MUDr. Edita Nováková

MUDr. Edita Nováková

Žádné recenze
Ohodnotit
Karla Engliše 3221/2, Praha, Praha (kraj)
MUDr. Edita Nováková
MUDr. Edita Nováková
Žádné recenze

Informace

MUDr. Edita Nováková se ve své praxi zaměřuje zejména na oblast dermatovenerologie (kožní lékařství) a korektivní dermatologie.

Laserové centrum Anděl sídlí v Praze 5 - Smíchov.

Centrum je nestátním zdravotnickým zařízením specializujícím se na dermatologické problémy a jejich řešení bez nutnosti operace. Blíže nabízí služby z oblasti léčebné dermatologie, vyhlazení vrásek, regeneračních procedur a komplexních estetických ošetření.

Dosažené vzdělání

Lékařka úspěšně dokončila v roce 1997 studium na lékařské fakultě Univerzity Palackého v Olomouci. Její zájem o estetickou medicínu a korektivní dermatologii se projevil v průběhu všeobecné dermatovenerologické praxe, kterou absolvovala na dermatovenerologickém oddělení v Pardubické nemocnici a v Nemocnici Šumperk. Následně v roce 2000 zdárně složila atestační zkoušku v oboru dermatovenerologie. O tři roky později, v roce 2003, pak také složila specializační atestační zkoušku v oboru korektivní dermatologie.

Praktické zkušenosti

MUDr. Edita Nováková zastávala po dobu sedmi let funkci primářky na klinice Asklepion - Institut klinické a estetické medicíny.

V současné době působí jako korektivní dermatoložka v Laserovém centru Anděl.

Certifikace

Lékařka se během svého působení snaží nadále vzdělávat a rozšiřovat své dovednosti. Vlastní hned několik certifikátů, například pro provádění chemického peelingu, pro aplikaci botulotoxinu, pro aplikaci implantátů pomocí injekcí nebo pro práci s lasery.

Přednášková a publikační činnost

Již od roku 2000 se MUDr. Edita Nováková věnuje přednáškám a školením v oblasti chirurgických a korektivních postupů v dermatologii, a to v rámci celé České republiky. V roce 2002 začala s prezentováním na odborných kongresech v tuzemsku i za hranicemi (př. 2003 - IMCAS, Paříž).

Rovněž se aktivně zabývá publikací v odborné literatuře, především pak v časopisech, kde se blíže zaměřuje zejména na problematiku korektivní dermatologie a dermatovenerologie v České republice i v zahraničí.

Členství v odborných lékařských společnostech

MUDr. Edita Nováková je členem Společnosti pro využití laseru v medicíně ČLS JEP a Dermatovenerologické společnosti ČLS JEP.

Možnost videokonzultace:

  • Ne

Financování nebo platební prostředky:

  • Ne

Obrázky (1)

Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.

Článek (1)

Terapie pigmentových skvrn

Terapie pigmentových skvrn

Pihatý nosík je roztomilý. Obvykle jsou pihy na dívčím obličeji považovány za rozkošné, nebo minimálně za zajímavé. Jiné je to ale s nepravidelně...
31. 10. 2022
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.