Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Povolená kůže a hrbolky po liposukci

Elischkaa
3. 4. 2009 · Poslední odpověď: 14. 4. 2009

Dobrý den, je mi 21 let(170/68) a mám po liposukcích břicha, boků, kolen, vnějších, vnitřních, předních a zadních stehen. Množství odsávaného tuku bylo celkem opravdu velké. Dnes jsem sice v oblečení o hodně štíhlejší, ale když se svléknu, mám kůži na stehnech volnou a s hrbolky. Již před zákroky jsem měla pravou polovinu zadku jinou než levou a po odsátí zadních stehen tato polovina zadku poklesla a je na ní nadbytek kůže. Kůže je volnější i kolem kyčlí. Je u mě možná plastika? S jizvami v tříslech počítám, zdá se mi to přijatelnější než nynější stav. Bylo by potřeba, abych ještě před plastikou snížila váhu? Děkuji.

Reklama

odpovědi (2)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
Aspen Aesthetic Clinics, Klinika Praha
Aspen Aesthetic Clinics, Klinika Praha
Žádné recenze
14. 4. 2009
dobry den.
radi vam pomuzeme neb zapujcime vasemu chirurgovi pristroj na stazeni kuze
napiste
neb
prijdte n navatevu
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Premium
3 adresy v Jihomoravský kraj, Praha (kraj), Ústecký kraj... . 6. 4. 2009
Vážená slečno,
při liposukci zadní hýžďové krajiny /"půlky"/ se odsává přibližně horní 3/4 plochy, sponí část této oblasti, pruh asi 5 cm širioký nad podhýžďovou rýhou je "tabu zona" a zde se liposukce neprovádí. Tento nedotknutý pruh tkáně totiž musí podpírat "půlky", aby neklesly dolů a nepřipomínaly prázdný pytlík. To jen na vysvětlenou, proč tam asi máte plandavou kůži. Z obecného pohledu - všude tam, kde je plandavá, volná, nadbytečná kůže, musí se odstranit vyříznutím toho nadbytku a rána sešít. Zůstává tedy jizva. Je třeba rozhodnout, co je menší zlo - přebytek uvolněné kůže nebo dlouhá jizva. Nezbytné je předoperační konzulatční vyšetření, teprve při něm je možno rozhodnout o optimálním řešení problému.
Tel. kontakt.
Srdečně Vás zdravím,
prim. MUDr. Vlastimil Víšek, CSc., plastický chirurg.
Reklama

Najít další otázky

Podobné dotazy

Liposukce
8 odpovědí, nejnovější odpověď: 11. 4. 2012
Liposukce
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 14. 9. 2021
Abdominoplastika
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 2. 9. 2021
Abdominoplastika
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 26. 4. 2022
Liposukce
6 odpovědí, nejnovější odpověď: 5. 7. 2009
Radiofrekvence
1 odpověď, nejnovější odpověď: 8. 5. 2016
Plastická operace paží
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 13. 11. 2019
Liposukce
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 30. 7. 2022
Liposukce
6 odpovědí, nejnovější odpověď: 9. 11. 2014
Liposukce
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 14. 9. 2021

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi