Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Liposukce slim lipo - správná volba na povislou kůži?

daja228966
23. 4. 2015 · Poslední odpověď: 24. 4. 2015

Dobrý den, za 3 týdny mám podstoupit liposukci SLIM LIPO, ale nejsem si jistá zda jsem zvolila tu správnou. Mám volnou kůži pouze okolo pupíku /po dvou porodech/ a minimálně tuku. cena je 44tis, což je dost. Nevím zda by byla lepší liposukce BODY JET a na jakém je principu? Můžete mi poradit? Děkuji a přeji hezký den. D

Reklama

odpovědí (5)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
Premium
2 adresy v Praha (kraj), Ústecký kraj... . 24. 4. 2015
Nejlepší odpověď
Dobrý den, nejspíše by byla pro Vás vhodná malá liposukce kolem pupku. Souhlasím s názorem, že mechanické podráždění při tumescentní liposukci zčásti povede ke kontrakci kůže. Pokud je liposukce v tomto rozsahu, cena se mi zdá vysoká.
S pozdravem dr. Horyna Pavel
doc. MUDr. Roman Šmucler CSc.
Žádné recenze
Praha . 24. 4. 2015
Pokud jde o vypnutí kůže, potřebujete nikoli odsát tuk, ale vypnout vazivo a to jde nejlépe s pomocí tepla. Jednou možností je laser, ale i když jsem jeho fandou, v oblasti břicha jsme ho již takřka opustili (pro nedostatečné výsledky) a nahradili radiofrekvenční liposukcí BodyTite - viz ****************. Důležité je, zda řešíte nadbytek tukové tkáně, nebo povislou kůži popř. obojí. Jinak ceny jsou na všech klinikách velmi podobné- liší se jen, co a jak je či není v ceně, hlavně si najděte lékaře, kterému důvěřujete a obejděte jich na konzultaci raději více.
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
MUDr. Oskar Foldyna - První liposukční klinika
MUDr. Oskar Foldyna - První liposukční klinika
Žádné recenze
23. 4. 2015
Dobrý večer,
dovolím si trošku polemizovat s názorem kolegy Paděry na vypnutí kůže laserem a neůčinkem body jetu. Laser stimuluje tkáně, tj. kůži a částečně i podkoží, k tvorbě kolagenu a tedy lepšímu vypnutí kůže, teplem, vytvořeným laserovým paprskem. U body jet liposukce dochází k témuž efektu mechanickým drážděním kůže a podkoží tryskovým,vodním paprskem.To jen pro upřesnění.
zdravím foldyna
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Praha . 23. 4. 2015
Dobrý den dajo, pokud píšete , že máte minimální množství tuku, tak nevím zda liposukce je pro Vás to správné řešení. Ale jistě jste během konzultace prodiskutovali možnosti řešení a zvolili správně. Po aplikaci laseru se může ochablejší kůže více zmenšit, ale liposukce body jet je pouze odsávání tuku poškozeného proudem vody. Tedy na kůži žádný vliv. dr.Paděra
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
MUDr. Oskar Foldyna - První liposukční klinika
MUDr. Oskar Foldyna - První liposukční klinika
Žádné recenze
23. 4. 2015
Dobrý den, po zkušenostech se všemi metodami liposukce, tedy i s laserovou či "vodní" liposukcí Vám radím- rozhodněte se podle zkušeností pracoviště, které liposukci provádí a taky podle ceny. Běžná cena nenáročné liposukce přední stěny břišní a přilehlých boků je cca 20.000Kč. Cena 44.000 za laserovou liposukci břicha je hodně přemrštěná.U mne je cena metodou Laser RF 3D lipo do 20.000 Kč. Výhody laserové liposukce proti tumescentní liposukci (Body jet lipo je tumescentní liposukce), prezentované na netu, nejsou ani z daleka tak velké a jsou pouze u velmi malých oblastí jako je třeba podbradek či kolena, kde se nemusí laserem "rozpuštěný" tuk odsávat.(lepší je ho odsát i tam).
Základem každé úspěšné liposukce je poctivě provedená tumescentní liposukce!!!
Ošetření laserem či radiofrekvencí je jen vylepšení tumecentní liposukce a určitě nemá být důvodem k navýšení ceny o více než 100%. Ale pokud to někdo zaplatí, tak proč ne. Že?
Body Jet liposukce je v podstatě tumescentní liposukcí, kdy je odsávaný tuk narušen vodním paprskem, takže samotné odsávání je o něco malinko snazší něž u běžné tumescentní liposukce.
Laserová nebo radiofrekvenční liposukce je zase suverénní metodou k řešení pooperačních komplikací, jako jsou např. různé nerovnosti či zatvrdliny, což se Vás ale netýká
zdravím foldyna
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi