MUDr. Petra Žižková

MUDr. Petra Žižková

Žádné recenze
Ohodnotit
Srázná 16 b, Plzeň, Plzeňský kraj
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
MUDr. Petra Žižková
MUDr. Petra Žižková
Žádné recenze
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.

Informace

MUDr. Petra Žižková v roce 1993 absolvovala studium na Lékařské fakultě Univerzity Karlovy v Plzni. O tři roky později, v roce 1996, složila atestační zkoušku I. stupně v oboru dermatovenerologie. Za dalších sedm let, v roce 2003, složila ve stejném oboru také atestační zkoušku II. stupně.

Po promocích, ve stejném roce, nastoupila na Dermatovenerologickou kliniku ve Fakultní nemocnici v Plzni, kde zůstala až do roku 2000. Od roku 2001 se věnuje vlastní soukromé praxi v dermatologické ordinaci. V současné době je rovněž součástí týmu lékařů na Klinice plastické a estetické chirurgie GiSant v Karlových Varech a na pracovišti Kliniky estetické medicíny Asklepion v Mariánských Lázních.

Lékařka je držitelkou licencí od České lékařské komory, které ji opravňují k výkonu privátní lékařské praxe a funkce lektorky, také k výkonu funkce odborné zástupkyně a k poskytování poradenství v oblasti dermatovenerologie.

MUDr. Petra Žižková byla vzhledem k dalšímu postgraduálnímu vzdělání zařazena také do oboru dermatologie korektivní.

Během svého působení získala certifikát k provádění chemického peelingu, také pro aplikaci implantátů kyseliny hyaluronové a pro aplikaci registrovaných přípravků botulotoxinu. Rovněž vlastní živnostenské oprávnění pro poskytování zákroků, které narušují integritu pokožky (permanentní make-up).

Je členkou Společnosti korektivní dermatologie a kosmetologie ČLS JEP.

MUDr. Petra Žižková se ve své praxi zaměřuje především na dermatovenerologii (kožní lékařství), korektivní dermatologii a estetickou medicínu.

Privátní ordinace estetické dermatologie MUDr. Petra Žižková se nachází v ulici Srázná ve městě Plzeň.

Ordinace poskytuje svým pacientům péči v oblasti dermatologie (pro děti i dospělé) a estetické dermatologie.

K vyšetření je nutné se předem objednat:

1) k vyšetření hrazenému ZP prostřednictvím online formuláře ONLINE OBJEDNÁVKY na webových stránkách ordinace.

2) k zákrokům ESTETICKÉ dermatologie prostřednictvím „Poptávkového formuláře" na uvedených web stránkách. (Emailem ani kontaktem přes jiné webové stránky objednání neprovádíme)

První návštěva zdarma:

  • Ne
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.

Zodpovězené dotazy

Keloidní jizvy a léčba dusíkem
Odpověď odborníka · 1. 7. 2013

Dobrý den, léčba keloidních jizev je velice obtížná. Razantní zásahy do zbytnělého vazivy provokují další novotvorbu vaziva. Z toho důvodu není příliš úspěšná ani terapie ablačními lasery (metoda postupného povrchního odpařování tkáně). Kryodestrukce...

Číst dál
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.