Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Nedostatečný efekt liposukce

Ladka
15. 6. 2010 · Poslední odpověď: 19. 6. 2010

Zdravim...uz jsem sem vkladala dotaz,ale rada bych to jeste rozvedla. V lednu jsem byla na abdomonoplastice s liposukci horniho bricha a boku. Horni bricho jsem mela velike a take velky previs.Od prsou k pupiku mam porad velke bricho,jako kdybych byla tehotna,bylo mi odsato z horniho bricha 1000ml. Chtela bych jit jeste jednou na lipo horniho bricha,abych nevypadala jako tehotna. Tesila jsem se jak budu nosit uple tricka a kupovat si obleceni podle vkusu a ne podle toho abych schovalo speky,tim velkym hornim brichem se mi uplne ztraci smysl abdomino,protoze stejne nosim volne veci,aby nebyli videt speky. V plavkach se zhubnuji. Od operace v rekonvalescenci jsem ztloustla 4 kg,prosim Vas je mozne,ze by se mi to usadilo jen do toho horniho bricha? Od pupiku k ochlupeni se mi bricho libi. Pupik mam nakrivo-jako ze ho nemam uprostred bricha,ale mirne do jednoho boku-da se s tim neco delat? Z kazdeho boku mam odsato 600ml.Jeden bok je ok,smerem k zadum jde do ztracena,ale ten druhy bok neni do ztracena a prave jak to prechazi do zad,tak tam je videt velky bochanek,jsem z toho spatna. Kdyz jsem byla v breznu na kontrole,tak jsem mela jeste velke nesoumerne otoky,takze ten bochanek na boku se prisuzoval otoku a pupik nakrivo taky otoku. Kdyz jsem se dr ptala,ze kdyz by se stalo to a to jak by to bylo,tak sestricka me nenechala ani domluvit s tim,ze az kdyby se to stalo,tak by se to resilo,dr to slysel a nic na to nerikal. V kvetnu jsem byla na lipo v LA/u jineho dr/-vnitrni stehna plus kolena a taky odsati venusina pahorku. Stehynka se mi libi,jen bych se chtela zeptat jestli je normalni,ze po 6 tydnech mam porad otok na pahorku. Byli jsme u vody a v te studene vode se mi ten otok o dost zmensil,ted zas to je tak,ze rano je mensi a v prubehu dne se zase zvetsuje. Ja vim,ze vsechny ty me problemy musim prokonzultovat pri kontrole se svym dr. Predem dekuji za jakoukoli odpoved i kdyby byla takova jakoze si za to horni bricho mohu sama ztloustnutim.

Reklama

odpovědí (6)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
Aspen Aesthetic Clinics, Klinika Praha
Aspen Aesthetic Clinics, Klinika Praha
Žádné recenze
19. 6. 2010
Body-jet Lipo and Laser-Lipo

nabizime Vam dve elegantni nejmodernejsi metody odstranovani/ziskani tuku neb/a jejich kombinace s dodatecnym efektem stazeni kuze.
Body-jetem ziskany neposkozeny tuk je mozno dodatecne pokud prano ihned prenesti do jine oblasti jako trvaly implantat.
(prsa, modelovani obliceje a jinych vetsich ci mensich oblasti tela, jako vypln na vrasky, ruce, krk, oblicej a podobne).
Tato revolucni skutecnost, moznost preneseni ziskaneho tuku jako trvaly/permanentni implantat je vyjadreni jemnosti techto dvou metod.

body-jet
pouze lokalni anestesie
pri zakroku plne komunikujete neb poslouchate musiku
body-jet je odsati jemnym computrem rizenym vodnim paprskem, vypadajici jako spray
ziskany, neposkozeny tuk je mozno ihned transplantovat, prensti do jakekoliv oblasti
lipo vysledek je videt ihned
suchy pozakrokovy stav
muzete odjet vlastnim autem neb odletet letadlem
do socialniho zivota se vracite druhy den, neb v podstate ihned
neni nutno nosit kompresni bandage, pouze jemne punchove kalhoty ca. tyden
sport muzete zacit za 3 dni - jako napriklad Golf, behat za 5 dni
a horske kolo, lyze tez za 5-7 dni
atd.


Laserlipo jako doplneni metody body-jet neb samostatna metoda
jde provadet nekolik oblasti najednou a zakrok se provadi pouze v lokalni anestesii
Laserlipo ma efekty rozpusteni tuku, stazeni/vypnuti kuze a
Evtl. Dodatecne vyrovnani nerovnosti coz je velice benefitni v mnoha oblastech , napriklad pri celulitide

Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Klinika GHC Praha
Praha . 17. 6. 2010
Vážená slečno,

Váš problém operavdu na 1. místě musí posoudit Váš operatér, on nejlépe ví, jakou operační techniku provedl a co od ní očekávat. Při přibírání na váze se také zvětšuje objem tzv. viscerálního tuku uvnitř dutiny břišní, to pak může způsobit i vyklenutí přední stěny břišní. Také si, prosím, uvědomte, že pokud byl nadbřišek řešen pouze liposukcí, zmenšila se sice vrstva podkoží, ale pevnost či nepevnost svaloviny zůstala stejná. Vaše potíže, včetně pozice pupku nejsou po abdominoplastice obvyklé, ale nelze se jednoznačně vyjádřit, jedině v rámci konzultačního vyšetření. Otoky po liposukci mons Veneris mohou přetrváv at řadu týdnů působením gravitace. Tento problém by se měl spontánně během dalších několika týdnů upravit.

Mějte se hezky, Dr. V. Víšek, CSc., plastický chirurg.
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
MUDr. Jaroslava Kačírková
MUDr. Jaroslava Kačírková
16. 6. 2010
Dobrý den Laďko,

určitě bych navštívila jiného odborníka a s ním prokonzultovala, co Vás trápí. Takto po internetu se těžko radí. Zaráží mě však, s jakou odezvou jste se setkala u svého operatére, resp. jeho sestry. Pokud jste nespokojena, požadujte minimálně vyjádření, v nejlepším případě náhradu. Mělo by být naprostým standartem, že reoperace je u Vašeho lékaře zdarma.

Zdravím,

MUDr. Jaroslava Kačírková
Medilip s.r.o.
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Premium
Hezký den, pokud se týká nesouměrností tukové tkáně po klasické liposukci, pak Vám nabízím neinvazivní řešení na naší klinice, po bezplatné konzultaci povím více. Zcela běžně provádíme korekce po liposukcích a velmi úspěšně. Jinak souhlasím s lékaři níže a velmi zdravím MUDr. Tomáška ! Petra Řehořková, **********
Premium
Dobrý den,
pan dr.Tomášek má pravdu,nebojte se zajít na konzultaci k jinému plastickému chirurgovi..a pak uvidíte.Otok po 6 týdnech je normální.zdraví LK
MUDr. David Tomášek
Praha . 15. 6. 2010
Nebojte se jít na konsultaci jinam, vše ukázat a zobjektivisovat si vlastní situaci s jiným odborníkem v oboru estetické plastické chirurgie. To je ideální. Vše se musí vidět a probrat to. To nemění nic na situaci, že pak půjdete zpět ke svému lékaři, který Vám vše určitě spraví. Zdraví Dr. Tomášek ********
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Reklama

Najít další otázky

Podobné dotazy

Liposukce
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 28. 2. 2012
Liposukce
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 17. 4. 2007
Mezonitě
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 25. 4. 2014
Botulotoxin
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 17. 9. 2021
Laserová epilace
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 24. 4. 2013
Injekční výplně
1 odpověď, nejnovější odpověď: 24. 3. 2021
Liposukce
1 odpověď, nejnovější odpověď: 20. 8. 2009
Mikrodermabraze
1 odpověď, nejnovější odpověď: 16. 6. 2008
Plexr
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 14. 5. 2018
Botulotoxin
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 17. 6. 2023

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi