MUDr. Pavel Boček

MUDr. Pavel Boček

(1 Recenze)·100% doporučuje
Ohodnotit
Semanského 78, Praha, Praha (kraj)
Evidenční číslo v ČLK 1129759160
MUDr. Pavel Boček
MUDr. Pavel Boček
(1 Recenze)·100% doporučuje

Informace

Absolvoval Fakultu lékařství Univerzity Karlovy v roce 1985. Po ukončení fakulty nastoupil na renomované pracoviště Kliniky dětské onkologie FN Motol. V tomto období MUDr. Pavel Boček ošetřoval těžce nemocné děti, na oddělení ambulance či na transplantační jednotce. V roce 1998 se kvalifikoval pro stipendijní pobyt v USA, pořádaný americkou vládou - Fulbright Fellowship na University of Minnesota. Na University of Minnesota se zabýval dále problematikou onkologickou, ale také pohotovostní medicinou a problematikou a novinkami v estetické a korektivní medicíny. Výrazně se angažoval také v otázkách správné, věcné a lidské komunikace s pacienty.

V té době zahájil i svou širokou činnost na poli charitativním. Dodnes se aktivně věnuje Občanskému sdružení Sluneční paprsek, které se věnuje dětem s onkologickými či jiným závažnými onemocněními a dětem z dětských domovů, a pořádá pro ně ozdravné pobyty u nás i v zahraničí.

Po návratu do České republiky se MUDr. Boček vrátil do FN Motol, kde je uznávaným specialistou a odborníkem dodnes.

Souběžně také pracuje pro organizace, jež zastřešují nadstandardní zdravotnický servis pro zahraniční turisty, herce a významné osobnosti při návštěvě v České republice. MUDr. Pavel Boček tak ošetřoval také například Bruce Willise, Susan Sarandon či Heidi Klum, ale je také vyhledávaným odborníkem konzultantem estetické medicíny mezi předními českými podnikateli, politiky a známými českými osobnostmi.

MUDr. Pavel Boček je vedoucím lékařského a zdravotního týmu první neinvazivní kliniky YES VISAGE v Praze, Brně a Ostravě.

MUDr. Pavel Boček je tedy odborníkem nejen v otázkách estetické a korektivní medicíny, ale duchu krásy podložené zdravím, vám MUDr. Boček poradí také v otazkách preventivní medicíny, může doporučit vyšetření preventivního charakteru vzhledem k věku a pohlaví, prodiskutuje či prokonzultuje rizika a nemoci onkologické či doporučí podle charakteru vašich problémů následný diagnostický či terapeutický postup, abyste si nabyté krásy mohli užívat co nejdéle!

Možnost videokonzultace:

  • Ne

Financování nebo platební prostředky:

  • Ne

Hlavní zákroky

Estetická medicína

Plastická chirurgie

Kosmetická ošetření

Recenze (1)

5.0
1 Recenze · 100 % doporučuje

Moje zkušenost s panem doktorem byla výborná. Skvělá komunikace z jeho strany a podrobné vysvětlení zákroku. Pana doktora a taky kliniku Yes Visage budu ráda doporučovat.

Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.

Skutečné příběhy (1)

Recenze k zákroku Thermage?
Chci zjistit, jestli zakrok Thermage ma opravdu tak skvele vysledky, jak uvadi placena reklama v casopisech. Rada bych znala nazor nekoho, kdo tento zakrok jiz podstoupil, jak je z dlouhodobeho hlediska spoojeny.

Obrázky (24)

Kliniky

Klinika YES VISAGE - klinika estetické medicíny a plastické chirurgie

Klinika YES VISAGE - klinika estetické medicíny a plastické chirurgie

Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.