Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Efekt liposukce kolen

Uzivatel
13. 4. 2007 · Poslední odpověď: 17. 4. 2007

Dobrý den, mám problém a tím jsou má obrovská, široká a tučná kolena, všechen tuk se mi ukládá kolem nich (především v horní části) a přestože jsem ted po půl roční dietě vyhublá prakticky na kost, stále mám kvůli nim opticky vyloženě tlusté a křivé nohy. velmi mě to trápí a ráda bych se zeptala, jestli tento problém umí vyřešit liposukce, případně zda se někde specializují na kolena? Upřímně řečeno teta liposukci kolen prodělala asi před 10 lety a jediným výsledkem je, že má v podkolení jizvy a prohlubně, zatímco NAD koleny a na jejich vnitřní straně jí všechen ten tuk zůstal... tak opravdu nevím, zda do toho jít. Dále by mě zajímalo zda existují vůbec nějaké cviky kterými lze tvar kolen aspon trochu ovlivnit? děkuji jana

Reklama

odpovědi (4)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
Premium
Chrudim . 14. 4. 2007
Nejlepší odpověď
Dobrý den, děkuji za dotaz. Oblast nad koleny je pro liposukci velmi svízelná. Pěkné výsledky potom naopak přináší UZ lipolýza. Nashledanou, Dr. Remeš, SANUS
MUDr. Otakar Lucák
Praha . 17. 4. 2007
Tak jak to píšete se domnívám, pokud bez vyšetření vůbec lze tento stav hodnotit, že se nemusí jednat pouze o tukové nadbytky, ale také o valy z kůže stehen. Kůže a svaly po zhubnutí povadnou a pak se posunují dolů. Tím, že se povolení zastaví o oblast kolena a čéšky vznikne val. A TEN JE LIPOSUKCÍ NEODSTRANITELNÝ. Konzultace je ve Vašem případě bezpodmínečně nutná. Zdravím a přeji spokojenost se zákrokem. MUDr.Lucák,Ostrava
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Premium
Praha . 16. 4. 2007
Vážená Jano, současné metody liposukce nelze absolutně srovnávat s tím, co bylo před 10 lety. Liposukci kolen provádíme zcela běžně vibrační tumescenční liposukcí v lokální anestezii. Pokud se rozhodnete zákrok podstoupit, budeme se Vám rádi věnovat.
Klinika plastické chirurgie PEM
Klinika plastické chirurgie PEM
Žádné recenze
14. 4. 2007
Dobry den Jano. Plasticka chirurgie znacen pokrocila. Na nasem pracovisti provadime liposukci kolem bud metodou tumescentni nebo zcela novou pomoci laseru, tzv. Smartlipo, kterou lze provest v lokalni anestezii a ambulantne. PEM
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Reklama

Najít další otázky

Podobné dotazy

Liposukce
7 odpovědí, nejnovější odpověď: 14. 10. 2021
Liposukce
7 odpovědí, nejnovější odpověď: 16. 1. 2007
Liposukce
9 odpovědí, nejnovější odpověď: 23. 3. 2015
Liposukce
6 odpovědí, nejnovější odpověď: 19. 6. 2010
Liposukce
5 odpovědí, nejnovější odpověď: 25. 5. 2015
Korekce jizev
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 13. 6. 2017
Křečové žíly
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 22. 10. 2007
Odstranění jizev laserem
1 odpověď, nejnovější odpověď: 18. 6. 2008
Korekce jizev
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 9. 3. 2022
Mezonitě
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 25. 4. 2014

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi