MUDr. Diana Kunčíková

MUDr. Diana Kunčíková

(14 Recenzí)·100% doporučuje
Ohodnotit
Štefánikova 2, Nový Jičín, Moravskoslezský kraj
MUDr. Diana Kunčíková
MUDr. Diana Kunčíková
(14 Recenzí)·100% doporučuje

Informace

MUDr. Diana Kunčíková vystudovala Lékařskou fakultu Masarykovy univerzity v Brně, studium úspěšně zakončila v roce 1995. Již v roce 2001 získala atestaci I. stupně v tomto oboru, v roce 2007 získala atestaci II. stupně a odbornou způsobilost v oboru.

Vlastní řadu licencí a certifikátů. Jako příklad můžeme zmínit například licenci ČLK pro výkon samostatné lékařské praxe v oboru dermatovenerologie. Ve svém oboru se nadále vzdělává, o čemž svědčí fakt, že vlastní Diplom celoživotního vzdělávání.

Je členkou hned několika odborných společností – konkrétně České lékařské společnosti J.E.Purkyně, České lékařské komory (revizní komise OS), České dermatovenerologické společnosti, Společnosti pro využití laserů v medicíně a také EADV (European Academy of Dermatology and Venerology).

Centrum Beauty Point je nestátním zdravotnickým zařízením, které vzniklo sloučením kožní ambulance se studiem estetické medicíny. V současnosti funguje jako kožní a laserové centrum. Historie zařízení sahá až do roku 2009, od roku 2014 však centrum sídlí na nové adrese – na Štefánikově ulici v Novém Jičíně.

Nabídka služeb centra Beauty Point je poměrně široká –  funguje zde kožní ambulance, zároveň je však součástí nabídky služeb široké spektrum zákroků z oblasti estetické medicíny. Centrum tedy poskytuje jak služby hrazené zdravotními pojišťovnami, tak ty nehrazené.

Estetické zákroky

Jak již bylo zmíněno, nabídka služeb z oblasti estetické medicíny je velmi široká. Centrum nabízí například digitální vyšetření znamének, dále také omlazení pleti, vyhlazení vrásek, plazmaterapii či odstranění nežádoucích kožních výrůstků. Zařízení se také věnuje léčbě akné a dokáže pomoci při odstranění drobných jizviček, které při tomto onemocnění vznikají.

Kožní ambulance

V rámci činnosti kožní ambulance probíhá například diagnostika a léčba kožních chorob (jak u dospělých, tak dětských pacientů), léčba vlasových chorob či moderní léčba akné. Seznam zdravotních pojišťoven, se kterými má zařízení uzavřenu smlouvu, najdete na webu centra.

Možnost videokonzultace:

  • Ne

Financování nebo platební prostředky:

  • Ne

Recenze (14)

4.9
14 Recenzí · 100 % doporučuje

Odstranění všeho možného neestetického v Novém Jičíně

Odstranění jizev laserem

Odstranění jizev - spokojená s přístupem i se zákrokem

Recenze MUDr. Diana Kunčíková

Odstranění znamének

Maximální spokojenost s odstraněním znamének

Zobrazit další recenze
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.

Skutečné příběhy (6)

Výplň kyselinou hyaluronovou

U lékařky jsem si nechala udělat výplně kyselinou hyaluronovou pod očima pro zmírnění kruhů pod očima. Po aplikaci mi zůstaly pod očima nepřirozené namodralé pytle ( Tyndall efekt), kruhy pod očima zůstaly. Celé oční okolí vypadá zdeformovaně....

Číst dál
Aplikace botulotoxinu (dr. Kunčíková)

Paní doktorka Kunčíková je skvělý profesionál, velice dobře poradí, vše podrobně vysvětlí, zvolí nešetrnější variantu. Zákrok proběhl bez čekání, bez problémů, rychle, naprosto bezbolestně a bez viditelných stop, takže se lze normálně zapojit...

Číst dál
Zobrazit další příběhy
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.

Zodpovězené dotazy (20)

Mikrojehličkování na podporu růstu vlasů
Odpověď odborníka · 25. 2. 2015

Mikrojehličky pronikají pokožkou a vytváří tak velké množství mikrokanálků, které usnadní průnik výživných látek, aplikovaných ve formě speciálních sér na povrch kůže, do vlasových folikulů. Zároveň se zvýší prokrvení vlasové části pokožky,...

Číst dál
Zobrazit další zodpovězené otázky
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.