Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Časový odstup mezi ablací a rekonstrukcí

kakule
6. 10. 2008 · Poslední odpověď: 29. 3. 2009

Chtěla bych se zeptat,pojaké době od provedení ablace prsu se doporučuje rekonstrukce.V únoru to bude rok co jsem po operaci.Byla jsem se informovat na klinise plast.chirurgie a dostala jsem termín na březen 2010, s odůvodněním že dříve není volno neboť těchto operací hrazených pojišťovnou se provadí měsíčně jen limitovaný počet.docela mě to sebralo! Můžete mi doporučit nějakou konkrétní kliniku kde by to šlo aspoň trochu rychleji? děkuji

Reklama

odpovědí (8)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
Premium
Chrudim . 29. 3. 2009
Dobrý den. S posledním názorem budu polemizovat. Mám za sebou pěknou řádku rekonstrukcí prsu ve dvou priv. zařízeních a vždy byly provedeny bez problémů za úhradu pojišťovnou. Nashledanou, dr. Remeš
Premium
3 adresy v Jihomoravský kraj, Praha (kraj), Ústecký kraj... . 29. 1. 2009
Vážená paní,
rekonstrukce prsu po ablaci je poměrně složitá, vyžaduje delší hospitalizaci a relativně intenzivní péči. Privátní kliniky na toto nejsou připraveny svým zázemím. Navíc vše byste musela platit. Doporučuji Vám obrátit se v Praze na kliniku plastické chirurgie FN Král. Vinohrady nebo oddělení plast. chir. nem Bulovka. Tato zařízení mají smlouvy se ZP a tím pádem by operaci hradila pojišťovna.
Srdečně Vás zdravím,
prim. MUDr. Vlastimil Víšek, CSc., plastický chirurg.
Premium
Chrudim . 25. 1. 2009
Dobrý den. Kontaktujte mě na mailu. Domluvíme termín konsultace. Budu se těšit
Premium
Chrudim . 23. 1. 2009
Ano, souhlasí-li Váš onkolog, jsou 2 roky dostatečná doba. Nashledanou, dr. Remeš
Premium
3 adresy v Jihomoravský kraj, Praha (kraj), Ústecký kraj... . 10. 10. 2008
Dobrý den,
objednat se můžete
S pozdravem,
Ing. Monika Janáková
Marketingová managerka Medicom VIP
Premium
Chrudim . 9. 10. 2008
Dobrý den,
kontaktujte mne. Dr.Remeš
Premium
Chrudim . 7. 10. 2008
Dobrý den. Za tento stav zmíněné pracoviště nemůže, jak píše prim.Víšek. Vhodná doba od ablace se určuje ve spolupráci s onkology, kteří o Vás pečují a rekonstrukce po roce jsou poměrně časté. V našem zařízení, nebudou-li onkologové proti Vám nyní mohu nabídnout termín na březen 09. Nashledanou, dr. Remeš
Premium
3 adresy v Jihomoravský kraj, Praha (kraj), Ústecký kraj... . 7. 10. 2008
Vážená paní,
Váš současný problém s termínem operace je, bohužel, produkt zcela nesprávně nastaveného celého systému finnacování zdravotnictví. Zdravotní pojišťovny si diktují podmínky a lékaři a nemocnice musejí "poslouchat". Vždyť jde o maličkost - peníze. A trable pacienta? To v téhle souvislosti pány úředníky vůbec nezajímá.... Bojím se, že právě tento systém Vám neumožní být dříve operována. Vaši operaci mohou provést pracoviště, které mají kódy se zdravotními pojišťovnami nasmlouvány. V Praze vím je to klinika plastické chirurgie FN K. Vinohrady a odd. plastické chirurgie nem. Bulovka.
Přeji Vám hezký den, prim. MUDr. Vlastimil Víšek, CSc.

Reklama

Najít další otázky

Podobné dotazy

Modelace prsou
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 10. 5. 2007
Liposukce
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 26. 4. 2023
Plazmaterapie
6 odpovědí, nejnovější odpověď: 3. 4. 2020
Liposukce
1 odpověď, nejnovější odpověď: 1. 4. 2008
Rekonstrukce prsu
1 odpověď, nejnovější odpověď: 21. 2. 2007
Rhinoplastika
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 8. 1. 2023
Mastektomie
Žádné odpovědi
Kyselina hyaluronová
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 14. 4. 2020

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi