MUDr.  Silvie Rafčíková MBA

MUDr. Silvie Rafčíková MBA

Žádné recenze
Ohodnotit
Polní 600, Orlová, Moravskoslezský kraj
MUDr.  Silvie Rafčíková MBA
MUDr. Silvie Rafčíková MBA
Žádné recenze

Informace

MUDr. Silvie Rafčíková, MBA je vedoucí lékařkou Kožní kliniky VZHLED.

Lékařka se ve své praxi specializuje především na oblast dermatovenerologie a kožní dermatologie.

Centrum zdraví a krásy - Kožní klinika VZHLED sídlí na dvou pobočkách, a to v Orlové-Lutyni a v Hornické nemocnici, a. s. v Karviné-Nové Město.

Kožní klinika VZHLED nabízí svým klientům kvalifikovanou zdravotní péči týkající se vyšetření znamének, léčby otoků, estetické medicíny, chorob kožních a pohlavních a podiatrie a lékařské pedikúry.

Klinika se řadí v oblasti kožní a estetické medicíny již 17 let k těm nejlepším.

Odborná způsobilost:

Lékařka v roce 1994 úspěšně absolvovala studium na lékařské fakultě Univerzity Palackého v Olomouci. O tři roky později, v roce 1997, zdárně složila na Institutu postgraduálního vzdělávání ve zdravotnictví atestační zkoušku v oboru dermatovenerologie. V roce 2003 složila rovněž specializační atestační zkoušku v oboru korektivní dermatologie.

V roce 2000 absolvovala na Institutu pro další vzdělávání pracovníků ve zdravotnictví v Brně kurz zaměřený na specializační lymfologii.

Lékařka v roce 2014 úspěšně promovala z managementu zdravotnictví.

MUDr. Silvie Rafčíková, MBA je soudní znalkyní v oblasti dermatovenerologie a estetické medicíny.

Licence a certifikáty:

MUDr. Silvie Rafčíková, MBA je držitelkou licence od České lékařské komory pro výkon samostatné odborné praxe v oboru dermatovenerologie a korektivní dermatologie, také pro výkon vedoucí lékařky - primářky zdravotnického zařízení v oboru dermatovenerologie. Rovněž vlastní diplom pro celoživotní vzdělávání.

Členství v odborných lékařských organizacích:

Lékařka je členkou řady odborných společností, jako je například EADV, Česká flebologická společnost, Česká lymfologická společnost, Společnost korektivní dermatologie a kosmetiky, Česká dermatovenerologická společnost Společnost pro využití laserů v medicíně, Česká lékařská komora (členka revizní komise OS) a Česká lékařská společnost Jana Evangelisty Purkyně.

Možnost videokonzultace:

  • Ne

Financování nebo platební prostředky:

  • Ne

Hlavní zákroky

Estetická medicína

Kosmetická ošetření

Plastická chirurgie

Skutečné příběhy (1)

Epilace chloupků pod nosem
Trápí mě chloupky pod nosem a je to dost nepříjemné necítím se dobře když svítí slunce stydím se za a to. Mé očekávání je takové že už nebudu muset se stydět depilovat voskem.

Obrázky (3)

Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.