Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Jak zeštíhlit obličej?

Uzivatel
29. 7. 2008 · Poslední odpověď: 29. 5. 2013

Dobrý den,jsem kluk je mi 16 let jsem sice hubený 193cm 74kg ale mám kulatý obličej a hrozně baculatý,jako malé dítě...Prosím poraďte mi nějaké léčení zeštíhlení obličeje,vypadá to hrozně..Dělá se to i u mužů to zeštíhlení obličeje? Prosím moc...

Reklama

odpovědí (8)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
MUDr. Peter Chovan
MUDr. Peter Chovan
Žádné recenze
29. 5. 2013
Nejlepší odpověď
Dobrý den,
neinvazivní rádiofrekvce na redukci podbradku a rozpuštěnín tuku nefunguje. Bohužel je to jenom marketingový tah. My na Klinice Asklepion využíváme INVAZIVNÍ rádiofrekveční liposukci BodyTIte a NeckTite. Tato technika, je jediná ze všech technika, která funguje.
S pozdravem,
MUDr. Peter Chovan
primář plastické chirurgie
Asklepion
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Aspen Aesthetic Clinics, Klinika Praha
Aspen Aesthetic Clinics, Klinika Praha
Žádné recenze
29. 5. 2013
Radiofrequence neb laserlipo je oboji super
Jana
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Premium
Dobrý den,pokud se jedná o tukovou tkáň, na její rozpuštění v oblasti obličeje a podbradku Vám Petra Clinic může nabídnout zcela neinvazivní radiofrekvenční vlnu nebo injekční lipolýzu. Je však nutná diagnostika, bylo by možné přijít na bezplatnou konzultaci? S pozdravemPetra ŘehořkováPetra Clinictel
opět souhlasím s pí dr Koutnou, ale vy se s tím asi dost trápíte, neobávejte se a zkuste se svěřit rodičům , určitě vás podpoří a na tu konzultaci s vámi zajdou, bez toho se to prostě nevyřeší, hezké prázdninové zážitky doc Dušková
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Klinika GHC Praha
Praha . 30. 7. 2008
Zapomínáte, že jsme Vás ani já, ani paní docentka ještě neviděly, obecně je příčin více, tvar kostí to může být samozřejmě také, ale to se opravdu řeší až při osobní návštěvě.
Hezký den, Koutná.
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Klinika GHC Praha
Praha . 30. 7. 2008
Ano,muži k nám také chodí, nemusíte mít obavy. Navíc se naše zařízení nezabývá pouze estetickými metodami, je zde i stomatologie a obory všeobecné medicíny, takže byste si vůbec nějak divně nepřipadali. Myslím, že by bylo nejlepší, pokud budete mít zájem s maminkou či otcem přijít, udělat si termín i u mně i u paní docentky Duškové, abyste slyšeli informace o všech možnostech a pak se teprve rozhodnete. Pokud jde o účinnost, samozřejmě nejúčinnější je řešení plastickochirurgické, které Vám nabízí paní docentka. Vstupní pohovor u paní docentky stojí 300 Kč, u mě podle času 300-600 Kč.
Pěkný den a s pozdravem,
Koutná
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
milý filipe, souhlasím s dr Koutnou, jen bych ráda přidala ještě několik informací, liposukce obličeje je výjimečná metoda, prakticky zcela však nevhodná pro vaši věkovou kategorii, co však lze provést i u vás, je odstranění tukových těles z tváří, nicméně připomínám, konzultace v přítomnosti rodičů a jejich souhlas s případnou operací jsou do 18 let bezpodmíněčně nutné, hezký den doc Dušková
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Klinika GHC Praha
Praha . 29. 7. 2008
Dobrý den,jste hodně mladý, je možné, že se stav časem upraví sám od sebe (orientací může být i typ obličeje rodičů). Jinak, je řada metod neinvazivních, na naší klinice Vám můžeme nabídnout elektrolipolýzu (zde jsou ovšem nutná opakovaná ošetření v počtu cca 7-10, každé sezení stojí 1500 Kč), lze uvažovat i o karboxyterapii (ošetření cca jednou za 10-14 dní, cena každého ošetření 800 Kč, celkový počet sezení dle efektu) nebo o injekční lipolýze fosfatidylcholin-deoxycholátem (ošetření jednou za cca 2 měsíce, cena jednoho ošetření 1800 Kč, celkový počet sezení obvykle do 3-4, ovšem je zde otok po ošetření a určitá citlivost ošetřené partie i více dní). Každopádně, protože Vám ještě není 18 let, je třeba, abyste ke vstupnímu pohovoru přišel
s některým s rodičů, společně byste se pak rozhodli, co z daných možností vybrat. Z invazivních technik by se možná dalo uvažovat o liposukci, tento zákrok provádí a indikuje plastický chirurg, zejména zde je ale lepší počakt po 18.roce věku.
Máte-li zájem o termín na vstupní vyšetření (případně i s aplikací) u nás, je možné se domluvit telefonicky.
Pěkný den a s pozdravem,
MUDr Nina Koutná
Centrum estetické medicíny
Klinika GHC Praha
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi