Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

perioreolární mastopexe

Lela1234
24. 1. 2023 · Poslední odpověď: 27. 1. 2023

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat na Váš názor na modelaci prsou pouze řezem kolem bradavky. Mám menší disproporci prsou, jednalo by se o jen redukci nadbytečné kůže na jedné straně a vysunutí dvorce do polohy shodné s druhým menším prsem, redukce dvorce není třeba,. Prsa mám malá, ptosa na dva prsty. Na internetu jsem se dočetla, že u tohoto zákroku, pokud je proveden bez doplnění prsu silikonovým implantátem, dochází k oploštění bradavky a časem zvětšení dvorce a také k vzniku nehezké nakrabacené jizvy kolem bradavky. Děkuji Vám předem za názory odborníků na tuto techniku a osvětlení možných komplikací, případně úspěšnosti tohoto typu zákroku.

Reklama

odpovědi (3)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
Premium
2 adresy v Praha (kraj) . 27. 1. 2023
Dobrý den,
je vhodná osobní konzultace a zhodnocení, co by bylo pro vás nejlepší, možná byste mohla mít i lipotransfer- tedy vyplnění objemu prsou vlastním tukem.
S pozdravem
MUDr. Helena Singerová
MUDr. Jana Bartošková
2 adresy v Jihomoravský kraj . 27. 1. 2023
Dobrý den,
vzhledem, že je nutno zhodnotit elasticitu kůže prsoum je potřeba osobní konzultace. Je několik možností, ale je potřeba vědět osobní anamnézu....
Pěkný den,
MUDr. Jana Bartošková
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Premium
Dobrý den, asi budu plně souhlasit s tím, co jste se dočetla. Opravdu tato metoda s sebou přináší spoustu možných komplikací, především estetických, které s sebou do budoucna nesou nutnost dalších a dalších korekcí. Ze svých vlastních zkušeností a i z řešení komplikací jiných kolegů jednoduše nedoporučuji.

S pozdravem

Ivo Menšík
Reklama

Najít další otázky

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi