prim.MUDr. Theodora-Eleni Asimiadou

prim.MUDr. Theodora-Eleni Asimiadou

(6 Recenzí)·100% doporučuje
Ohodnotit
Vodičkova 791/39, Praha, Praha (kraj)
prim.MUDr. Theodora-Eleni Asimiadou
prim.MUDr. Theodora-Eleni Asimiadou
(6 Recenzí)·100% doporučuje

Informace

MUDr. Theodora-Eleni Asimiadou v současné době působí na postu primářky v zařízení Petra Clinic. Pro tuto lékařku je charakteristická vysoká profesionalita, lidský přístup a bohaté znalosti.

Tato lékařka vystudovala Univerzitu Karlovu. Během let získala bohaté zkušenosti jak z klasické, tak z estetické dermatovenerologie. Roky působila ve Fakultní nemocnici Královské Vinohrady.

MUDr. Theodora-Eleni Asimiadou se ve svém oboru zároveň neustále vzdělává. Účastní se například zahraničních stáží či odborných kongresů. Zmíníme také, že je držitelkou certifikátu APTOS se zaměřením na metody niťového liftingu.

Tato lékařka se specializuje na korektivní dermatologii, zejména pak na metody liftingu a modelace obličeje.

Klinika laserové a estetické medicíny Petra Clinic má v současné době hned pobočky – ty najdeme v Praze a Karlových Varech. Toto zařízení má poměrně bohatou historii, bylo založeno již v roce 2001. Cílem této kliniky je pomoci ženám (ale i mužům) splnit si sny o dokonalém těle – a to díky moderním, především pak neinvazivním zákrokům.

Zařízení nabízí široké spektrum služeb. Mezi ně lze zařadit například omlazení pleti, vyhlazení vrásek, liposukci, injekční lipolýzu či léčbu chrápání.

Samozřejmostí je zde individuální přístup. V tomto centru také nalezneme špičkové přístroje, zároveň zde působí tým zkušených odborníků. Pečovat tak o vás budou přední odborníci ve svém oboru. Zmíníme také, že konzultace zaměřené na nelékařské zákroky jsou zde bezplatné.

Služeb této kliniky pravidelně využívá řada českých celebrit. Není divu, že klinika získala ocenění Czech Super Brands 2018. To je každoročně udělováno nejvýznamnějším tuzemským značkám. Výběrové řízení je v této soutěži vícekolové, zároveň hrají roli výsledky ankety, které se účastní více než 1000 osob z celé České republiky.

Zakladatelkou kliniky je Mgr. Petra Řehořková, MBA, LL.M., která zároveň patří k vyhledávaným specialistkám v oboru estetické péče a tvarování těla (bez nutnosti chirurgických zákroků). Tato odbornice je častým hostem různých TV pořadů a diskusí, zároveň je také autorkou programů zaměřených na zdravou výživu, hubnutí, ale také estetiku a krásu.

Možnost videokonzultace:

  • Ne

Financování nebo platební prostředky:

  • Ne

Recenze (6)

5.0
6 Recenzí · 100 % doporučuje
Zvětšení rtů

Byla jsem na výplni rtů a paní doktorka mě hned varovala, že každý máme jiný práh bolesti ale že se jedná o jeden z nejnepříjemnějších zákroků. Byla to pravda. A i tak byla naprosto fantastická i když se mi při tom udělalo nevolno a vyletěl mi tlak...Číst dál

Vyřešení vrásek kolem úst

Kompletní příběh (Injekční výplně):

Moc děkuji paní doktorce Asimiadou za provedený zákrok. Paní doktorka je vždy velice milá, vstřícná, usměvavá a hlavně nenutí zbytečné věci. Jsem velmi spokojená s vyřešením vrásek kolem úst, paní doktorka vše řádně vysvětlí a poradí s optimálním řeš...Číst dál

Zvětšení rtů kyselinou hyaluronovou

Zvětšení rtů u primářky Asimiadou doporučuji

Zobrazit další recenze
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.

Skutečné příběhy (3)

Perfektní rty po výplních!
Jsem 3 dny po zvětšení rtů kyselinou hyaluronovou a mám rty dokonale definované a zvětšené jak jsem si vždycky přála!Paní doktorka je neuvěřitelně milá a vstřícná a se stále ujišťovala, zda mne nic nebolí!Vřele doporučuji:)

Obrázky (1)

Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.