Zeptejte se lékaře Vyřešte své pochybností!

Zpevnění povolené kůže na břiše

Aristokocka · Vytvořeno: 6 kvě 2016 · Aktualizace: 7 kvě 2016

Dobrý den, jaký, nejlépe neinvazivní zákrok, doporučujete na zpevnění povolené pokožky na břiše? Nepotřebuji řešit nadváhu (58 kg na 165 cm je tak akorát), nebo nějaké nevzhledné převislé faldy, jako bývají po velkém váhovém úbytku. Cvičím, masíruji, ale 15 let od porodu jsem s tím "nehnula". V těhotenství jsem přibrala jen 12 kg, neměla jsem problémy se striemi, ke své váze jsem se vrátila za pár měsíců, ale zůstala mi tato nehezká "památka".
Zaslechla jsem o metodě Thermage, ale zkušenosti jsou dosti protichůdné. Výsledky se dostaví po měsíci, dvou, po půl roce, nebo třeba nikdy. Zákrok je přitom za několik desítek tisíc a výsledek se vůbec dostavit nemusí. Tuhle metodu tedy škrtám, ale co něco podobného? Radiofrekvence třeba... Přikládám i foto, snad z něho bude dostatečně vidět, co mě trápí. Všem moc děkuji.

1 odpověď

Všechny odpovědi na tuto otázku jsou od skutečných lékařů
 • MUDr. Jana Synková

  7 kvě 2016 ·

  102 odpovědÍ

  Dobrý den,
  pokud řešíte neinvazivně a cenově přijatelné terapie, máme výborné výsledky na povadlou kůži s radiofrekvencí a nejlépe ještě kombinovat s lpg ošetřením, které je na tvarování postavy, redukci celulitidy a zpevnění úžasné. Radiofrekvence se pohybuje kolem 1000 Kč/oš., dle rozsahu a počtu partií, Lpg 850 Kč/oš.+ 750 Kč za speciální obleček, který si necháváte i na další sezení. Dále je třeba se zaměřit na stravu a dbát na dostatečný příjem bílkovin, vody a existuje i řada produktů, obsahující kolagen, který je vnitřně pro elasticitu vláken neméně důležitý. Pokud máte zájem, zavolejte na tel. číslo 775 123 527 a objednejte si svůj termín. Naše zkušené terapeutky Vám osobně zodpoví případně další Vaše otázky. A budeme se těšit na návštěvu.
  S pozdravem a přáním krásného dne,
  MUDr.Synková

Hledat další dotazy

Podobné dotazy

Informace, které se objevují na Estheticon.cz, nemohou v žádném případě nahradit vztah mezi pacientem a lékařem. Estheticon.cz nepodporuje komerční produkty nebo služby.