MUDr. Petra Žižková

MUDr. Petra Žižková

Žádné recenze
Ohodnotit
Srázná 16 b, Plzeň, Plzeňský kraj
MUDr. Petra Žižková
MUDr. Petra Žižková
Žádné recenze

Informace

MUDr. Petra Žižková v roce 1993 absolvovala studium na Lékařské fakultě Univerzity Karlovy v Plzni. O tři roky později, v roce 1996, složila atestační zkoušku I. stupně v oboru dermatovenerologie. Za dalších sedm let, v roce 2003, složila ve stejném oboru také atestační zkoušku II. stupně.

Po promocích, ve stejném roce, nastoupila na Dermatovenerologickou kliniku ve Fakultní nemocnici v Plzni, kde zůstala až do roku 2000. Od roku 2001 se věnuje vlastní soukromé praxi v dermatologické ordinaci. V současné době je rovněž součástí týmu lékařů na Klinice plastické a estetické chirurgie GiSant v Karlových Varech a na pracovišti Kliniky estetické medicíny Asklepion v Mariánských Lázních.

Lékařka je držitelkou licencí od České lékařské komory, které ji opravňují k výkonu privátní lékařské praxe a funkce lektorky, také k výkonu funkce odborné zástupkyně a k poskytování poradenství v oblasti dermatovenerologie.

MUDr. Petra Žižková byla vzhledem k dalšímu postgraduálnímu vzdělání zařazena také do oboru dermatologie korektivní.

Během svého působení získala certifikát k provádění chemického peelingu, také pro aplikaci implantátů kyseliny hyaluronové a pro aplikaci registrovaných přípravků botulotoxinu. Rovněž vlastní živnostenské oprávnění pro poskytování zákroků, které narušují integritu pokožky (permanentní make-up).

Je členkou Společnosti korektivní dermatologie a kosmetologie ČLS JEP.

MUDr. Petra Žižková se ve své praxi zaměřuje především na dermatovenerologii (kožní lékařství), korektivní dermatologii a estetickou medicínu.

Privátní ordinace estetické dermatologie MUDr. Petra Žižková se nachází v ulici Srázná ve městě Plzeň.

Ordinace poskytuje svým pacientům péči v oblasti dermatologie (pro děti i dospělé) a estetické dermatologie.

K vyšetření je nutné se předem objednat:

1) k vyšetření hrazenému ZP prostřednictvím online formuláře ONLINE OBJEDNÁVKY na webových stránkách ordinace.

2) k zákrokům ESTETICKÉ dermatologie prostřednictvím „Poptávkového formuláře" na uvedených web stránkách. (Emailem ani kontaktem přes jiné webové stránky objednání neprovádíme)

Možnost videokonzultace:

  • Ne

Financování nebo platební prostředky:

  • Ne
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.

Zodpovězené dotazy (1)

Keloidní jizvy a léčba dusíkem
Odpověď odborníka · 1. 7. 2013

Dobrý den, léčba keloidních jizev je velice obtížná. Razantní zásahy do zbytnělého vazivy provokují další novotvorbu vaziva. Z toho důvodu není příliš úspěšná ani terapie ablačními lasery (metoda postupného povrchního odpařování tkáně). Kryodestrukce...

Číst dál
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.