Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Zpevnění povolené kůže na břiše

Aristokocka
Aristokocka
6. 5. 2016 · Poslední odpověď: 8. 5. 2016

Dobrý den, jaký, nejlépe neinvazivní zákrok, doporučujete na zpevnění povolené pokožky na břiše? Nepotřebuji řešit nadváhu (58 kg na 165 cm je tak akorát), nebo nějaké nevzhledné převislé faldy, jako bývají po velkém váhovém úbytku. Cvičím, masíruji, ale 15 let od porodu jsem s tím "nehnula". V těhotenství jsem přibrala jen 12 kg, neměla jsem problémy se striemi, ke své váze jsem se vrátila za pár měsíců, ale zůstala mi tato nehezká "památka".
Zaslechla jsem o metodě Thermage, ale zkušenosti jsou dosti protichůdné. Výsledky se dostaví po měsíci, dvou, po půl roce, nebo třeba nikdy. Zákrok je přitom za několik desítek tisíc a výsledek se vůbec dostavit nemusí. Tuhle metodu tedy škrtám, ale co něco podobného? Radiofrekvence třeba... Přikládám i foto, snad z něho bude dostatečně vidět, co mě trápí. Všem moc děkuji.

Reklama

odpověď (1)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
MUDr. Jana Synková
Plzeň . 7. 5. 2016
Dobrý den,
pokud řešíte neinvazivně a cenově přijatelné terapie, máme výborné výsledky na povadlou kůži s radiofrekvencí a nejlépe ještě kombinovat s lpg ošetřením, které je na tvarování postavy, redukci celulitidy a zpevnění úžasné. Radiofrekvence se pohybuje kolem 1000 Kč/oš., dle rozsahu a počtu partií, Lpg 850 Kč/oš.+ 750 Kč za speciální obleček, který si necháváte i na další sezení. Dále je třeba se zaměřit na stravu a dbát na dostatečný příjem bílkovin, vody a existuje i řada produktů, obsahující kolagen, který je vnitřně pro elasticitu vláken neméně důležitý. Pokud máte zájem, zavolejte na tel. číslo 775 123 527 a objednejte si svůj termín. Naše zkušené terapeutky Vám osobně zodpoví případně další Vaše otázky. A budeme se těšit na návštěvu.
S pozdravem a přáním krásného dne,
MUDr.Synková
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.

Související dotazy

Plazma nebo termage

Renata333727
Renata333727
14. 1. 2016 · Poslední odpověď: 20. 1. 2016

Dobrý den, je mi 58 let a mám hlubší vrásky kolem úst. Bude lepší ošetření plazmou nebo termage? Děkuji. Renata

odpovědi (2)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
MUDr. Jana Synková
Plzeň . 20. 1. 2016
Dobrý den,
pokud chcete řešit hlubší vrásky kolem úst, určitě bych Vám doporučila nejprve konzultaci u dermatologa a ten dle stavu Vaší pokožky doporučí pro Vás nejvhodnější zákrok. Plazma terapie je výborná pro léčbu kůže a zlepšení kvality, avšak hluboké vrásky se touto metodou neřeší.
Ráda Vás uvidím na naší klinice a při konzultaci spolu můžeme vše probrat.
Pokud máte zájem, zavolejte na 775 123 527 na recepci a objednejte si svůj termín.
S pozdravem,
MUDr.Synková
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Reklama

Najít další otázky

Podobné dotazy

Abdominoplastika
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 26. 4. 2022
Abdominoplastika
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 2. 9. 2021
Liposukce
8 odpovědí, nejnovější odpověď: 11. 4. 2012
Liposukce
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 14. 4. 2009
Liposukce
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 14. 9. 2021
Plastická operace paží
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 13. 11. 2019
Abdominoplastika
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 25. 9. 2013
Frakční laser
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 21. 11. 2023
Minilifting
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 24. 9. 2019
Liposukce
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 14. 9. 2021

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi