

 • Ne

Cena za konzultaci:

 • 1200

Recenze (62)

5.0
průměrné hodnocení
100 % doporučuje

Před měsícem jsem podstoupila operaci křečových žil v lokální anestézii. Pohodový zákrok. Profesionální a hlavně lidský, řekla bych až přátelský přístup. Rychlé zotavení, bolest téměř nulová. Z výsledku jsem nadšená, šla bych zas 😄 ❤️

Absolvoval jsem operaci křečových žil v Brně pod vedením MUDr.Vlachovskeho a jeho týmu. Vynikající výkon, vše bez problémů vřele doporučuji, plná spokojenost. Profesionální výkon, příjemné prostředí, usměvavý tým a personál.

Rozhodl jsem se pro operaci křečových žil po celé délce nohy. Se zákrokem i přístupem MUDr. Vlachovského a celého týmu kliniky Vascumed jsem byl velmi spokojený, vše bylo na velmi vysoké úrovni.

pan doktor i sestřičky byli skvělí, operace proběhla takřka bezbolestně a noha po dvou měsícich je skoro zahojená operaci doporučuji skvělá komunikace. Ivana Znojmo

Kompletní příběh (Křečové žíly):
Operace křečových žil v Brně
Zobrazit další recenze
Požádejte: VASCUMED s.r.o. o bližší informace ohledně zákroku
a odstartujte svoji velkou změnu!

Skutečné příběhy (2)

Obrázky (7)

Požádejte: VASCUMED s.r.o. o bližší informace ohledně zákroku
a odstartujte svoji velkou změnu!

Zodpovězené dotazy (12)

Katetrizace laserem
Odpověď odborníka · 11. 3. 2014

Dobrý den,

jak už bylo částečně odpovězeno - doporučení k laserovému odstranění povrchové žíly jste jistě dostala na podkladě ultrazvukového vyšetření, a něm byla pravděpodobně detekovatelné nedostatečnost velké nebo malé skryté žíly. Určitě...

Číst dál
Vhodnost sklerotizace u větších žil
Odpověď odborníka · 12. 12. 2013

Dobrý den,

jak odpověděl již MUDr.Šlais, je potřeba zjistit, zda není problém v hlouběji uložených žílách (ultrazvukem), až pak má cenu se bavit o tom, zda je či není vhodná sklerotizace...

Srdečně zdraví,

MUDr.Robert Vlachovský, Ph.D. VASCUMED...

Číst dál
Zobrazit další zodpovězené otázky

Lékaři z pracoviště

MUDr. Václav Žižlavský

MUDr. Václav Žižlavský

Požádejte: VASCUMED s.r.o. o bližší informace ohledně zákroku
a odstartujte svoji velkou změnu!