Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Jakou liposukci vybrat?

Loveluska_Slezakova
30. 11. 2021 · Poslední odpověď: 2. 2. 2022

Dobrý den, Chtěla bych se zeptat jakou liposukci je pro mě nejvhodnější dle fotek mých postav. Jsem po 2 vaginalnich porodu. Pred deti jsem mela ploche brisko a nyni mam tehotenske brisko a to me hodne trapi:( poradi mi někdo prozatim podle fotek? Premyslim nad liposlim nebi abdominoplastiku ale mam vysoky prah bolesti🙈 a mam doma 2 deti (3,5 roku a 1,3roky) co by jste mi doporucili? Aneb nejak s necim zkombinovat?

Reklama

odpovědí (5)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
Nejlepší odpověď
Dobrý den,

dle fotografií nelze přesně stanovit optimální postup, k přesnému vyjádření je nutné břicho vyšetřit, prohmatat. Nicméně zdá se, že na vzhledu vašeho břicha s podílí jednak povolené a možná rozestouplé přímé břišní svaly a také se zdá lehce povolená kůže a spíše e moc velké přebytky tuku i na bocích.
Pro optimální výsledek i pro budoucí dobrý stav břišní stěny by tedy asi byla vhodná kombinace Vašeho úsilí (správné cvičení břišní stěny) a naší pomoci, zda pouze liposukce nebo i nějaká forma abdominoplastiky to by se domluvilo u konzultace.

Přeji hezké dny a hodně štěstí

MM
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Premium
2 adresy v Jihomoravský kraj . 2. 2. 2022
Ve Vašem případě je nezbytná osobní konzultace k posouzení stavu břišní stěny. Teprve poté lze navrhnout nejvhodnější typ zákroku. U nás na Arte disponujeme jak přístrojem Slim Lipo pro laserem asistovanou liposukci, tak přístrojem Vaser pro ultrazvukem asistovanou liposukci, každý tento přístroj má svoje využití pro nejefektivnější zbavení se tuku a tvarování postavy.
Dobrý den slimLipo už neexistuje , misto toho je laser liposukce ,
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Vážená paní, jednoznačně je nezbytná konzultace s kvalifikovaným plastickým chirurgem. Z vyšetření pak vyplyne, jaký typ operace by pro Vás byl nejvhodnější. Ve hře je jedna z liposukčních technik, indikací však i může být klasická operace /dle fotek spíše miniabdominoplastika/, případně kombinace uvedeného. Na konci konzultace byste se měla dozvědět, zda plastický chirurg je schopen splnit Vaše představy. Pokus představy nebude možno splnit, je lépe neoperovat, zklamání může být velké. /umíme spoustu věcí, avšak neumíme splnit všechna přání, nejsme v době Star-Treku/.
Srdečně Vás zdravím, prim. Dr. V. Víšek, CSc., CAN Clinic.
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Premium
Klinika YES VISAGE - klinika estetické medicíny a plastické chirurgie
2 adresy v Jihomoravský kraj, Praha (kraj)... . 1. 12. 2021
Dobrý den,
rozhodující je osobní konzultace a vyšetření. Doporučuji se objednat, na základě vyšetření určíme pro Vás nejvhodnější metodu.

S pozdravem
MUDr. Tomáš Paduch
Klinika YES VISAGE
Reklama

Najít další otázky

Podobné dotazy

Liposukce
5 odpovědí, nejnovější odpověď: 11. 1. 2022
Frakční laser
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 3. 5. 2023
Neinvazivní liposukce
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 14. 4. 2020
Liposukce
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 23. 3. 2016
Liposukce
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 23. 3. 2016
Liposukce
8 odpovědí, nejnovější odpověď: 16. 1. 2018
Liposukce
1 odpověď, nejnovější odpověď: 12. 10. 2022
Rhinoplastika
9 odpovědí, nejnovější odpověď: 4. 10. 2012
Laserová rejuvenace vagíny
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 5. 11. 2018
Zvětšení prsou
25 odpovědí, nejnovější odpověď: 17. 9. 2020

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi