Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Velká mezera kvůli povislym prsům?

Iva866528
Iva866528
23. 11. 2021 · Poslední odpověď: 2. 12. 2021

Dobrý den, před pěti měsíci jsem podstoupila augmentaci, anatomický implantát 320ml. Už po pár týdnech od operace se u mne objevil double bubble, který je někdy hodně viditelny, jindy ne. S mým operaterem to samozřejmě řešíme a nejspíše mě čeká modelace okolo dvorce. Trápí mě ale také veliká mezera mezi prsy. Když jsem měla prsa pevná, před detmi, v těhotenství a kojení, měla jsem je u sebe. Nyní mam prsa téměř v podpaží a bez podprsenky to vypadá nevzhledne a překáží mi. Můj dotaz zní, zda je po modelaci možné, že nejen zmizí double bubble, ale prsa se také pozvednou a přiblíží? Přikládám foto z těhotenství, před augmentaci a nyní po augmentaci. Za veškeré rady a názory budu velice vděčná.

Reklama

odpovědi (2)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
Premium
2 adresy v Praha (kraj) . 2. 12. 2021
Nejlepší odpověď
Dobrý den,
máte tenkou podkožní vrstvu tkáně jak prsní tak podkožní v oblasti hrudní kosti, implantáty lze někdy přesadit blíže k sobě a fixovat je pomocí speciálních Mikrofoam náplastí, aby se usadily blíže k sobě.
U vás ale prsa nikdy nepůjdou dát k sobě, jak to ukazujete na obrázku, protože máte jiné anatomické dispozice, a to širší hrudní kost s tenkou podkožní tkání a to se nezmění.
S pozdravem
MUDr. Helena Singerová
Vážená paní,
mateřství posunulo Vaše poprsí do úplně jiné kategorie oproti dřívějšímu stavu. Operatér vycházel z nějakého stavu. Na konci operace se musí bradavky "dívat" lehce od sebe a lehce nahoru. V tomto případě je pozice implantátů správná. Důležitou roli hraje objem implantátu a z toho odvozený jeho průměr. Pokud jste se dohodli na nějakém objemu, pak to vyšlo tak , jak je vidět na fotkách. Čistě teoreticky- kdybyste měla implantát typ "Dolly Buster", tedy větší objem a tedy i větší průměr implantátu a prsní bradavky by směřovaly správně, výsledkem by byla menší meziprsní rýha. Je však otázka, zda byste byla spokojená s celkovým výsledkem, který by byl asi hodně nepřirozený... Modelací by měla zmizet dvojitá bublina a je do diskuze, zda vyměnit implantáty. Nechci Vás strašit, ale přemodelovat poprsí nemusí být až tak jednoduchá záležitost. Závěrem si dovolím poznamenat, že Váš operatér zřejmě nepochybil. Možná, mohla být lepší předoperační komunikace.
Mějte se hezky, prim. Dr. V. Víšek, CSc., CAN Clinic.
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Reklama

Najít další otázky

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi