MUDr. Edita Jatšová

MUDr. Edita Jatšová

Žádné recenze
Ohodnotit
Karla Engliše 3221/2, Praha, Praha (kraj) Zobrazit mapu
Odpovídá za více než 72 hodin
MUDr. Edita Jatšová
MUDr. Edita Jatšová
Žádné recenze

Informace

  • 326 návštěv profilu

MUDr. Edita Jatšová se ve své praxi zaměřuje zejména na oblast dermatovenerologie (kožní lékařství) a korektivní dermatologie.

Laserové centrum Anděl sídlí v Praze 5 - Smíchov.

Centrum je nestátním zdravotnickým zařízením specializujícím se na dermatologické problémy a jejich řešení bez nutnosti operace. Blíže nabízí služby z oblasti léčebné dermatologie, vyhlazení vrásek, regeneračních procedur a komplexních estetických ošetření.

Dosažené vzdělání

Lékařka úspěšně dokončila v roce 1997 studium na lékařské fakultě Univerzity Palackého v Olomouci. Její zájem o estetickou medicínu a korektivní dermatologii se projevil v průběhu všeobecné dermatovenerologické praxe, kterou absolvovala na dermatovenerologickém oddělení v Pardubické nemocnici a v Nemocnici Šumperk. Následně v roce 2000 zdárně složila atestační zkoušku v oboru dermatovenerologie. O tři roky později, v roce 2003, pak také složila specializační atestační zkoušku v oboru korektivní dermatologie.

Praktické zkušenosti

MUDr. Edita Jatšová zastávala po dobu sedmi let funkci primářky na klinice Asklepion - Institut klinické a estetické medicíny.

V současné době působí jako korektivní dermatoložka v Laserovém centru Anděl.

Certifikace

Lékařka se během svého působení snaží nadále vzdělávat a rozšiřovat své dovednosti. Vlastní hned několik certifikátů, například pro provádění chemického peelingu, pro aplikaci botulotoxinu, pro aplikaci implantátů pomocí injekcí nebo pro práci s lasery.

Přednášková a publikační činnost

Již od roku 2000 se MUDr. Edita Jatšová věnuje přednáškám a školením v oblasti chirurgických a korektivních postupů v dermatologii, a to v rámci celé České republiky. V roce 2002 začala s prezentováním na odborných kongresech v tuzemsku i za hranicemi (př. 2003 - IMCAS, Paříž).

Rovněž se aktivně zabývá publikací v odborné literatuře, především pak v časopisech, kde se blíže zaměřuje zejména na problematiku korektivní dermatologie a dermatovenerologie v České republice i v zahraničí.

Členství v odborných lékařských společnostech

MUDr. Edita Jatšová je členem Společnosti pro využití laseru v medicíně ČLS JEP a Dermatovenerologické společnosti ČLS JEP.

První návštěva zdarma:

  • Ne

Obrázky (1)

Požádejte: MUDr. Edita Jatšová o bližší informace ohledně zákroku
a odstartujte svoji velkou změnu!

Článek (1)

Terapie pigmentových skvrn

Terapie pigmentových skvrn

Pihatý nosík je roztomilý. Obvykle jsou pihy na dívčím obličeji považovány za rozkošné, nebo minimálně za zajímavé. Jiné je to ale s nepravidelně...
31. 10. 2022

Kliniky

Laserové Centrum Anděl

Laserové Centrum Anděl

Požádejte: MUDr. Edita Jatšová o bližší informace ohledně zákroku
a odstartujte svoji velkou změnu!