MUDr. Milana Řeháčková

MUDr. Milana Řeháčková

(3 Recenze)·100% doporučuje
Ohodnotit
Jičínská 8 Praha, Praha, Praha (kraj)
MUDr. Milana Řeháčková
MUDr. Milana Řeháčková
(3 Recenze)·100% doporučuje

Informace

MUDr. Milana Řeháčková v současné době působí v Laser Centru Flora, které se nachází v Praze (konkrétně v části Praha 3).

Po tom, co působila tato lékařka více než 10 let v zahraničí, se vrátila zpět do České republiky, aby zde využila veškeré nabyté zkušenosti a znalosti. V roce 2014 proto založila tuto soukromou kliniku.

Tato lékařka preferujeme osobní a neformální přístup ke svým pacientům. Zároveň však upřednostňuje kvalitu nad kvantitou.

Laser Centrum Flora, kde MUDr. Milana Řeháčková v současné době pracuje, je soukromou klinikou zaměřenou na poskytování služeb z oblasti laserové a estetické medicíny. Toto centrum se věnuje hned několika oblastem, mezi které patří dermatologie, gynekologie, ale i aplikace výplní a léčba chrápání. K léčbě je využíván moderní laser Fotona SP Dynamis a další špičkové lasery od firmy Fotona.

V tomto centru působí zkušený tým lékařů, kteří mají i zahraniční zkušenosti.

Nabídka ošetření

Tato klinika nabízí širokou nabídku zákroků. Mezi ně patří například léčba plísně nohou, ošetření laserem Fotona 4D, vaginální omlazení, odstranění chrápání či omlazení pokožky.

Estetická a korektivní dermatologie

Laser Fotona SP Dynamis je skvělým pomocníkem také při řešení kožních vad. Dokáže efektivně odstranit bradavice, akné, pihy, jizvy či kožní pigmenty. Oproti chirurgickému řešení je toto ošetření navíc velmi rychlé a přesné.

Twinlight skin resurfacing

Tato metoda slouží k omlazení pokožky. Zmíníme, že ji je možné použít u všech typů pleti. Metoda je použitelná pro lehké úpravy, ale i pro hloubkovou remodelaci kolagenu. Samotné ošetření pak probíhá ve 3 krocích. Nejdříve probíhá příprava za pomoci Nd Laseru, následuje frakční terapie, při které je odstraněna starší vrstva kůže. V posledním kroku pak následuje peeling.

IncontiLase

Stresová inkontinence je problémem, který trápí mnoho lidí. Díky metodě IncontiLase už ale obavy z kýchnutí či popoběhnutí mít nemusíte. Tato metoda totiž dokáže stresovou inkontinenci léčit rychle, účinně a ambulantní formou. A to vše bez použití skalpelu.

Možnost videokonzultace:

  • Ne

Financování nebo platební prostředky:

  • Ne

První návštěva zdarma:

  • Ne

Hlavní zákroky

Recenze (3)

5.0
3 Recenze · 100 % doporučuje
Laserová dermatologie

Paní doktorku jsem navštívila již dvakrát. Využila jsem laseru a po cca 2 měsících se nestačím divit... Můj obličej se vrátil v čase min. o 5 let a po laserovém ošetření rtů jen s úžasem koukám na jejich nový plný objem. Také bych ráda zmínila vstř...Číst dál

Paní MuDr. Milanu Řeháčkovou znám velmi dobře. Začala jsem k ní pravidelně jezdit v únoru 2020. Díky její velké profesionalitě a lidskému přístupu, jsem se z ošklivého káčátka stala krásnou labutí. A to jak po fyzické, tak po emocionální stránce. Pan...Číst dál

Recenze MUDr. Milena Řeháčková

Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.

Skutečné příběhy (1)

Obrázky (1)

Videa (5)

Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.